Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

53. Juliveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 juli 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Antiek Engels lampetstel
Startprijs 50 EUR

Antiek Engels Ironstone Staffordshire vier-delig lampetstel met floraal/goud decor. Afmeting: 15 - 33 cm. In goede staat.

Drie 17e eeuwse majolica schotels Ø 26 - 28 cm.
Startprijs 50 EUR

Drie herstelde 17e majolica schotels. Kern is origineel, omranding is hersteld. Italië of Spanje. Afmeting: Ø 26 - 28 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Gouda platelen vaas, 1910
Startprijs 50 EUR

Antieke Hollandse Gouda polychrome platelen miniatuur pijpvaas met floraal decor. Nr. 537 A.B. Circa 1910. Afmeting: H 12,5 cm. In goede staat.

Keramieken kip+haan
Startprijs 50 EUR

Twee grote keramieken beelden. Kip + haan. 21e Eeuw. Staart beschadigd. Afmeting: 32 - 37 cm. Verder in goede staat.

Twee delen plateel
Startprijs 50 EUR

Twee delen plateel met Jugendstil decor. 1x Vaas, gemerkt Gouda Ivora Holland Nr. 307130. Afmeting: H 22,5 x Ø 17 cm. In goede staat. 1x Rond bord met vogel decor. Achterkant met schilders letter E.D....

Twee 18e eeuwse borden Ø 25 - 26 cm.
Startprijs 50 EUR

Twee 18e eeuwse Delftse Fayence borden met floraal decor. Eén bodemmerk. Beschadigd. Afmeting: Ø 25 - 26 cm. In redelijke staat.

Kop + schotel met zilver-overlay
Startprijs 50 EUR

Kobaltblauwe porseleinen (mokka) kop + schotel met zilver-overlay. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 5 x 12 x 9 cm. In goede staat.

12x Antiek Chinees schilderij op rijstpapier
Startprijs 50 EUR

Twaalf antieke Chinese schilderijen op rijstpapier. Figuren voorstelling. 19e Eeuw. Afmeting: H 18 x B 11 cm. In redelijk/goede staat.

Twee Chinese kommen Ø 11,6 cm.
Startprijs 50 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen kommen met landschap/pagode decor. Beide haarlijn. Eén kom chip. Bodemmerk. Afmeting: H 5,5 x Ø 11,6 cm. In goede staat.

Twee grote Chinese kommen Ø 16 cm.
Startprijs 50 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen kommen met feniks/draak decor. Beide kommen haarlijn. Eén kom chip. Afmeting: H 8 x Ø 16 cm. In redelijke staat.

Japans Satsuma servies
Startprijs 50 EUR

Antiek Japans Satsuma porseleinen theeservies. Eierschaal porselein met figuren/goud decor. Eén kopje haarlijn, tevens minimale chip mogelijk. Afmeting: 10 - 22 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Chinees porselein (3x)
Startprijs 50 EUR

Drie delen Chinees porselein. Bestaande uit: 19e Eeuwse Familie Rose dekselpot, chips + knop gelijmd. Een dekselkom met figuren/draken decor + craquelé glazuur. En een gemberpot met floraal/vissen dec...

Lot Chinees porselein (7x)
Startprijs 50 EUR

Zeven delen divers antiek Chinees porselein. Onder andere; Kanton, Imari, Kutani en Familie Rose. Eén schotel chips. Afmeting: 6 - 12 cm. In redelijk/goede staat.

Twee Chinese/Kantonese gemberpotten Ø 11 cm.
Startprijs 50 EUR

Twee Chinees porseleinen Kantonese gemberpotten met krijger decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 13 x Ø 11 cm. In goede staat.

Zilveren lodereindoos
Startprijs 60 EUR

Zilveren lodereindoos, 833/000, vierkant gecontourneerd model voorzien van gedreven elementen en versierd met graveerwerk. 3x3x5,5cm. ca 21 gram. J.H. van der Meulen, Joure, 1902-1925. In goede staat

Strooier & glas met zilver
Startprijs 60 EUR

Kristallen strooier en glas met zilver, 835/000. Glas met ruitslijpsel geplaatst op een gladde ronde voet, ø5,5x10cm en een strooier uit geslepen kristal voorzien van een zilveren element bij voet en ...

Ceintuur met zilveren gesp
Startprijs 60 EUR

Ceintuur met zilveren gesp, 833/000. Zwart velouren riem voorzien van een rechthoekig opengewerkte gesp. 7x12cm. lengte riem 74 cm. In goede staat

Zilveren strooilepel
Startprijs 60 EUR

Zilveren strooilepel, 833/000, met een rechthoekig gecontourneerde bak met gezaagd lijnendecor. Voorzien van een steel met dubbele filetrand. MT.: A.Kruijt, Schoonhoven, jl.: C:1837. ca 24 gram. 16 cm...

2 Sigarenpijpjes & foedraal
Startprijs 60 EUR

Twee sigarenpijpjes uit barnsteen/copal met gouden rand, 585/000. Lang achtkantig sigarenpijpje in foedraal met geschulpt gouden randje met graveerwerk, met 2 kleine oneffenheden in de rand. 9,5cm. En...

Zilveren suikerstrooier
Startprijs 60 EUR

Zilveren strooilepel, 833/000, met een ovaal gecontourneerde rand en een gezaagde bak en steel. Het geheel is voorzien van floraal graveerwerk. MT.: J.H.Schouten, Amsterdam jl.: X:1857. 18 cm. ca 34 g...

Zilveren bonbonschaal
Startprijs 60 EUR

Zilveren schaal, 835/000, rond model met twaalfkantige bewerking, geplaatst op een twaalfkantige voet. ø 12 cmx5,5cm. MT.: Koninklijke Begeer, Voorschoten. jl.:U:1955. Voorzien van een gravure langs d...

Lot zilveren bestek, hartdecor
Startprijs 60 EUR

Lot zilveren bestek, 833/000, met hartfilet. Een suikerstrooier met ronde gezaagde bak, een suikerschep, 2 vorkjes en 10 theelepels. MT.: o.a.A.Kuijlenburg, Schoonhoven, jl.: r:1876. en A.de Pater, Sc...

Zilveren strooier, mosterdpot & lepel
Startprijs 60 EUR

Mosterdpot en strooier met zilver. Kristallen mosterdpot met slijpwerk voorzien van een deksel met zilveren knop en een zilveren lepeltje, 835/000. 6x6x14,5cm. En een zilver zoutstrooier met blauw gla...

Zilveren beurs
Startprijs 60 EUR

Beursje met zilveren beugel, 833/000, rond model versierd met graveerwerk en voorzien van een binnenbeugel. Met geborduurde kralen tas. MT.: J. van Geelen Cz., Schoonhoven, jl.:B:1886. Breedte 7,5cm. ...