Groot antiek porseleinen figuur. Dame te paard. Zwaard afgebroken. Circa 1900. Chips basement. Genummerd. Royal Dux-stijl. Afmeting: H 57 cm. In redelijke staat.
Drie Duitse Gerold porseleinen figuren. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 14 - 17 cm. In goede staat.
Vijf antieke Hollandse herdenkingsborden. Divers. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 21 - 33 cm. In goede staat.
Lot van 18 stuks antieke mangaan-kleurige tegels. Divers. Enkele beschadigingen mogelijk. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Delftse polychrome fayence plooischotel met pauw decor + bodemmerk. Circa 1900. Afmeting: Ø 36 cm.In goede staat.
Grote antieke Amerikaanse Army-percussie Center Hammer revolver. 44 Kaliber. VS 1861. Allen Rwheelock. Gepolijst. Afmeting: L 39 cm. In goede staat.
Antieke Franse messing brandweerhelm. Pompiers de Merrey. Geen binnenhelm. Afmeting: 25 x 25 x 19 cm. In goede staat.
Vier antieke defecte revolvers. Afmeting: L 16 - 18 cm. In redelijke staat.
Fraaie grote zilveren strooier, 833/000, getorste model met plooien geplaatst op een ronde voet met voluten. De strooidop, met doorlopend getorste bewerking is opengewerkt met sterren en kruldecor. Be...
Grote zilveren strooier, 915/000, rijkelijk versierd met floraal graveerwerk, geplaatst op een ronde voet en met een strooidop met gezaagde traanvormen. Spanje tussen 1934-1988. ø7,5x20 cm. ca 123 gra...
Druivenschaar met zilveren grepen, 833/000, met druivenranken en druiven. 5x16cm. In goede staat
Zilveren kom, 925/000, rond model, op ronde voet, voorzien van cannelures. MT.: Williams ltd, Birmingham, jl.:e:1904. ø11x9cm. ca 113 gram. Minimaal deukje, verder in goede staat.
Floraal gegraveerd zilveren sigarettenetui met vergulde binnenzijde. Zogenaamd heupmodel. Gegraveerd met naam R. Knagg Blackburn. Meesterteken W.A. Birmingham. Jaarletter e = anno 1904. Afmeting: 9 x ...
Bijzondere zilveren miskelk, 950/000, Op ronde voet met cartouches met voorstellingen van heilige figuren. Het deksel is voorzien van Floraal decor en bekroond met een kruis als knop. De kelk is deels...
Twee zilveren tondeldoosjes, 800/000, met gedreven bandbewerking en graveerwerk. Beide tondeldoosjes zijn voorzien van een ketting. 20x80mm. en 17x100mm. Wat sleets en een paar kleine scheurtjes. Verd...
Chinees borduurwerk op zijde, met afbeelding van een Chinese porseleinen vaas. 20e Eeuw. Afmeting: H 42 x B 32 cm. In goede staat.
Drie-delig 18e eeuws Chinees porseleinen kaststel met floraal/kostbaarheden decor. Chips + haarscheuren, tevens deksel vast gelijmd. Afmeting: H 11 - 14 cm. In redelijke staat.
C. de Bruijn. Circa 1920. Stilleven met peren en appel. Olieverf op karton. Afmeting: H 11 x B 17,5 cm. In goede staat.
Zeven 18e eeuwse gravures P. de Mare. Sculp. Chr. Chalon Fecit. 1748 - 1808. Diverse figuren voorstellingen. Enkele vochtvlekken. Gravures op papier. Afmeting: circa 12 cm. In redelijk/goede staat.
Porseleinen Meissen theepot. Floraal/goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 13 x 24 x 14 cm Ø. In goede staat.
Antieke Franse pendule met vergulde bronzen ornamenten. Enchappement, stil uurwerk, achtdaags. Circa 1870. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Eugene van Mierlo. 1880 - 1972. Vaas met witte rozen. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 72 x B 84 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen schotel met figuur in landschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 36,5 cm. In goede staat.
Twee 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden met floraal/insecten decor. Minimale randschilfers. Afmeting: Ø 17 cm. In goede staat.
Antieke Franse Art Deco pendule van messing. Achtdaags-stil uurwerk. Circa 1915. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.
Jaeger LeCoultre tafelbarometer. Verguld messing. 20e Eeuw. Afmeting: 19 cm. In goede staat.
Zilveren tabakspot en pijpcomfoor, 833/000, op zwart houten basement. Tabakspot met een rechthoekig gecontourneerde rand voorzien van floraal graveerwerk en voorzien van een deksel met bloemapplique a...
18e Eeuws reismes met zilveren heft in lederen schede. Reismes met een rechthoekig gecontourneerd heft versierd met graveerwerk in een lederen schede. 23 cm. In goede staat
Onduidelijk gesigneerd. 19e Eeuw. Bijbelse figuren met Jezus. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 60 cm. In redelijk/goede staat.
Geel- met witgouden choker, 750/000, met diamant. Choker met opengewerkte driehoekig gevormde schakels. En in het midden een geelgouden element, 2 peervormen pave bezet met diamanten. In het midden va...
Drie-delgie antieke Maastrichtse Petrus Regout soepterrine. Bestaande uit: Onderschaal, terrine en sleef. Circa 1880. Afmeting: 24 x Ø 27 cm. In goede staat.
Acht delen divers porselein. 20e Eeuw. Bestaande uit schalen/schaaltjes. Afmeting: 11 - 31 cm. In goede staat.
Fraaie geelgouden oorstekers, 585/000, met diamant. Rechthoekig gebogen oorstekers voorzien van 5 rijen bezet met briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,90 ct. 11x20mm. ca 14,1 gram. In goede staat.
Twee antieke Engelse keramieken vazen met landschap/figuren/goud decor. Circa 1900. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord met mat rood glazuur en draak decor. Zes tekens bodemmerk. Bloemvorm. Afmeting: Ø 17,7 cm. In goede staat.
Elegante roségouden oorstekers, 585/000, met saffier en diamant. Brisures met aan de voorkant een witgouden rozet in het midden bezet met een ovaal cabouchon geslepen saffier en in de rand daaromheen ...
Grote Chinese bronzen vaas met floraal decor en karakter tekens. Signatuur. Olifantkoppen. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi bord met zes tekens bodemmerk. Met geisha in tuin decor. Eén haarlijn + hengselgaten dicht gestopt. Afmeting: Ø 26 cm. In redelijke staat.
Grote Chinees porseleinen klapmuts kom met figuren in landschap decor. Met dubbele blauwe bodemring. Minimale schilfer. Afmeting: Ø 20,5 cm. In goede staat.
Vier delen oud Chinees muntgeld + twee jade snijstukken. Afmeting: 4 - 7 cm. In goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen. Floraal decor. Afmeting: 14 cm. In goede staat.
Geelgouden broche, 585/000, met diamant. Opengewerkte gecontourneerde broche gemaakt uit krullen met een geruwde bewerking en versierd met 6 singlecut geslepen diamanten, totaal ca 0,24 ct. 32x37mm. c...
Roségouden alliancering, 750/000, met diamant. Ring rondom gezet met diamanten, totaal ca 0,25 ct. Breedte 1,8 mm. ca 1,6 gram. ø 50. In goede staat
Theo van der Nahmer, 1979. 1917 - 1989. Vrouwelijk figuur. Oostindische inkt op papier. Afmeting: H 23,5 x B 18,5 cm. In goede staat.
Lot 19e eeuwse prenten/gravures. Divers. Onder andere; vogels, mode, figuren et cetera. Afmeting: 17 - 23 cm. In goede staat.
Antieke Japans porseleinen polychrome vogel op boomstronk. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met rozenkwarts. Ring, gemerkt Blush, met een bolle band en in het midden bezet met een ovaal cabouchon geslepen rozenkwarts, 10x14mm. ø 50. ca 3,0 gram. In goede staat
Twee delen 18e eeuws Chinees Imari porselein. Bestaande uit: Melkkan, haarlijn. En een theebus, chip. Afmeting: 9 - 10 cm. In redelijke staat.