Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

52. Aprilveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Antiek porseleinen figuur, H 57 cm.
Startprijs 200 EUR

Groot antiek porseleinen figuur. Dame te paard. Zwaard afgebroken. Circa 1900. Chips basement. Genummerd. Royal Dux-stijl. Afmeting: H 57 cm. In redelijke staat.

3x Gerold porseleinen figuur
Startprijs 70 EUR

Drie Duitse Gerold porseleinen figuren. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 14 - 17 cm. In goede staat.

Vijf Hollandse herdenkingsborden
Startprijs 70 EUR

Vijf antieke Hollandse herdenkingsborden. Divers. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 21 - 33 cm. In goede staat.

Lot mangaan tegels (18 st.)
Resultaat: 160 EUR

Lot van 18 stuks antieke mangaan-kleurige tegels. Divers. Enkele beschadigingen mogelijk. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Delftse schotel Ø 36 cm.
Resultaat: 80 EUR

Antieke Delftse polychrome fayence plooischotel met pauw decor + bodemmerk. Circa 1900. Afmeting: Ø 36 cm.In goede staat.

Antieke Army-percussie Center Hammer .44 revolver, L 39 cm.
Resultaat: 1.100 EUR

Grote antieke Amerikaanse Army-percussie Center Hammer revolver. 44 Kaliber. VS 1861. Allen Rwheelock. Gepolijst. Afmeting: L 39 cm. In goede staat.

Antieke Franse brandweerhelm
Resultaat: 110 EUR

Antieke Franse messing brandweerhelm. Pompiers de Merrey. Geen binnenhelm. Afmeting: 25 x 25 x 19 cm. In goede staat.

Vier antieke revolvers (defect)
Resultaat: 300 EUR

Vier antieke defecte revolvers. Afmeting: L 16 - 18 cm. In redelijke staat.

Grote zilveren strooier
Resultaat: 200 EUR

Fraaie grote zilveren strooier, 833/000, getorste model met plooien geplaatst op een ronde voet met voluten. De strooidop, met doorlopend getorste bewerking is opengewerkt met sterren en kruldecor. Be...

Grote zilveren strooier
Startprijs 170 EUR

Grote zilveren strooier, 915/000, rijkelijk versierd met floraal graveerwerk, geplaatst op een ronde voet en met een strooidop met gezaagde traanvormen. Spanje tussen 1934-1988. ø7,5x20 cm. ca 123 gra...

Zilveren druivenschaar
Resultaat: 60 EUR

Druivenschaar met zilveren grepen, 833/000, met druivenranken en druiven. 5x16cm. In goede staat

Zilveren kom
Resultaat: 80 EUR

Zilveren kom, 925/000, rond model, op ronde voet, voorzien van cannelures. MT.: Williams ltd, Birmingham, jl.:e:1904. ø11x9cm. ca 113 gram. Minimaal deukje, verder in goede staat.

Zilveren sigarettenetui, 1904
Resultaat: 60 EUR

Floraal gegraveerd zilveren sigarettenetui met vergulde binnenzijde. Zogenaamd heupmodel. Gegraveerd met naam R. Knagg Blackburn. Meesterteken W.A. Birmingham. Jaarletter e = anno 1904. Afmeting: 9 x ...

Zilveren miskelk
Startprijs 950 EUR

Bijzondere zilveren miskelk, 950/000, Op ronde voet met cartouches met voorstellingen van heilige figuren. Het deksel is voorzien van Floraal decor en bekroond met een kruis als knop. De kelk is deels...

Twee zilveren tondeldoosjes
Resultaat: 190 EUR

Twee zilveren tondeldoosjes, 800/000, met gedreven bandbewerking en graveerwerk. Beide tondeldoosjes zijn voorzien van een ketting. 20x80mm. en 17x100mm. Wat sleets en een paar kleine scheurtjes. Verd...

Chinees borduurwerk op zijde
Resultaat: 90 EUR

Chinees borduurwerk op zijde, met afbeelding van een Chinese porseleinen vaas. 20e Eeuw. Afmeting: H 42 x B 32 cm. In goede staat.

Drie-delig 18e eeuws Chinees kaststel, H 11 - 14 cm.
Resultaat: 425 EUR

Drie-delig 18e eeuws Chinees porseleinen kaststel met floraal/kostbaarheden decor. Chips + haarscheuren, tevens deksel vast gelijmd. Afmeting: H 11 - 14 cm. In redelijke staat.

C. de Bruijn, Stilleven met fruit
Resultaat: 90 EUR

C. de Bruijn. Circa 1920. Stilleven met peren en appel. Olieverf op karton. Afmeting: H 11 x B 17,5 cm. In goede staat.

7x P. de Mare, Gravures
Startprijs 150 EUR

Zeven 18e eeuwse gravures P. de Mare. Sculp. Chr. Chalon Fecit. 1748 - 1808. Diverse figuren voorstellingen. Enkele vochtvlekken. Gravures op papier. Afmeting: circa 12 cm. In redelijk/goede staat.

Meissen theepot
Resultaat: 225 EUR

Porseleinen Meissen theepot. Floraal/goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 13 x 24 x 14 cm Ø. In goede staat.

Antieke Franse pendule, 1870
Startprijs 250 EUR

Antieke Franse pendule met vergulde bronzen ornamenten. Enchappement, stil uurwerk, achtdaags. Circa 1870. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

Eugene van Mierlo, Vaas met witte rozen
Startprijs 250 EUR

Eugene van Mierlo. 1880 - 1972. Vaas met witte rozen. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 72 x B 84 cm. In goede staat.

Chinese schotel Ø 36,5 cm.
Resultaat: 1.200 EUR

Grote Chinees porseleinen schotel met figuur in landschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 36,5 cm. In goede staat.

Twee Chinese schotels Ø 17 cm.
Resultaat: 70 EUR

Twee 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden met floraal/insecten decor. Minimale randschilfers. Afmeting: Ø 17 cm. In goede staat.

Franse pendule, 1915
Resultaat: 170 EUR

Antieke Franse Art Deco pendule van messing. Achtdaags-stil uurwerk. Circa 1915. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.

Jaeger LeCoultre tafelbarometer
Resultaat: 375 EUR

Jaeger LeCoultre tafelbarometer. Verguld messing. 20e Eeuw. Afmeting: 19 cm. In goede staat.

Zilveren tabakspot en pijpcomfoor
Startprijs 500 EUR

Zilveren tabakspot en pijpcomfoor, 833/000, op zwart houten basement. Tabakspot met een rechthoekig gecontourneerde rand voorzien van floraal graveerwerk en voorzien van een deksel met bloemapplique a...

18e Eeuws reismes in schede
Startprijs 160 EUR

18e Eeuws reismes met zilveren heft in lederen schede. Reismes met een rechthoekig gecontourneerd heft versierd met graveerwerk in een lederen schede. 23 cm. In goede staat

Onduid. gesig., Bijbelse figuren met Jezus
Resultaat: 300 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 19e Eeuw. Bijbelse figuren met Jezus. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 60 cm. In redelijk/goede staat.

Gouden choker met diamant
Startprijs 1.250 EUR

Geel- met witgouden choker, 750/000, met diamant. Choker met opengewerkte driehoekig gevormde schakels. En in het midden een geelgouden element, 2 peervormen pave bezet met diamanten. In het midden va...

3-Delige Petrus Regout soepterrine, 1880
Startprijs 40 EUR

Drie-delgie antieke Maastrichtse Petrus Regout soepterrine. Bestaande uit: Onderschaal, terrine en sleef. Circa 1880. Afmeting: 24 x Ø 27 cm. In goede staat.

Lot divers porselein (8x)
Startprijs 60 EUR

Acht delen divers porselein. 20e Eeuw. Bestaande uit schalen/schaaltjes. Afmeting: 11 - 31 cm. In goede staat.

Gouden oorclips met diamant
Startprijs 750 EUR

Fraaie geelgouden oorstekers, 585/000, met diamant. Rechthoekig gebogen oorstekers voorzien van 5 rijen bezet met briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,90 ct. 11x20mm. ca 14,1 gram. In goede staat.

Twee Engelse vazen
Resultaat: 35 EUR

Twee antieke Engelse keramieken vazen met landschap/figuren/goud decor. Circa 1900. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.

Chinees bord Ø 17,7 cm.
Resultaat: 300 EUR

Chinees porseleinen bord met mat rood glazuur en draak decor. Zes tekens bodemmerk. Bloemvorm. Afmeting: Ø 17,7 cm. In goede staat.

Gouden oorstekers blauw saffier en diamant
Startprijs 600 EUR

Elegante roségouden oorstekers, 585/000, met saffier en diamant. Brisures met aan de voorkant een witgouden rozet in het midden bezet met een ovaal cabouchon geslepen saffier en in de rand daaromheen ...

Chinese bronzen vaas, H 38 cm.
Resultaat: 1.250 EUR

Grote Chinese bronzen vaas met floraal decor en karakter tekens. Signatuur. Olifantkoppen. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.

Chinese Kang Xi schotel Ø 26 cm.
Resultaat: 800 EUR

17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi bord met zes tekens bodemmerk. Met geisha in tuin decor. Eén haarlijn + hengselgaten dicht gestopt. Afmeting: Ø 26 cm. In redelijke staat.

Chinese klapmuts kom Ø 20,5 cm.
Resultaat: 80 EUR

Grote Chinees porseleinen klapmuts kom met figuren in landschap decor. Met dubbele blauwe bodemring. Minimale schilfer. Afmeting: Ø 20,5 cm. In goede staat.

Lot divers (6x)
Resultaat: 170 EUR

Vier delen oud Chinees muntgeld + twee jade snijstukken. Afmeting: 4 - 7 cm. In goede staat.

Twee Chinese vazen
Resultaat: 50 EUR

Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen. Floraal decor. Afmeting: 14 cm. In goede staat.

Gouden broche met diamant
Resultaat: 250 EUR

Geelgouden broche, 585/000, met diamant. Opengewerkte gecontourneerde broche gemaakt uit krullen met een geruwde bewerking en versierd met 6 singlecut geslepen diamanten, totaal ca 0,24 ct. 32x37mm. c...

Gouden rijring met diamant
Startprijs 350 EUR

Roségouden alliancering, 750/000, met diamant. Ring rondom gezet met diamanten, totaal ca 0,25 ct. Breedte 1,8 mm. ca 1,6 gram. ø 50. In goede staat

Theo v.d. Nahmer, Vrouwelijk figuur
Resultaat: 50 EUR

Theo van der Nahmer, 1979. 1917 - 1989. Vrouwelijk figuur. Oostindische inkt op papier. Afmeting: H 23,5 x B 18,5 cm. In goede staat.

Lot prenten/gravures
Resultaat: 140 EUR

Lot 19e eeuwse prenten/gravures. Divers. Onder andere; vogels, mode, figuren et cetera. Afmeting: 17 - 23 cm. In goede staat.

Antiek Japans figuur, Vogel op boomstronk
Startprijs 300 EUR

Antieke Japans porseleinen polychrome vogel op boomstronk. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.

Gouden ring met rozenkwarts
Resultaat: 150 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met rozenkwarts. Ring, gemerkt Blush, met een bolle band en in het midden bezet met een ovaal cabouchon geslepen rozenkwarts, 10x14mm. ø 50. ca 3,0 gram. In goede staat

Twee delen Chinees Imari
Resultaat: 40 EUR

Twee delen 18e eeuws Chinees Imari porselein. Bestaande uit: Melkkan, haarlijn. En een theebus, chip. Afmeting: 9 - 10 cm. In redelijke staat.