Chinees porseleinen knobbelvaas met oren en groen glazuur. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.
Bronzen stier naar Picasso. 21e Eeuw. Afmeting: 14 x 24,5 x 5 cm. In goede staat.
Geelgouden solitairhanger, 585/000, met diamant. Hanger met een spiegelchaton bezet met een briljant geslepen diamant, ca 0,15 ct. Grootte hanger 11x5,8mm. ca 0,4 gram. In goede staat
Zes-delig plated bewerkt thee/koffie servies + tablet. 20e Eeuw. Engels. Rococo-stijl. Afmeting: 12 - 55 cm. In goede staat.
Joseph Gregoire. 1900 - 1976. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 61 x B 44 cm. In goede staat.
Pierre Comba. 1859 - 1934. Mediterraans landschap met cavalerie te paard. Aquarel op papier. Afmeting: H 17 x B 35 cm. In goede staat.
Witgouden collier en hanger, 585/000, met diamant. Een fijn gourmetcollier met daaraan een hanger uit 2 rondjes waarvan 1 bezet met 5 singlecut geslepen diamanten, totaal ca 0,10 ct. Grootte hanger 15...
Geslepen kristallen mosterdpot op gecontourneerde 835/000 zilveren voet. Montuur met handgreep en deksel met achtkantige knop. Mr. J. Held - Amsterdam. jl: W: 1856. Afmeting: 14 x 10,5 cm. met een bij...
Drie 19e eeuwse Chinees porseleinen octagonale diepe schotels met kraanvogel/floraal decor. Afmeting: 4 x 15 x 15 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met geel glazuur en hondenkoppen. Ongemerkt. Afmeting: H 30,5 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen Sang de Boeuf vazen. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: H 15 cm. In goede staat.
Lot met tien messen met zilver plated heft. Lot met 5 tafelmessen en 5 dessertmessen voorzien van een filetrand. MT.: Zilfa Pleet voorschoten. 21-26cm. 3 Dessertmessen wat gedeukt, verder in goede sta...
16e - 17e Eeuwse smeedijzeren gesigneerde grote evenaar waag met gotische graveringen. Signatuur Chr. Roth. Afmeting: 50 x 100 x 11 cm. In goede originele staat.
Brede zilveren klemarmband, 800/000, met diverse opgesoldeerde elementen. breedte 31 mm. ca 64 gram. Voorzien van restauratie.
Chinees porseleinen trekpot met karper en meermin decor. Chip tuit. Afmeting: 14 x 18 x 10 cm. In goede staat.
Twee zeer grote antieke Franse messing vergulde + porseleinen kaarskandelaren op marmeren basement. Geëlektrificeerd. Circa 1900. Afmeting: H 96 cm. In goede staat.
Prachtig collier en armband met grijze cultivé parels. Collier voorzien van 4 lange rijen met grijze cultivé parels, ø 5,5/6mm, bevestigd aan een langwerpige zilveren sluiting, 835/000, met bloembewer...
Twee antieke Chinees porseleinen Familie Rose kopjes + schotels. Floraal/haan decor. Met bodemmerk. Afmeting: 4,2 x Ø 7,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met kostbaarheden decor. 19e Eeuw. Chip. Afmeting: H 39,6 cm. In redelijk/goede staat.
Groot Russisch lakwerk ei met Russische ikoon voorstelling, kruisafname. Met console. 20e Eeuw. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Geelgouden broche/hanger, 585/000, met camee en parels. Fraaie ovale gesneden camee, geplaatst in een geelgouden rand rijkelijk versierd met floraal decor bezet met kleine zaadpareltjes. 32x43mm. ca 6...
Oude Engelse scheepscommode van mahoniehout, met messing hoekstukken, sloten, beslag en zijgrepen. 20e Eeuw. Enkele krassen. Afmeting: 80 x 76 x 47 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen borden. Geisha/goud decor. Afmeting: Ø 22 - 28 cm. In goede staat.
Berber armband van een zilverhoudende legering met diverse schakels en bloedkoralen. Breedte 31 mm. 19,5cm. ca 117 gram. Met schroefsluiting. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen celadon schenkkan met blauw craquelé glazuur. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Gipsen zuil met kariatiden. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 74 cm. In goede staat.
Twee antieke gietijzeren wandplaquettes met jachthonden. In eikenhouten lijst. Circa 1920. Afmeting: H 31 x B 46,5 cm. In goede staat.
18e Eeuws zilveren horloge, 925/000, in originele zilveren beschermkast. Voorzien van een chatelaine met sleutel en signetten. Het horloge is voorzien van een snek en voorzien van gravure Rob Read Lon...
Citizen vintage horloge, automaat, met een rechthoekig gecontourneerde kast uit staal, met dag en datum aanduiding op de plaat Voorzien van lederen band. 4-5209040TA. breedte kast 36 mm. Werkend.
Art Deco kopergehamerde rooktafel. Mogelijk Amsterdamse School. Eén koperen bol mist, verder in goede staat. Afmeting: 87 x 32 x 13 cm.
Eiken drank/tv kast. Eind 20e eeuw. Met twee lades en klapbare deur. Afmeting: 125 x 95 x 65 cm. In goede staat.
Twee oker-gele Chinees porseleinen drakenborden met zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 21 cm. In goede staat.
Antieke tinnen boulloire. Sheffield - England. Circa 1890. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.
J.H. Weissenbruch. 1824 - 1903. Haagse School. Landschap met boerderij, sloot en boot. Aquarel op papier. Afmeting: H 35 x B 58 cm. In goede staat.
Ben Viegers. 1886 - 1947. Boerin in stal met kippen. Pastel op papier. Afmeting: H 35 x B 42 cm. In goede staat.
Ovale eikenhouten Jugendstil tafel met etagere. Circa 1910. Afmeting: 77 x 87 x 55 cm. In goede staat.
Willem Witsen. 1860 - 1923. Dorpsgracht. Aquarel op papier. Afmeting: H 33 x B 49 cm. In goede staat.
Kersenhouten boekenkast met verstelbare schappen. 20e Eeuw. Afmeting: 201 x 130 x 30 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon kom met noppen en grijs/groen craquelé glazuur. Afmeting: H 10,5 x Ø 17 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen oorvaas met groen glazuur en goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bolvaas met figuren op karper/kreeft/tekst decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 14 cm. In goede staat.
Brede rood-lederen relax stoel van het merk Prominent. Electrisch, verstelbaar. Linker armleuning voor, iets sleets. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 75 x 90 x 110 cm. In redelijke staat.
A. de la Riviere. Rotterdamse markt met figuren. Aquarel op papier. Afmeting: H 27 x B 38 cm. In goede staat.
Gerard Cornelis Krol. 1882 - 1950 Enschede. Twentse boerderij met boer, boerin en kippen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 39 x B 50 cm. In goede staat.
Toegeschreven aan Jan Otten (Groningen). 1895 - 1964. Landschap met boerderij en hooimijt. Olieverf op paneel. Afmeting: H 46 x B 48 cm. In goede staat.
Chinese vaas met floraal/zee decor. Met bodemmerk. Bovenrand beschadigd. Afmeting: H 26 cm. In matig/redelijke staat
19e Eeuwse mahoniehouten Hollandse barok porseleinkast met klauwpoten en bronzen beslag. Lichte fineerschade. Afmeting: 230 x 200 x 53 cm. In redelijk/goede staat.
Kopergeslagen turfkist + wortelhouten spiegel met brons. 20e Eeuw. Afmeting: 29 x 47 x 30 cm. / 37 x 50 cm. In goede staat.