Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

52. Aprilveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Delftse lampenvoet
Startprijs 100 EUR

Grote antieke Delftse fayence lampenvoet met chinoiserie/goud decor. Op houten basement. Chip. Afmeting: H 69 cm. In goede staat.

Grote antieke Delftse dekselvaas, H 74 cm.
Resultaat: 350 EUR

Zeer grote antieke Delftse polychrome fayence dekselvaas met chinoiserie decor. Circa 1900. Deksel gelijmd. Afmeting: H 74 cm. In redelijk/goede staat.

Twee delen Chinees porselein, H 14 - 21 cm.
Resultaat: 350 EUR

Twee delen Chinees porselein. (1) Pijpvaas met theeglazuur + bodemmerk. (2) Vaas met rood glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 14 - 21 cm. In goede staat.

Chinese penselenpot, Ø 21 cm.
Resultaat: 250 EUR

Grote Chinees porseleinen penselenpot met floraal/symbolen decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 21 x Ø 21 cm. In goede staat.

Zilveren bonbonmand
Resultaat: 70 EUR

Zilveren bonbonmand, 833/000, ovaal schuitvormig model met zaagwerk, MT.: Koninklijke Begeer, Voorschoten, jl.:S:1928. 14x9x6cm. ca 60,2 gram. Als nieuw.

Chinese schaal Ø 19,5 cm.
Startprijs 400 EUR

Chinees porseleinen schaal met blauw craquelé glazuur. Ru techniek. Afmeting: Ø 19,5 cm. In goede staat.

Theebus met zilver
Resultaat: 80 EUR

Kristallen geslepen theebus met zilveren kraag en dop, 833/000. Bol geslepen flacon met zilveren rand voorzien van graveerwerk en een dop met graveerwerk en een punt. ø8x18,5cm. In goede staat

Drie antieke Meissen borden
Startprijs 150 EUR

Drie antieke Duitse Meissen porseleinen borden. 19e Eeuw. Onder andere één keer Marcolini/floraal. Afmeting: Ø 19 - 23,5 cm. In goede staat.

Meissen theepot
Resultaat: 300 EUR

Porseleinen Meissen theepot met chinoiserie decor. Merkteken op handgreep. 19e Eeuw. Afmeting: 10 x 16 x 9 cm. In goede staat.

Chinese schotel Ø 38 cm.
Resultaat: 850 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Verte schotel met paarden in landschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 38 cm. In goede staat.

Bijzondere uil-klok
Resultaat: 3.250 EUR

Bijzondere uil met zilver, lapis lazuli en een horloge. Uil gemaakt uit een kokosnoot fraai versierd met zilver, poten vleugels en kop. De kop is bezet met 2 grote lapis lazuli stenen als ogen. Als je...

Zilveren bouilloire, 18e eeuw
Startprijs 2.250 EUR

Prachtige 18e eeuwse zilveren bouilloire, 13 loth, 812/000. Grote gladde zilveren kan met greepaanzetten voorzien van floraal decor en een houten greep. De kan is geplaatst in een fraai bewerkt comfoo...

Franse pendule, 1890
Resultaat: 110 EUR

Grote antieke Franse compositie metalen pendule met putti + schilderspalet. Circa 1890. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 48 cm. In goede staat.

Zilveren kandelaar & vaas
Resultaat: 60 EUR

Zilveren kandelaar en vaas, 925/000, een tafelkandelaar op ronde voet met strikbewerking op de zuil. ø9x14cm. MT.: Broadway & Co, Birmingham, jl.:v:1995. Beschadiging langs de rand. En een vaas met om...

Josef Klarl, Beierse boer met tabakspijp
Startprijs 350 EUR

Josef Klarl. 1909 - 1986. Beierse boer met tabakspijp. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 80 x B 69 cm. In goede staat.

Mijdema, Koeien langs de waterkant
Startprijs 150 EUR

Mijdema. Circa 1930. Hollandse School. Koeien langs de waterkant. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

Franse Louis Seize pendule, 1800
Resultaat: 750 EUR

Franse bronzen Louis Seize astrologie pendule. Plated + verguld. Circa 1800. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.

Pendant Hendrik van Langen, Boer en boerin bij haardplaats
Startprijs 300 EUR

Hendrik van Langen. Pendant. 1874 - 1965. Boer en boerin bij haardplaats. Olieverf op paneel. Marouflé. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.

Twee antieke Oosterse geweren
Resultaat: 250 EUR

Twee antieke Oosterse vuursteen geweren. 19e Eeuw. Afmeting: 150 - 160 cm. In redelijk/goede staat.

Belgisch parade sabel, 1910
Startprijs 250 EUR

Antiek Belgisch parade sabel met grip van hoorn. Plated. Circa 1910. Afmeting: L 99 cm. In goede staat.

Antiek jachtgeweer, L 135 cm.
Resultaat: 250 EUR

Antiek dubbelloops jachtgeweer met graveringen. Frankrijk/België. Afmeting: L 135 cm. In goede staat.

Twee antieke Franse brandweerhelmen
Resultaat: 180 EUR

Twee antieke Franse gepolijste messing brandweerhelmen. Sapeurs Pompiers. Gournay in Bray de la Chapelle. Afmeting: 18 x 26 x 20 cm. In goede staat.

Koppel antieke Duitse percussie pistolen
Startprijs 400 EUR

Antiek koppel grote Duitse percussie pistolen. Gemerkt B.U.G. met kroon. Afmeting: L 30 cm. In goede staat.

Antiek randvuur pistool, L 31 cm.
Resultaat: 200 EUR

Antiek randvuur pistool met achtkantige loop. Gemerkt G.B. Circa 1800. Afmeting: L 31 cm. In goede staat.