Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

52. Aprilveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

2x Zaanlander klokken
Startprijs 60 EUR

Twee Zaanlander wandklokken. Holland. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 50 - 52 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Duitse regulateur
Startprijs 60 EUR

Antieke Duitse notenhouten gründerzeit regulateur. Weekloper, halfuur-slag. Ongerestaureerd. Afmeting: 85 cm. In redelijke staat.

Spiegel, H 108 x B 53 cm.
Startprijs 60 EUR

Facet geslepen spiegel van vurenhout. 20e Eeuw. Afmeting: H 108 x B 53 cm. In goede staat.

Antieke spiegel, H 66 x B 40 cm.
Startprijs 60 EUR

Antieke wortelhouten spiegel met facet geslepen glas. Circa 1900. Afmeting: H 66 x B 40 cm. In goede staat.

Lederen poef
Startprijs 60 EUR

Bruin-lederen poef met houten poten. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 43 x 65 x 65 cm. In redelijke staat.

Biedermeier naaitafel
Startprijs 60 EUR

19e Eeuwse biedermeier naaitafel met vierspant poot, in oude bierverf. Afmeting: 80 x 50 x 82 cm. In goede staat.

Eiken rolluikkastje
Startprijs 60 EUR

Hollands Louis Seize-stijl eikenhouten rolluikkastje. Circa 1900. Afmeting: 72 x 59 x 35 cm. In goede staat.

Mahonie nachtkastje, 1870
Startprijs 60 EUR

19e Eeuws mahoniehouten nachtkast met wit marmeren blad. Circa 1870. Afmeting: 81 x 40 x 35 cm. In goede staat.

Bronzen stier naar Picasso
Startprijs 60 EUR

Bronzen stier naar Picasso. 21e Eeuw. Afmeting: 14 x 24,5 x 5 cm. In goede staat.

Sculptuur van Hollandse vissersvrouw, H 15 cm.
Startprijs 60 EUR

Antiek compositie metalen Hollandse vissersvrouw op marmeren basement. Circa 1900. Afmeting: H 15 cm. In goede staat.

Drie delen antiek kristal
Startprijs 60 EUR

Drie delen antiek kristal. Bestaande uit: Twee confiture dekselpotten van waaierkristal + onderzetters. En een kandij-coupe + onderschaal. Minimale chips mogelijk. Afmeting: 14 - 19 cm. In goede staat...

Twee antieke stolpen, 1900
Startprijs 60 EUR

Twee antieke waaierkristallen boter/kaasstolpen. Circa 1900. Minimale chip mogelijk. Afmeting: Ø 20 - 21 cm. In goede staat.

Villeroy & Boch figurengroep
Startprijs 60 EUR

Porseleinen Villeroy & Boch figurengroep. Ontwerp R. Benedikt. Olifanten en katten in een auto. Afmeting: 12 x 20 x 11cm. In goede staat.

Villeroy & Boch figurengroep
Startprijs 60 EUR

Porseleinen Villeroy & Boch figurengroep. Ontwerp R. Benedikt. Golfspelende katten. Afmeting: 16 x 18 x 11 cm. In goede staat.

Duitse Rudolstadt dekselvaas, H 39 cm.
Startprijs 60 EUR

Duitse Rudolstadt porseleinen dekselvaas met draken/floraal en goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.

Twee Hollandse vazen
Startprijs 60 EUR

Twee Hollandse geglazuurde vazen van aardewerk. (1) Aart van der Woude (1956) model C. 37. (2) Ongesigneerd. Afmeting: 21 - 29 cm. In goede staat.

Antiek Petrus Regout kinderservies
Startprijs 60 EUR

Antiek Hollands Petrus Regout Maastricht kinderservies van keramiek. Bestaande uit: mahoniehouten dienblad, theepot (goed), suikerpot (randschade), melkkan (chip + haarlijn), grote kom en zes kopjes (...

Zes delen aardewerk
Startprijs 60 EUR

Zes delen Hollands aardewerk. Onder andere; Mobach, Zaalberg. Afmeting: 15 - 34 cm. In redelijk/goede staat.

Zes antieke schalen/dienblad
Startprijs 60 EUR

Zes antiek porseleinen schalen/dienblad. Onder andere; Duitsland, Frankrijk. Circa 1900 - 1950. Bodemmerken. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 24 - 45 cm. In goede staat.

Lot Engels Wedgwood
Startprijs 60 EUR

Lot Engels Wedgwood. Keramiek. Tweede helft 20e eeuw. Onder andere; Lamp, kop + schotels, schalen et cetera. Minimale beschadigingen mogelijk. Afmeting: 8 - 42 cm. In goede staat.

Porseleinen schaal met wit-metalen beugel
Startprijs 60 EUR

Porseleinen schaal met zwiebelmuster-decor, Köppelsdorf, met witmetalen beugel. 20e eeuw. ø 25 cm. In goede staat

Lot divers porselein (8x)
Startprijs 60 EUR

Acht delen divers porselein. 20e Eeuw. Bestaande uit schalen/schaaltjes. Afmeting: 11 - 31 cm. In goede staat.

Antiek Petrus Regout serviesgoed
Startprijs 60 EUR

Antiek Hollands Petrus Regout Maastricht serviesgoed in Wedgwood kleuren. Circa 1900. Bestaande uit: Theepot, suikerpot+melkkan, kom. Afmeting: 9 - 19 cm. In goede staat.

Drie Hollandse sierschotels
Startprijs 60 EUR

Drie Hollandse Fayence sier wandschotels. (1) Makkum, plooischotel. (2) Bord van Porceleyne Fles, chip. (3) Grote schotel, oud Delft, haarlijnen. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: Ø 29 - 40 cm. In rede...

Lot Satsuma porselein (5x)
Startprijs 60 EUR

Vijf delen antiek Japans/Chinees Satsuma porselein. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 14 - 25 cm. In goede staat.

Lot Chinees Imari porselein
Startprijs 60 EUR

Lot 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen kop en schotels. Floraal/goud + craquelé glazuur. Twee kopjes goed, drie schotels goed. Afmeting: 4 x Ø 10,5 cm. In redelijk/goede staat.

Twee Chinese/Kantonese gemberpotten Ø 11 cm.
Startprijs 60 EUR

Twee Chinees porseleinen Kantonese gemberpotten met krijger decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 13 x Ø 11 cm. In goede staat.

Chinese dekselvaas op sokkel, H 12 cm.
Startprijs 60 EUR

Oude Chinese octagonale cloisonne dekselvaas met floraal/draken decor. Afmeting: 12 cm. In goede staat.

Lot Chinees/Japans porselein
Startprijs 60 EUR

Lot Chinees/Japans porselein. Bestaande uit: Drie 19e eeuwse schotels, tuin/vogel decor, één kop haarlijn + chip, één schotel haarlijn. Eén celadon vaas, China, bodemmerk, goed. Eén vaas, Japan, paard...

Japanse Imari petroleumlamp, H 44 cm.
Startprijs 60 EUR

Japanse Imari porseleinen petroleumlamp met messing. 19e Eeuw. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.

6x Antiek porselein (divers)
Startprijs 60 EUR

Zes delen antiek porselein. Divers. 19e Eeuw. Bestaande uit: Eén octagonaal kopje met geisha's, goed. En vier schotels, divers, drie met randschade. Bodemmerken. Afmeting: 11,5 - 13,5 cm. In redelijk/...

Chinees porseleinen lampenvoet, H 49 cm.
Startprijs 60 EUR

Oude Chinees porseleinen lampenvoet met blauw glazuur. 20e Eeuw. Afmeting: H 49 cm. In goede staat.

Chinees vaas op porseleinen sokkel, H 15 cm.
Startprijs 60 EUR

Kleine Chinees porseleinen vaas in baluster-vorm op porseleinen console. Afmeting: H 15 cm. In goede staat.

Vier Chinese schotels Ø 10,5 cm.
Startprijs 60 EUR

Vier 19e eeuwse Chinees porseleinen schotels. Melk + bloed + goud. Wijsheer in landschap decor. Restauratie + enkele chips. Afmeting: Ø 10,5 cm. In redelijke staat.

Drie Chinese/Japanse bronzen vazen
Startprijs 60 EUR

Drie Chinese/Japanse bronzen vazen met bodemmerk. Afmeting: H 21 - 24 cm. In goede staat.

Chinese schotel in Wanli-stijl Ø 25 cm.
Startprijs 60 EUR

Chinees porseleinen schotel in Wanli-stijl. Afmeting: Ø 25 cm. In goede staat.

4x Oud Japans/Chinees porselein
Startprijs 60 EUR

Vier delen oud Japans/Chinees porselein. Bestaande uit: Chinese gemberpot, twee Japanse borden, groot Japans bord met kraanvogel decor + bodemmerk. Afmeting: 13 - 33 cm. In goede staat.

2 Zilveren tasbeugels en broche
Startprijs 70 EUR

Twee zilveren tasbeugels, 833/000, en een broche, 800/000. Gecontourneerde tasbeugel voorzien van floraal graveerwerk en zwart velours tas, 8 cm, een tasbeugel met parelbewerking, vissen en geschulpte...

Lodereinfles & zakmes met zilver
Startprijs 70 EUR

Lodereinflacon en zakmes met zilver, 835/000. Kristallen flacon op zilveren voet met zilveren element en rand, met getrembleerde bewerking. Voorzien van een zilveren kraag en dop, bolmodel, iets uit m...

Lot zilver, lepels tang
Startprijs 70 EUR

Lot zilver met diverse theelepel, 2 suikerlepels en een bonbontang met rozendecor. Totaal ca 136 gram. Diverse gehaltes. In goede staat.

Zilveren suikerstrooier, slabestek en theezeef
Startprijs 70 EUR

Zilveren suikerstrooier, slacouvert en theezeef, Strooilepel met een rechthoekig gecontourneerde bak en steel et palmetbewerking, MT.: Onduidelijk, jl.:I:1843, 17 cm, slacouvert met zilveren gecontou...

Zilveren schaal
Startprijs 70 EUR

Rond zilveren schaaltje, 833/000, met 8 plooien op ronde voet. MT.: S.I.Vet & zonen, Amsterdam, jl.:Y: 1933. ca 58 gram. ø 14cm. Wat bekrast, verder in goede staat9

Lot lepels etc.
Startprijs 70 EUR

Lot met lepels waarvan 4 zilveren lepels, een roomlepel met gecontourneerde bak met geschulpte rand en een opengewerkte gekrulde steel met opgesoldeerde eikel, 13 cm. Voorzien van restauratie, een sui...

Zilveren gebaksschep, 1910
Startprijs 70 EUR

Zilveren 835/000 gebaksschep. Floraal gegraveerd, deels getordeerde steel, heft met parelrand. Mr. A.C. Kooiman-Schoonhoven. j.l.: A = anno 1910. Afmeting: L 27 cm. Gewicht circa 80 gr. In goede staat...

Lodereinfles met zilver
Startprijs 70 EUR

Antiek geslepen achtkantige kristallen lodereinfles op geslepen voet, met 835/000 zilveren montuur en dop. Compleet met binnenstop. Afmeting: H 12 cm. In goede staat.

Zilgold armband
Startprijs 70 EUR

Fraai Zilgold armband, een geelgouden armband, 585/000, met een zilveren kern, 925/000, met een gevlochten getorste schakel. Voorzien van een karabijnhaak. ø 2,8mm. lengte 19 cm. Nieuwprijs €275,-. In...

Lot met 6 horloges
Startprijs 70 EUR

Lot met 6 horloges: 3 Timex horloges, mechanisch en 3 zakhorloges, witmetaal waarvan 2 met sleutelopwinding.

Zilveren ring blauwe steen
Startprijs 70 EUR

Moderne zilveren ring, 835/000, met grote ovale gespleten kop in het midden bezet met een rond gefacetteerde blauwe steen, ø 8mm. ø 61. grootte kop 39x23 mm. ca 24,9 gram. In goede staat

Zilveren armband met bloemendecor
Startprijs 70 EUR

Zilveren armband, 835/000, met ovale opengewerkte schakels met floraal decor. Breedte 16 mm. lengte 19 cm. ca 17,7 gram. In goede staat.

Zilveren ring met bloedkoraal en turkoois
Startprijs 70 EUR

Zilveren ring, BWG, met bloedkoraal en turkoois. Ring met een ronde kop bezet met een rand met bloedkoraal en een turkooissteen in het midden. De brede band is versierd met turkoois. kop ø 26mm. ø 57....

Gouden oorhangers met hartjes
Startprijs 70 EUR

Gouden oorhangers, 585/000, met hartjes. Oorstekers met 3 hartjes, rood- wit- en geelgoud, gematteerd. Lengte 24 mm. ca 2,4 gram. In goede staat

2 Zilveren armbanden van bijbelsloten
Startprijs 70 EUR

Twee zilveren armbanden, 833/000, gemaakt uit bijbelsloten versierd met floraal graveerwerk en verbonden door middel van jasseronschakels. 17,5-18cm. totaal ca 38,7 gram. Rond 1900. In goede staat

Joop Nijmeijer, Drentse boerderij
Startprijs 70 EUR

Joop Nijmeijer. 1941- Drente. Drentse boerderij. Aquarel op papier. Afmeting: H 45 x B 65 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Italiaans landschap
Startprijs 70 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Italiaans landschap. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 31 x B 21 cm. In goede staat.

S. Zanten, Abstracte voorstelling
Startprijs 70 EUR

S. Zanten. Abstracte voorstelling. Tweede helft 20e eeuw. Acryl op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

Wilm Wouters, Vissersdochter voor venster
Startprijs 70 EUR

Wilm Wouters. 1887 - 1957. Vissersdochter voor venster. Steendruk op papier. Afmeting: H 34 x B 25 cm. In goede staat.

C. Oberhoff, Berglandschap met bomen
Startprijs 70 EUR

C. Oberhoff. 1906 - 1980. Duitse School. Berglandschap met bomen. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 47 x B 37 cm. In goede staat.

Gietijzeren bierpul, H 25 cm.
Startprijs 70 EUR

Zware gietijzeren bierpul met putto. Neo renaissance. 20e Eeuw. Deksel stukjes af. Afmeting: H 25 cm. In redelijk/goede staat.

Twee oude/antieke kraantjeskannen
Startprijs 70 EUR

Twee oude/antieke kraantjeskannen. 1x Tin, tweede helft 20e eeuw. 1x Koper, circa 1920. Afmeting: H 24 - 38 cm. In goede staat.

Twee bronzen kaarskandelaren, H 21 cm.
Startprijs 70 EUR

Twee neogotische bronzen kaarskandelaren met ridders. Circa 1900. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.

Oude Deense Jydsk telefoon
Startprijs 70 EUR

Oude Deense Jydsk telefoon. Metaal + bakeliet. 20e Eeuw. Afmeting: 33 cm. In goede staat.

Snotneus + messing-glazen koekjespot
Startprijs 70 EUR

Twee delen Hollands antiek. Jugendstil/Art Deco. Circa 1915 - 1920. 1x Koekjestrommel. 1x Snotneus. Ongemerkt. Afmeting: 17 - 19 cm. In goede staat.

Stel grote penkandelaren
Startprijs 70 EUR

Twee grote 17e - 18e eeuwse penkandelaren van eikenhout. Afmeting: H 149 cm. In goede staat.

Drie antieke Heilige figuren
Startprijs 70 EUR

Drie antieke Heilige figuren van gips. Gepolychromeerd. Circa 1900. Afmeting: H 44 - 45 cm. In goede staat.

Hermle tafelklok
Startprijs 70 EUR

Hermle tafelklok met kwartierslag op vijf gongspiralen. Westminster. Afmeting: 24 x 13 x 20 cm. In goede staat.

Twee bijzettafels
Startprijs 70 EUR

Twee bijzettafels. Tweede helft 20e eeuw. (1) tafeltje met intarsia + speeldoos. (2) tafel, geschulpt. Afmeting: 42 x 27 x 37 cm. / 53 x 75 x 45 cm. In goede/redelijke staat.

Mahoniehouten pianokruk
Startprijs 70 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten pianokruk met leeuwenpoten. Afmeting: H 56 x Ø 34 cm. In goede staat.

Birmees wandkleed, 110 x 105 cm.
Startprijs 70 EUR

Oud Birmees wandkleed met reliëf. Gouddraad, glazen stenen en metalen ringen. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 110 x 105 cm. In goede staat.

Houtgestoken beeld, Gems
Startprijs 70 EUR

Groot houtgestoken beeld van zachthout. Gems. Duitsland. Circa 1930. Afmeting: H 55 cm. In goede staat.

Vier Heilig beelden
Startprijs 70 EUR

Vier houtgesneden Heilig beelden. 20e Eeuw. Afmeting: H 21 - 52 cm. In goede staat.

Twee Heilig beelden
Startprijs 70 EUR

Twee antieke gipsen polychroom beschilderde Heilig beelden. Circa 1900. Enkele chip. Afmeting: H 45 - 54 cm. In redelijk/goede staat.

Drie delen majolica, H 27 - 28 cm.
Startprijs 70 EUR

Drie majolica vazen in Jugendstil-stijl. Floraal. Genummerd. 20e Eeuw. Eén vaas randschade. Afmeting: H 27 - 28 cm. In redelijk/goede staat.

Drie 18e eeuwse Delftse borden
Startprijs 70 EUR

Drie 18e eeuwse Delftse fayence borden met chinoiserie decor. Eén bord haarscheur. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.

18e Eeuwse Delftse schotel Ø 29,5 cm.
Startprijs 70 EUR

18e Eeuwse Delftse Fayence schotel met floraal decor en okergele omranding. Afmeting: Ø 29,5 cm. In goede staat.

Twee delen porselein
Startprijs 70 EUR

Twee delen porselein. (1) Herend dekseldoos, floraal/goud decor, chip roos. (2) Limoges dekseldoos in eivorm, floraal/goud decor, goed. Afmeting: 11 - 16 cm. In redelijk/goede staat.

3x Gerold porseleinen figuur
Startprijs 70 EUR

Drie Duitse Gerold porseleinen figuren. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 14 - 17 cm. In goede staat.

Twee Engelse hondjes, H 20 cm.
Startprijs 70 EUR

Twee Engelse porseleinen honden met strik/muilkorf. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 19 - 20 cm. In goede staat.

Vijf Hollandse herdenkingsborden
Startprijs 70 EUR

Vijf antieke Hollandse herdenkingsborden. Divers. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 21 - 33 cm. In goede staat.

Delftse schotel Ø 35 cm.
Startprijs 70 EUR

Grote antieke Delftse polychrome schotel met bloempot decor. Gemerkt 'de Bijl'. Circa 1900. Afmeting: Ø 35 cm. In goede staat.

Meissen Böttcher beker
Startprijs 70 EUR

Meissen Böttcher porseleinen beker met hermelijn. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 10 cm. In goede staat.

4x Porseleinen figuren
Startprijs 70 EUR

Vier porseleinen figuren. 20e Eeuw. (1) Herend, jager met hond. (2) Lippolsdorf, biddende vrouw. (3) Budapest, naakte vrouw. (4) Thüringen, dame met jurk (vinger mist). Afmeting: 14 - 21 cm. In redeli...

Twee Tibetaanse tempelbellen
Startprijs 70 EUR

Twee Tibetaanse messing tempelbellen. 20e Eeuw. Afmeting: 14 - 19 cm. In goede staat.

Antiek Chinees achter-glas-schilderij
Startprijs 70 EUR

Antiek Chinees achter-glas-schilderij. Driemaster. Mogelijk Russisch. Circa 1900. Afmeting: H 24 x B 40 cm. In goede staat.

Chinese kom, H 7,5 x Ø 18,5 cm.
Startprijs 70 EUR

Grote Chinese eierschaal porseleinen geschulpte kom met rondom landschap decor. Met bodemmerk. Republiek-stijl. Afmeting: H 7,5 x Ø 18,5 cm. In goede staat.

Drie antieke Japanse Imari borden Ø 24,5 - 30 cm.
Startprijs 70 EUR

Drie antieke Japanse Imari porseleinen borden met floraal decor + verso vleermuizen decor. Met bodemmerk. Eén van de kleine borden heeft haarlijn in bodem. Afmeting: Ø 24,5 - 30 cm. In redelijk/goede ...

Lot Japans Imari porselein (4x)
Startprijs 70 EUR

Vier delen 19e eeuws Japans Imari porselein. Bestaande uit: twee borden, twee kommen. Eén bord gelijmd, één bord gaaf. Eén kom haarlijn, één bord chip. Afmeting: 15 - 21 cm. In redelijk/goede staat.

Lepelvaas met zilveren lepeltjes
Startprijs 80 EUR

Kristallen lepelvaasje met zilveren rand met parelbewerking, gevuld met 11 zilveren borrellepeltjes met puntbak, een deels getorste steel met parelrand. 10 cm. ca 73 gram. 833/000. In zeer goede staat

Flacon met zilverwerk
Startprijs 80 EUR

Odeurflacon met zilver, 833/000. Ovale flacon met zilveren element met gravure van een zeilschip. Geplaatst op een ronde zilveren voet en voorzien van een zilveren kraag en dop met florale bewerking. ...

Odeurflacon met zilveren dop
Startprijs 80 EUR

Kristallen odeurflacon met zilveren kraag en dop, 833/000. Flacon gecontourneerd model met slijpwerk en voorzien van grote zilveren dop met een gefacetteerde rand en versierd met graveerwerk. Iets uit...

4 Zilveren suikerscheppen
Startprijs 80 EUR

Vier zilveren suikerscheppen, 833/000, één lepel met een parelrand, 3 met biedermeier bewerking. o.a. Van Kempen, Voorschoten. ca 39 gram. In goede staat

Beugeltas met zilverwerk
Startprijs 80 EUR

Tas met zilveren beugel, 833/000, gecontourneerd met bloemdecor en voorzien van een ketting. Aan de beugel zit een geborduurde tas. 10 cm. In goede staat.

Kristallen theebus, 1870
Startprijs 80 EUR

Antieke ronde, deels gematteerde kristallen theebus op voet. Met bijzonder achtkantig gegraveerd 835/000 zilveren montuur en dop. Mr. fa. N.S. Visser & Co. 's Hertogenbosch. Afmeting: 7,5 x 14,5 cm. C...

Zilveren suikerstrooier
Startprijs 80 EUR

Zilveren suikerstrooier, 833/000, Empire, met schuitvormige bak versierd met zaagwerk en voorzien van parelrand. MT.: Onduidelijk, vermoedelijk Rotterdam, jl.:Y:1805. 8x14cm. ca 28 gram. In goede staa...

Zilveren natfruitlepel, met een ovaal gezaagd blad.
Startprijs 80 EUR

Zilveren natfruitlepel, 833/000, met een ovaal gezaagd blad met floraal decor en een voorstelling met kerk. De steel is voorzien van een rank met druiven en bekroond met een bloem. Voorzien van een ma...

Engels zes-delig plated sevies
Startprijs 80 EUR

Zes-delig plated bewerkt thee/koffie servies + tablet. 20e Eeuw. Engels. Rococo-stijl. Afmeting: 12 - 55 cm. In goede staat.

Zilveren botermes
Startprijs 80 EUR

Zilveren botermes, 833/000, met agaten heft, gecontourneerd zilveren lemmet fraai versierd met graveerwerk. MT.: G.W.Uriot, Amsterdam, jl.:T:1853. 19 cm. In goede staat.