Drie delen antiek glaswerk. Eerste helft 20e eeuw. (1) Roemer, handbeschilderd, chip. (2) Karaf, handbeschilderd. (3) Bokaal, handbeschilderd. Afmeting: 17 - 32 cm. In redelijk/goede staat.
Miniatuurset met tafel en stoelen zilver plated voorzien van limoge inleg. Set met een tafel, stoelen met leuning en 4 stoelen. Allen stoelen zijn versierd met 2 limoges voorzien van schilderingen van...
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1880. Dorpstraat met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 47 x B 36 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose kom met havengezicht decor, tekst + bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 15,5 cm. In goede staat.
Drie porseleinen poppen. Tweede helft 20e eeuw. (1) Pop met speelwerk en bewegingsmechanisme. (2) Googly Nar Symbalier replica. (3) Meisje met Steiff poedel, gemerkt W. Afmeting: 30 - 40 cm. In goede ...
Chinees porseleinen kom met floraal decor. Eierschaal porselein. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 7,5 x Ø 18,5 cm. In goede staat.
Duitse Meissen porseleinen figuur met vergulding. Beschadiging aan hoofddoek. 20e Eeuw. Afmeting: H 17 cm. In redelijke staat.
van Noort. 21e Eeuw. Strandgezicht Zandvoort met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Franse spillegang reiswekker met slagwerk op bel (officiersklok). Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen dekseldoos met Familie Rose figuren decor. Afmeting: 7 x 18 x 9 cm. In goede staat.
A. Potgieter. 1899 - 1982. Stilleven met fruit, bloemen et cetera. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 70 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Engelse mahoniehouten staande klok met band-intarsia. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, seconden + datum aanduiding. Afmeting: H 225 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote porseleinen siervazen met brons in Sevres-stijl. 21e Eeuw. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.
Chinese natuurstenen dekseldoos met draken decor. Afmeting: H 12 x Ø 18 cm. In goede staat.
Corry Leushuis. Hengelo. Modern stadsgezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 120 cm. In goede staat.
Zeldzame antieke Franse wekker met kindje in wieg. Compositie metaal + polychromie. Circa 1900. Wekker/wijzer zit los. Functies niet getest. Afmeting: 35 x 22 x 11 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse eikenhouten Engelse staande klok. Prachtig gegraveerd uurwerk, verguld/verzilverd. Gill Banneman Banef. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, datum + seconden aanduiding. Afmeting: H 208 cm. In ...
Monogram + 1851. 19e Eeuw. Vissersvolk bij netten. Olieverf op paneel. Afmeting: H 27 x B 31 cm. In goede staat.
Zeldzame antieke Hollandse fayece tabakspot. Schotse tabak, met Zuid Amerikaans figuur met schepen. Glazuur schades. Afmeting: H 37 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Chinees porseleinen borden met geisha's/parasols/watervogels/goud decor + verso krekels. Afmeting: Ø 23,5 cm. In goede staat.
Jan Ouwersloot. 1912 - 1975. Besneeuwd Duits landschap met dorp in dal. Olieverf op paneel. Afmeting: H 37 x B 54 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Japanse/Chinese Yixing vaas met draken decor. Gesigneerd. Bodemmerken. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Kleine kolompendule (Josephientje). Notenhout. Circa 1920. Stil uurwerk. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen pijpvaas met rood gevlekt glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Gesigneerd. Indiase /thaise School. 18e - 19e Eeuw. Voorstelling met figuren, geiten, olifant, varaan, paard, boeddha figuren en spreuken. Aquarel op papier. Afmeting: H 33 x B 43 cm. In goede staat.
Drie-delig 18e eeuws Hollands Delfts Fayence kaststel met floraal decor. Gemerkt L.P. Kan. Afmeting: H 23 - 36 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinese bronzen bewerkte vaas. Met vogel/foo-honden decor. Afmeting: H 29,5 cm. In goede staat.
D.J. Hazelzet. 1889 - 1953. Figuren bij kerk te Como - Dyomo E. Broletto. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 60 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse gecontourneerde Chinees porseleinen Cheng Lung schotel met floraal decor. Haarlijn + enkele chips. Afmeting: Ø 35 cm. In redelijke staat.
30 Stuks 19e eeuwse wandtegels. Divers. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Kopie naar oude meester. Rubens die vlucht. Origineel in Kassel - Wilhelmshöhe. Olieverf op paneel. Afmeting: H 42 x B 55 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Franse porseleinen vazen met bloemenranken/goud decor. Beschadigd, één deel los erbij. Afmeting: H 42 cm. In redelijk/matige staat.
Roy Lichtenstein. Nr. 71/190. Met watermerk. Twee vrouwen, rug masseren. Litho op papier. Afmeting: H 77 x B 56 cm. In goede staat.
Onduidelijk. Twee Italiaanse werken. Havengezichten. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Porseleinen schaal in Sevres-stijl met figuren/goud decor + brons. 21e Eeuw. Afmeting: 27 x 42 x 24 cm. In goede staat.
Latour. 21e Eeuw. Vrouwen bij waterpomp. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.
Eduard Wuger, 1862. 1830 - 1880. Duitse School. Stilleven met glazen vaas, bloemen en vlinders. Olieverf op linnen. Gedoubleerd. Afmeting: H 100 x B 70 cm. In zeer goede staat.
Drie delen Japans Imari porselein. 19e Eeuw. (1) Kom met dansende figuur + vier tekens bodemmerk. (2) Kraagvaas met figuren/kippen decor. (3) Vaas, floraal/goud decor + bodemmerk. Afmeting: 16 - 31 cm...
Twee Hollandse geglazuurde vazen van aardewerk. (1) Aart van der Woude (1956) model C. 37. (2) Ongesigneerd. Afmeting: 21 - 29 cm. In goede staat.
Anton Heyboer. 1924 - 2005. Naakte dame. Houtskool op papier. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
Lot met achttien tegels. Divers. 18e - 19e en 20e Eeuw. Beschadiging mogelijk. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Vijf-delig antiek Delfts fayence kaststel. 19e Eeuw. Met decor van wandelaar in landschap. Gerestaureerd. Afmeting: H 18 - 26 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels, onder andere steur + baars. Kang Xi. Alle gelijmd. Afmeting: Ø 11 - 13,5 cm. In matige staat.
Zes Japanse Imari porseleinen kop en schotels. 19e Eeuw. Floraal/goud decor. Drie kopjes goed. Twee kopjes haarlijn. Eén kopje chip. Eén schotel chip. Afmeting: 5 - 10 cm. In redelijk/goede staat.
Lot oude Chinese muntstukken. Divers. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 2,2 - 4 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose bord met floraal decor. Minimale chip. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
Kleine Chinese Yixing trekpot met rood glazuur, floraal en goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: 6,5 x 9 x Ø 5,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met oranje/rood glazuur en floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 6,3 x Ø 9,8 cm. In goede staat.