Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

52. Aprilveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Vier delen divers Chinees
Resultaat: 100 EUR

Vier delen 18e eeuws Chinees porselein. (1) Balustervaas met figuren in tuin decor, haarlijnen. (2) Dekseldoos, floraal, chips. (3) Zeemleer-glazuur kom, chips. (4) Zalfdoos, gelijmd. Afmeting: 3,5 - ...

Japanse Imari sierschotel Ø 44,5 cm.
Resultaat: 110 EUR

Grote Japanse Imari porseleinen sierschotel. Floraal/goud decor. 19e Eeuw. Eén chip. Afmeting: Ø 44,5 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese dekseldoos Ø 20 cm
Startprijs 200 EUR

Grote Chinees porseleinen dekseldoos met draken. Republiek. Circa 1920. Met zes tekens bodemmerk. Chip bodemrand, verder goed. Afmeting: H 18 x Ø 20 cm.

Gouden potlood
Resultaat: 60 EUR

Geelgouden potlood, 585/000, zeskantig versierd met een gegraveerde lijnenbewerking. 8 cm. voorzien van een geelmetalen mechanisme. Totaal goudgewicht. ca 3 gram. In goede staat

Collier van cultivé parels met witgoud.
Startprijs 300 EUR

Collier van cultivé parels, ø7-7,5mm, met een fraai luster, bevestigd aan witgouden sluiting in een bloemvorm met 4 parels een klein briljant geslepen diamantje en 4 saffiertjes. ø slot 15mm. lengte 8...

Parel collier
Startprijs 240 EUR

Collier van grote zoetwaterparels, ø 14mm, met een rozige kleur, geregen met 4 zilveren bollen bezet met kleine diamanten met een oud slijpsel. ø 15mm, één klein steentje ontbreekt. Voorzien van een w...

Kapitale schaal op voet, Ø 44 cm.
Resultaat: 190 EUR

Kapitale porseleinen schaal op messing voet. Imari-stijl. 21e Eeuw. Bodemmerk. Afmeting: H 25 x Ø 44 cm. In goede staat.

Antieke Chinese lakstempel
Resultaat: 900 EUR

Antieke Chinese bronzen (verzilverde) lakstempel met karaktertekens en schildpad. Afmeting: 9,5 cm. In goede staat.

Witgouden brede herenring met diamant
Resultaat: 430 EUR

Brede witgouden herenring, 585/000, met diamant. Ring met rijen bezet met 22 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,90 ct. Breedte ring 11 mm. ø 64. ca 8,5 gram. In goede staat.

Zilveren herinneringslepel
Resultaat: 50 EUR

Zilveren herinneringslepel, 833/000, met een peervormige bak en een deels dubbel getorste steel, bekroond met een ruiter ter paard. Voorzien van gravure L.F. 1807. MT.: R.J.Feenstra, Sneek, jl.:G:1816...

Grote Chinese schotel Ø 36 cm.
Resultaat: 40 EUR

Zeer grote Chinees porseleinen Kantonese schotel met krijger decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 36 cm. In goede staat.

Gouden choker met diamant
Startprijs 450 EUR

Geelgouden choker, 585/000, met diamant. Cobra collier met in het midden een V-vormige element, 27x9mm, in het midden bezet met 7 singlecut geslepen diamanten, totaal ca 0,10 ct. Gemerkt Grossé. ca 9,...

Gouden ring met smaragd en diamant
Resultaat: 1.600 EUR

Elegante geelgouden ring, 750/000, met diamant. Ring met een ovale rozet bezet met in het midden een ovaal gefacetteerde smaragd, 5,5x8,5mm, geplaatst in een gladomzetting. Om de smaragd zit een rand ...

Twee delen Chinees porselein, H 19 - 21 cm.
Resultaat: 1.300 EUR

Twee delen Chinees porselein. (1) Celadon vaas, floraal decor. (2) Celadon vaas, salamander decor. Afmeting: 19 - 21 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein
Resultaat: 90 EUR

Lot divers porselein + cloisonné. China et cetera. Enkele beschadigingen. Afmeting: 6 - 17 cm. In redelijk/goede staat.

Zilveren wolmand, 1808
Resultaat: 400 EUR

Antiek zilveren knottenmandje, 833/000, Leiden 1808, rond model met dubbele filetranden en een gezaagd bak met floraal en ovaal patroon, deels voorzien van lijngravure. ø8x5cm. ca 67,7 gram. MT.: Hend...

Lot divers porselein (8x)
Startprijs 60 EUR

Acht delen divers porselein. 20e Eeuw. Bestaande uit schalen/schaaltjes. Afmeting: 11 - 31 cm. In goede staat.

Antieke Makkumer schenkkan, H 23,5 cm.
Startprijs 50 EUR

Antieke Makkumer Tichelaar poloychrome fayence schenkkan. Afmeting: H 23,5 cm. In goede staat.

Zilveren miniatuur, 1901
Startprijs 200 EUR

Grote bijzondere zilveren miniatuur, 833/000, van een echtpaar voor een kerk. MT.: J. van Dijk, Hoorn, jl.:R:1901. 6x7x16cm. ca 120 gram. Iets scheef, verder in goede staat.

Kapitale gouden ring met amethist en diamant
Resultaat: 1.100 EUR

Bijzondere roségouden ring, 585/000, met emaille, amethist en diamant. Bolle ring met een ovaal gefacetteerde amethist, 15x12mm, voorzien van een rand pavé gezet met diamanten. Over de kop van de ring...

18e Eeuws Chinees bord Ø 23 cm.
Resultaat: 140 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose bord met floraal decor. Minimale chip. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.

Zilveren servies, 4 delig
Startprijs 900 EUR

Zilveren servies, BWG, 4 delig met een koffiekan, theekan, melkkan en suikerpot, rond gecontourneerd model met ribben. Voorzien van houten grepen en knoppen. Totaal ca 1355 gram. 19x11x17cm, 21x12x15c...

Grote antieke Delftse dekselvaas, H 74 cm.
Resultaat: 350 EUR

Zeer grote antieke Delftse polychrome fayence dekselvaas met chinoiserie decor. Circa 1900. Deksel gelijmd. Afmeting: H 74 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke naaldenkoker
Startprijs 60 EUR

Antieke 835/000 zilveren geribbelde empire naaldenkoker voorzien van hartvormig schild. Afmeting: 11 cm. Gewicht circa 16 gram. Licht bedeukt. Verder in goede staat.

Lot divers zilver
Resultaat: 70 EUR

Lot divers zilver met een marmeladelepel gemaakt met een kwartje en een rijksdaalder, 6 theelepels en een suikerlepel met een getorste steel, 6 borrellepels met gecontourneerde steel met graveerwerk, ...

Vijf Chinese miniatuur vaasjes, H 4,5 - 6,5 cm.
Resultaat: 200 EUR

Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen miniatuur vaasjes. Divers. Drie stuks beschadigd. Afmeting: H 4,5 - 6,5 cm. In redelijk/goede staat.

Drie Japanse of Chinese rijstwijn flessen, H 22 - 23 cm.
Resultaat: 60 EUR

Drie Japanse of Chinees porseleinen rijstwijn flessen met landschap decor. Bakfouten. Eén haarlijn. Afmeting: H 22 - 23 cm. In redelijk/goede staat.

3x Chinese schotels
Resultaat: 40 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels, onder andere steur + baars. Kang Xi. Alle gelijmd. Afmeting: Ø 11 - 13,5 cm. In matige staat.

Twee antieke Chinese kommen Ø 14 - 14,2cm.
Resultaat: 110 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen kommen met swastika decor. Minimale chips. Afmeting: Ø 14 - 14,2 cm. In goede staat.

13 Messen met zilver
Resultaat: 50 EUR

Lot met 13 messen voorzien van een zilveren heft. 10 Messen, groot en klein, 18-24cm, met floraal bewerkte heften, BWG, en 3 messen met een zilveren heft voorzien van lijnbewerking, 835/000, Eén erg g...

4x Oud Japans/Chinees porselein
Startprijs 60 EUR

Vier delen oud Japans/Chinees porselein. Bestaande uit: Chinese gemberpot, twee Japanse borden, groot Japans bord met kraanvogel decor + bodemmerk. Afmeting: 13 - 33 cm. In goede staat.

Chinese penselen pot Ø 21 cm.
Resultaat: 500 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Verte penselenpot met figuren in tuin/floraal/krekel decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 19 x Ø 21 cm. In goede staat.

Twee Chinese schotels Ø 17 cm.
Resultaat: 70 EUR

Twee 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden met floraal/insecten decor. Minimale randschilfers. Afmeting: Ø 17 cm. In goede staat.

Antieke Franse reiswekker, H 11,5 cm.
Startprijs 100 EUR

Antieke Franse reiswekker van messing. Circa 1900. Afmeting: H 11,5 cm. In goede staat.

Zilveren lepels (Denemarken)
Resultaat: 100 EUR

Cassette met zilver vergulde theelepels, 925/000, met emaille. Lepels met een verguld decor en een met emaille bewerkte steel in diverse kleuren. lengte 9,5 cm. totaal ca 48,6 gram. Lepel met groen em...

Chinees bord Ø 22,3 cm.
Resultaat: 190 EUR

Chinees porseleinen bord met visser/eenden decor. 18e Eeuw. Afmeting: Ø 22,3 cm. In goede staat.

7x P. de Mare, Gravures
Startprijs 150 EUR

Zeven 18e eeuwse gravures P. de Mare. Sculp. Chr. Chalon Fecit. 1748 - 1808. Diverse figuren voorstellingen. Enkele vochtvlekken. Gravures op papier. Afmeting: circa 12 cm. In redelijk/goede staat.

Zilveren muntdoos
Resultaat: 50 EUR

Zilveren muntendoos gemaakt uit munten, one rupee, India 1874 en 1879, met queen Victoria. Voorzien van schroefdeksel. ø30x20mm. ca 46 gram. In goede staat.

Antieke Franse wekker, 1900
Startprijs 130 EUR

Antieke Franse compositie metalen wekker. Circa 1900. Jongen met kat. Originele polychromie. Afmeting: 29 cm. In goede staat.

Zilveren mosterdpot
Startprijs 250 EUR

Grote zilveren mosterdpot, 833/000, met blauw glas. Mosterdpot op ronde voet met een bak uit geschulpt draadzilver en een rand voorzien van culots en parelbewerking. Porto, Portugal. 12x9,5x18cm. Met ...

Zilveren lepels in schaal
Resultaat: 40 EUR

12 Zilveren lepels met kristallen schaal op zilveren voet, 833/000. 12 Theelepels met een peervormige bak aan een deels getorste steel met floraal graveerwerk, 11 cm. En een suikerkom uit kristal met ...

Parelmoerdoosje met zilveren lepels
Resultaat: 70 EUR

Parelmoerdoosje met zilveren lepels, 833/000. Rechthoekige parelmoerdoosje met mozaïek, gevuld met 11 lepels in empire stijl. MT.: Onduidelijk. Zilver ca 102 gram. 17x8x5cm. Eén stukje van de doos ont...

Plated dienblad
Resultaat: 50 EUR

Pated dienblad ca 1960 met uitgewerkte omranding. 35-44cm cond Goed.

Twee grote kanonnen
Resultaat: 225 EUR

Twee grote ijzeren kanonnen, waarvan één gemerkt Krupp & C. 1813. Duitsland. Naar antiek voorbeeld. Afmeting: 52 - 56 cm. In goede staat.

Spaans Toledo sabel, L 88 cm.
Resultaat: 100 EUR

Oud Spaans sabel. Gemerkt Toledo. 20e Eeuw. Stuk sierwerk handbescherming mist/afgebroken. Afmeting: L 88 cm. In redelijke staat.

Revolver, L 17 cm.
Resultaat: 160 EUR

19e Eeuwse vernikkelde + gegraveerde revolver. Afmeting: L 17 cm. In goede staat.

Antiek percussie pistool, L 22 cm.
Resultaat: 400 EUR

Antiek Spaans kort percussie pistool. Florale gravering + goud inleg (wapen). 18e Eeuw. Afmeting: L 22 cm. In goede staat.

Antieke Oosterse kromdolk, L 37 cm.
Resultaat: 60 EUR

Oude Oosterse kromdolk. Plated. Floraal bewerkt. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: L 37 cm. In goede staat.