Drie delen divers. (1) 18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen vaas met figuren/landschap/draken/dieren/goud decor, bovenrand gelijmd. (2) Duits porseleinen theebus met Zwiebelmuster decor. (3) Japanse s...
19e Eeuws Oosters presenteerblad met parelmoer-inleg. Hardhout. Minimale beschadigingen. Afmeting: 63 x 39 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen kom met tuin/vogel decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 8,3 x Ø 18,3 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen republiek wandvaas met berglandschap/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen eetstokjeshouder. Riviergezicht/tekst decor. Met signatuur. Afmeting: 16 cm. In goede staat.
Twee antieke platelen vazen met floraal/vogel decor. Circa 1910. Holland. Schilder AL + ? (onduidelijk). Afmeting: 12 - 17 cm. In goede staat.
Antieke polychrome platelen St. Lukas Utrecht pijpvaas. Nr. 50, Schilder B. Jugendstil. Circa 1910. Bloesemtak met spin decor. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Groot oud Perzisch kleed. Floraal, bont gekleurd. Hoofdkleur rood. Afmeting: 217 x 131 cm. In goede staat.
Engelse Chesterfield voetenbank met koperen nagels. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 32 x 64 x 50 cm. In goede staat.
Notenhouten armleunstoel met bruin leder. Empire-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 100 x 77 x 67 cm. In goede staat.
Lot Fleischmann treinspeelgoed. 4x Trein + 3x Temsi Meccano. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 60 - 50 cm. In goede staat.
Twee grote mahoniehouten dennenappels op voet. Naar antiek voorbeeld. 20e Eeuw. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.
Vijf antieke tinnen klepkannen. Divers. Met diverse bodemmerken. Afmeting: 20 - 23 cm. In goede staat.
R.A. (Arnold) Reemer, 1967. 1925 - 1981. Gevecht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 91 cm. In goede staat.
Acht antieke Chinees porseleinen kop en schotels. Divers. Drie schotels met krijger decor, 19e eeuw, minimale chip. Eén schotel met peterselie decor, 19e eeuw, goed. Eén Imari kopje, goed. Twee Famili...
Twee antieke Japanse/Chinese diorama's met miniatuur kurk-landschap. Circa 1900. Afmeting: 18 - 22 cm. In goede staat.
Twee grote chinees porseleinen kommen met draken decor + dubbele bodemring. Afmeting: Ø 21,3 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord met visser/eenden decor. 18e Eeuw. Afmeting: Ø 22,3 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinese bronzen bewerkte vaas. Met vogel/foo-honden decor. Afmeting: H 29,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met vogel in landschap decor. Met tekst en signatuur. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen vazen met draken, feniks en karaktertekens. Afmeting: H 50 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen gemberpot + deksel. Draken decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 15 x Ø 13 cm. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen bloempotten met houten consoles. 20e Eeuw. Afmeting: 56 x 38 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met figuren in landschap decor. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.