Chinese achtkantige vaas met schubachtig glazuur + bodemmerk. Sung-stijl. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Duitse Meissen porseleinen figuur met vergulding. Beschadiging aan hoofddoek. 20e Eeuw. Afmeting: H 17 cm. In redelijke staat.
Kleine modelkoets. 20e Eeuw. Hardhout + lakwerk + ijzeren onderstel + bladveren + dissel. Afmeting: 74 x 51 x 38 cm. In goede staat.
Twee grote porseleinen siervazen met brons in Sevres-stijl. 21e Eeuw. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.
Twee antieke Japans porseleinen Kutani knobbelvazen. Floraal/goud decor. Bodemmerk. Eén bovenrand heeft schade. Afmeting: H 23,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee handbeschilderde kraantjeskannen. 20e Eeuw. Afmeting: 35 - 38 cm. In goede staat.
Zeldzame antieke Hollandse fayece tabakspot. Schotse tabak, met Zuid Amerikaans figuur met schepen. Glazuur schades. Afmeting: H 37 cm. In redelijk/goede staat.
Drie-delig 18e eeuws Hollands Delfts Fayence kaststel met floraal decor. Gemerkt L.P. Kan. Afmeting: H 23 - 36 cm. In goede staat.
Twee grote decoratieve ballerina's. Tuindeco. Gemaakt van gietijzer. 21e Eeuw. Afmeting: H 120 - 125 cm. In goede staat.
Drie delen China. Eerste helft 20e eeuw. Bestaande uit: Twee Kantonese vazen, waarvan één met krijger decor en één vaas met vogel/bloesem/tekst decor. Plus een spekstenen visser figuur. Afmeting: H 26...
30 Stuks 19e eeuwse wandtegels. Divers. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Groot tuinbeeld van cement. Putti met rozen. 21e Eeuw. Afmeting: H 67 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Franse porseleinen vazen met bloemenranken/goud decor. Beschadigd, één deel los erbij. Afmeting: H 42 cm. In redelijk/matige staat.
19e Eeuwse Chinese gietijzeren waterpot met koperen deksel. Vis decor. Afmeting: 20 x 21 x Ø 16 cm. In goede staat.
Porseleinen schaal in Sevres-stijl met figuren/goud decor + brons. 21e Eeuw. Afmeting: 27 x 42 x 24 cm. In goede staat.
Drie antieke Chinese houtgestoken tempel figuren met polychromie. 19e Eeuw. Afmeting: H 19 - 24 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Hollandse koperen houtbak met leeuwenkoppen + poten. Afmeting: H 37 x Ø 40 cm. In goede staat.
Twee maal Djokja zilver. Zilveren 800/000 zes-vlaks suikerkom met hamerslag en gedreven florale afbeeldingen. Afmeting: 5 x 7,5 cm ø. En een zilveren 800/000 lepelvaas met hamerslag en gedreven floral...
Drie delen antiek snijwerk. Bestaande uit twee eikenhout gestoken consoles met figuren, en een supraporte. 19e Eeuw. Afmeting: 25 - 47 cm. In goede staat.
Twee Hollandse geglazuurde vazen van aardewerk. (1) Aart van der Woude (1956) model C. 37. (2) Ongesigneerd. Afmeting: 21 - 29 cm. In goede staat.
Lot met achttien tegels. Divers. 18e - 19e en 20e Eeuw. Beschadiging mogelijk. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Verte vaas met krijger decor. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.
Vijf-delig antiek Delfts fayence kaststel. 19e Eeuw. Met decor van wandelaar in landschap. Gerestaureerd. Afmeting: H 18 - 26 cm. In goede staat.
Twee Chinees of Japans porseleinen wandschotels met monstervissen decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 30 cm. In goede staat.