Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

52. Aprilveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Lot Chinees (13x)
Resultaat: 150 EUR

Lot van dertien delen Chinees porselein. 18e - 19e Eeuw. Divers. Beschadigd. Afmeting: 4 - 15 cm. In matig/redelijke staat.

Bidkleed, 56 x 84 cm.
Resultaat: 90 EUR

Klein Perzisch bidkleed van zijde. Floraal motief. Aardetinten. Afmeting: 56 x 84 cm. In goede staat.

Gouden oorstekers met granaat
Resultaat: 250 EUR

Geelgouden oorstekers, 800/000, met granaat. Portugese oorstekers, rechthoekige brisures met daarop een florale versiering bezet met 2 markies geslepen granaten. lengte 17 mm. ca 3,3 gram. In goede st...

2x Zandstenen leeuw
Startprijs 4.250 EUR

Twee zandstenen leeuwen geheel uitgewerkt. Linker + rechter paar met wapenschild. Circa 1820 - 1840. Afmeting: 145 x 90 x 50 cm. *ATTENTIE: deze twee leeuwen zijn op afspraak te bezichtigen. Deze beel...

Chinees achtkantige vaas, H 22 cm.
Startprijs 400 EUR

Chinese achtkantige vaas met schubachtig glazuur + bodemmerk. Sung-stijl. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.

Witgouden collier met amethist
Resultaat: 250 EUR

Lang witgouden collier, 750/000, met fijne een ankerschakel en verdeeld over het collier 13 gefacetteerde amethistkralen met aan weerszijden 2 cultivé pareltejs. Lengte 98 cm. ca 9,5 gram. Als nieuw. ...

Tien antieke tegels
Resultaat: 550 EUR

Tien diverse antieke tegels. 17e - 18e Eeuw. Onder andere; 7x Italië, Azuleso. En drie maal ruiter te paard. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Antiek bronzen beeld, Meisje
Startprijs 180 EUR

Antiek Duits bronzen figuur van Schmidt Felling. 1835 - 1920. Met monogram RHB extra. Figuur mist iets in hand. Afmeting: H 16,5 cm. In goede staat.

Twee Japanse Kutani vazen, H 23,5 cm.
Startprijs 100 EUR

Twee antieke Japans porseleinen Kutani knobbelvazen. Floraal/goud decor. Bodemmerk. Eén bovenrand heeft schade. Afmeting: H 23,5 cm. In redelijk/goede staat.

Antiek emaille reclamebord, 1920
Startprijs 60 EUR

Antiek emaille metalen reclamebord van N.V. A. Hobbel Zaden. Circa 1920. Afmeting: H 20 x B 29 cm. In redelijke staat.

Barnstenen colliers
Startprijs 200 EUR

Lot met negen colliers met barnsteen/copal. Met getrommelde en ronde kralen. ø8-18mm. 40-70 cm. totaal ca 313 gram. In goede staat

Bronzen stier naar Picasso
Resultaat: 90 EUR

Bronzen stier naar Picasso. 21e Eeuw. Afmeting: 14 x 24,5 x 5 cm. In goede staat.

Bronzen Neptunes/Poseidon met drietand
Resultaat: 60 EUR

Bronzen Neptunus/Poseidon met drietand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.

Pallas adora automaat
Startprijs 50 EUR

Vintage herenhorloge Pallas Adora, mechanisch. jaren '70. Stalen model met stalen band en een datumaanduiding. Werkend

Lot Chinees (3x)
Resultaat: 120 EUR

Drie delen China. Eerste helft 20e eeuw. Bestaande uit: Twee Kantonese vazen, waarvan één met krijger decor en één vaas met vogel/bloesem/tekst decor. Plus een spekstenen visser figuur. Afmeting: H 26...

Ongesigneerd, Interieur met figuren
Resultaat: 550 EUR

Ongesigneerd. 17e - 18e Eeuw. Interieur met figuren. Minimale inschildering. Bedoekt. Olieverf op linnen. Afmeting: H 116 x B 87 cm. In goede staat.

Indonesisch snijstuk, H 47 cm.
Startprijs 90 EUR

Groot Indonesisch snijstuk van palissanderhout. Visser met vangst. 20e Eeuw. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.

4x Boeddha tuinbeeld
Startprijs 60 EUR

Vier cement gegoten boeddha figuren. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 30 - 33 cm. In goede staat.

H. v.d. Burgh, Landschap met boerderij
Startprijs 1.400 EUR

H. van de Burgh. 19e Eeuw. Hollandse School. Landschap met boerderij, koeien en boerin. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 38 cm. In goede staat.

Chinese waterpot Ø 16 cm.
Resultaat: 130 EUR

19e Eeuwse Chinese gietijzeren waterpot met koperen deksel. Vis decor. Afmeting: 20 x 21 x Ø 16 cm. In goede staat.

Vergulde pen, Dupont
Resultaat: 50 EUR

Sierlijke zilver vergulde balpen, 925/000, met lijnbewerking. Voorzien van een metalen clip met zwart emaille inleg. Gemerkt St. Dupont. genummerd 59DDZ04. 13,5 cm. Gebruikt. In goede staat

Ongesigneerd, Romantisch landschap bij avond
Resultaat: 500 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Romantisch landschap bij avond met schapen en herder. Olieverf op paneel. Afmeting: H 48 x B 65 cm. In goede staat.

Vier Heilig beelden
Startprijs 70 EUR

Vier houtgesneden Heilig beelden. 20e Eeuw. Afmeting: H 21 - 52 cm. In goede staat.

Kleine model koets
Resultaat: 130 EUR

Kleine modelkoets. 20e Eeuw. Hardhout + lakwerk + ijzeren onderstel + bladveren + dissel. Afmeting: 74 x 51 x 38 cm. In goede staat.