Drie 19e eeuwse Chinees porseleinen octagonale diepe schotels met kraanvogel/floraal decor. Afmeting: 4 x 15 x 15 cm. In goede staat.
Antiek bronzen Wilhelmina 1898 - 1923 wandschotel met afbeelding van een schip. Ontwerp J. Kwak. Afmeting: Ø 35 cm. In goede staat.
Bronzen 'Schertz' figuur. Een uil voorstellende, met daarin een naakte dame. 21e Eeuw. Naar oud voorbeeld. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.
Bronzen figuur. 19e Eeuw. Jeanne d'Arc te paard. Gedetailleerd. Ongesigneerd. Afmeting: 11 x 11 x 5 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose kopjes. Floraal decor. Eén klein kopje haarlijn, rest goed. Afmeting: 4,3 - 7 cm.
Bronzen vrouw door Jan Sierhuis. 1928 - . Tango danseres, op zwart marmeren basement. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen antieke Familie Rose chicken schotels met verso rood glazuur. Afmeting: Ø 12,6 cm. In goede staat.
Groot 18e eeuws gepolychromeerde Heilig figuur. Spanje. Afmeting: H 88 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen pijpvaas met rood glazuur en opgewerkte draak. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Twee Indonesische houtgestoken (bijzet)tafels. Opklapbaar. 20e Eeuw. Afmeting: H 40 - 75 cm. In goede staat.
Groot Hollands mahoniehouten gebombeerd linnen kabinet met halve zuilen en vergulde messing ornamenten. Met bronzen verguld beslag. 18e Eeuw. Minimale fineer schades. Afmeting: 248 x 185 x 55 cm. In r...
19e Eeuwse mahoniehouten Hollandse barok porseleinkast met klauwpoten en bronzen beslag. Lichte fineerschade. Afmeting: 230 x 200 x 53 cm. In redelijk/goede staat.
Brede rood-lederen relax stoel van het merk Prominent. Electrisch, verstelbaar. Linker armleuning voor, iets sleets. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 75 x 90 x 110 cm. In redelijke staat.
Kersenhouten boekenkast met verstelbare schappen. 20e Eeuw. Afmeting: 201 x 130 x 30 cm. In goede staat.
Ovale eikenhouten Jugendstil tafel met etagere. Circa 1910. Afmeting: 77 x 87 x 55 cm. In goede staat.
Eiken drank/tv kast. Eind 20e eeuw. Met twee lades en klapbare deur. Afmeting: 125 x 95 x 65 cm. In goede staat.
Art Deco kopergehamerde rooktafel. Mogelijk Amsterdamse School. Eén koperen bol mist, verder in goede staat. Afmeting: 87 x 32 x 13 cm.
Picasso offset druk. 41/200. 21e Eeuw. Voorstelling naakte dames, kubistisch. Offset op papier. Afmeting: H 43 x B 40 cm. In goede staat.
Oude Engelse scheepscommode van mahoniehout, met messing hoekstukken, sloten, beslag en zijgrepen. 20e Eeuw. Enkele krassen. Afmeting: 80 x 76 x 47 cm. In goede staat.
E. van der Ven. 1910. Bloem stilleven. Sepia op papier. Afmeting: H 38 x B 27 cm. In goede staat.
H. Sperling. 1844 - 1924. Puppy speelt met kitten. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 28 x B 33 cm. In goede staat.
Kleine 19e eeuwse revolver. Gemerkt. Oxidatie. Afmeting: L 11 cm. In redelijk/goede staat.
Enkelloops jachtgeweer. 19e Eeuw. Met edelhert gesneden op kolf. Voorlader. Afmeting: L 122 cm. In goede staat.
Antiek Belgisch parade sabel met grip van hoorn. Plated. Circa 1910. Afmeting: L 99 cm. In goede staat.