Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

53. Juliveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 juli 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Frans toren-uurwerk
Resultaat: 1.200 EUR

Vroeg 19e eeuws groot smeedijzeren toren-uurwerk met slagwerk en pennegang op stoel. Slagwerk moet nagekeken worden. Afmeting: 198 x 62 x 50 cm. In goede staat.

Antieke mysterieuze Franse pendule, 1900
Resultaat: 750 EUR

Antieke mysterieuze Franse pendule, Deiana met pijl en boog. Door Guilmet Paris. Circa 1900. Afmeting: 60 cm. In goede ongereinigde staat.

Hematiet collier met gouden slot
Startprijs 300 EUR

Collier van kleine hematiet kraaltjes en een geelgouden sluiting, 585/000. Choker met 11 snoeren kleine hematietkraaltjes, ø 1,8 mm, bevestigd aan een geelgouden V-vormige sluiting bezet met 11 brilja...

Gouden ring met rozenkwarts
Resultaat: 120 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met rozenkwarts. Ring met een ovale kop bezet met een ovaal cabouchon geslepen rozenkwarts. Grootte kop 25x15mm. ø 60. ca 5,7 gram. In goede staat

Antieke Franse pendule, 1840
Startprijs 500 EUR

Antieke Franse vuurvergulde bronzen empire pendule. Circa 1840. Charles Dix. Met achtdaags - stil uurwerk, touwtjesslinger. Afmeting: 35 cm. In redelijk/goede staat.

Franse skelet pendule onder stolp, H 46 cm.
Resultaat: 850 EUR

Vuurvergulde Franse bronzen skeletpendule onder originele stolp. Circa 1800. Louis Seize. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel, touwtjesslinger. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.

3 Zilveren sieraden met turkoois
Startprijs 45 EUR

Lot zilveren sieraden met een zilveren klemband voorzien van turkooisstenen, een ring met turkoois en een collier met een hanger in bloemvorm voorzien van een ovale turkoois. Totaal ca 37 gram. In goe...

Witgouden hanger met diamant en parel
Resultaat: 140 EUR

Witgouden cliphanger, 585/000, met parel en diamant. Hanger met een hangeroog bezet met 2 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,13 ct, met hieraan een witgouden huls voorzien van een grijze zoetwat...

Lot zilver
Resultaat: 60 EUR

Lot zilveren sieraden met een zakhorloge, omegacollier, 2 broches, een hanger met schild en een plated steekspeld met uil. In redelijke staat

Gouden ring blauwe steen/granaat
Startprijs 90 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met granaat en blauwe steen. Ring met in het midden een rechthoekig gefacetteerde granaatsteen. Aan weerskanten van de granaat zit een rond gefacetteerde lichtblauwe steen. B...

Gouden oorhaken granaat
Startprijs 180 EUR

Geelgouden oorhaken, 585/000, met granaat. Oorhaken met daaraan een ovaal gecontourneerde zetkast versierd met graveerwerk en in het midden bezet met een gefacetteerde granaat. Grootte oorhaak 25x13,5...

Zilveren collier en armband
Resultaat: 90 EUR

Zilveren collier en armband, 925/000, deels voorzien van vergulding. Choker verlopend in breedte met rechthoekige schakels versierd met een geslepen kruisbewerking en voorzien van bogen met vergulding...

Zakhorloge met snek
Startprijs 200 EUR

Witmetalen zakhorloge met zilverkleurige bewerkte wijzerplaat. Het horloge is voorzien van een sleutelopwinding en snek. Werkend met sleutels.

Drie-delig Frans klokkenstel, 1890
Resultaat: 110 EUR

Antiek drie-delig Frans marmeren klokkenstel met messing. Circa 1890. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 53 - 54 cm. In goede staat.

Certina herenhorloge
Resultaat: 40 EUR

Certina herenhorloge, edelstaal, met een zilverkleurige wijzerplaat met cijfers en een datumaanduiding. Met saffier glas, Het horloge is voorzien van een stalenband. Werkend. ø 37 mm. 22 cm. Gebruiksp...

Gouden broche, bijbelsot
Startprijs 100 EUR

Broche gemaakt uit een geelgouden bijbelslot, 585/000, met onedele brochering. Gecontourneerd bijbelslot versierd met graveerwerk. 44x25mm. Bruto ca 3,8 gram. Iets uit model, verder in goede staat.

Antieke regulateur
Resultaat: 110 EUR

Grote antieke Duitse L.F.S. regulateur van notenhout. Met halve zuilen. Afmeting: 118 cm. In goede staat.

Movado zakhorloge
Resultaat: 450 EUR

Fraai zilveren zakhorloge, 935/000, gemerkt Movado Emeto, rechthoekig model voorzien van een zwart emaille bewerking op de kast, aan de achterzijde iets afgesleten. Geopend 7x3cm.

Zilveren heren horloge
Startprijs 220 EUR

Zilveren zakhorloge, 800/000, met witte wijzerplaat en rosé elementen op de kast en voorzien van een voorstelling op de achterzijde. Aan het horloge zit een horlogeketting gemaakt uit haar met geelgou...

Franse portaal klok, 1870
Startprijs 140 EUR

Antieke Franse boulle portaalklok. Circa 1870. Louis Philippe. Minimale inleg mist. Oudere restauratie. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 52 cm. In redelijk/goede staat.

Antiek bronzen figuur, 1900
Startprijs 200 EUR

Antiek bronzen figuur. Circa 1900. Brief lezende oudere heer met baard. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.

Antieke bronzen buste, 1900
Resultaat: 90 EUR

Antieke bronzen buste. Twee-kleurig gepatineerd. Ongesigneerd. Circa 1900. Vermoedelijk Frankrijk. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.

Vier Franse pendule uurwerken
Resultaat: 325 EUR

Vier antieke Franse pendule uurwerken. Bestaande uit: Drie Franse pendule uurwerken + één zakhorloge uurwerk. Eén uurwerk in platine gesigneerd, circa 1800 -1780. Etienne Baillon Paris. Eén uurwerk e...

Hinterzappler pendule onder stolp, H 15 cm.
Startprijs 250 EUR

Kleine miniatuur Hinterzappler pendule onder originele glazen stolp. Romaanse kerk. Afmeting: H 15 cm. In goede staat.