Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

53. Juliveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 juli 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Twee 17e - 18e eeuwse Chinese vazen, H 11 - 12,5 cm.
Resultaat: 450 EUR

Twee 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi vazen met floraal decor. Eén bodemmerk. Minimale chips. Afmeting: H 11 - 12,5 cm. In goede staat.

Twee karaffen met zilverwerk
Resultaat: 450 EUR

Twee kristallen schenkkaraffen versierd met onder andere een meander geëtst motief. Voorzien van een zilveren rand en zilveren stop welke met ketting verbonden is aan de rand. 835/000. 14x11x36cm. In ...

Twee Chinese cups Ø 7,2 cm.
Resultaat: 450 EUR

Twee Chinees porseleinen cups met floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: 4,5 x Ø 7,2 cm. In goede staat.

Twee 18e eeuwse Chinese vazen, H 15,5 cm.
Resultaat: 450 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen vazen met bodemmerk. Figuren decor. Eén bovenrand haarlijn. Afmeting: 15,5 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese Familie Rose theepot
Resultaat: 425 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose theepot met zeldzaam vogel/floraal/goud decor. Knopje op deksel mogelijk gerestaureerd. Afmeting: 14 x 19 x 10 cm. In goede staat.

Chinese schotel Ø 16 cm.
Resultaat: 425 EUR

Chinees porseleinen schotel met roze glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 16 cm. In goede staat.

Henri Cassiers, Strandgezicht met bomschuiten en vissersvolk
Resultaat: 425 EUR

Henri Cassiers. 1858 - 1944. Strandgezicht met bomschuiten en vissersvolk. Aquarel op papier. Afmeting: H 34 x B 51 cm. In goede staat.

Zilveren servies
Resultaat: 425 EUR

Drie-delig 835/000 zilveren mokka servies. Bestaande uit: Mokkakan, roomkan en suikerkom met oorgrepen. Model Buton. Mr. Gerritsen en Van Kempen - Zeist. Anno: R 1952 en W 1956. Ca. 444 gr. 15 x 8 x 1...

Chinese pijpvaas, H 7,5 cm.
Resultaat: 425 EUR

Chinees porseleinen pijpvaas met rood glazuur en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 7,5 cm. In goede staat.

Groot 28-pas tegeltableau, 1950
Resultaat: 425 EUR

Groot 28-pas Hollands polychrome tegeltableau naar een schilderij van Marinus de Jongere. Delfts of Makkum. Circa 1950. Afmeting: H 52 x B 90 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Drentse kast
Resultaat: 425 EUR

18e Eeuwse Drentse rankenkast met kussens in eikenhout met palissander + schappen + lades. Afmeting: 189 x 190 x 70 cm. In goede staat.

Zeldzame empire theestoof, 1820
Resultaat: 425 EUR

Zeldzame, vroeg 19e eeuwse empire theestoof van mahoniehout met vergulde dolfijnen. Circa 1820. Ongerestaureerd. Afmeting: 50 x Ø 29 cm. In redelijk/goede staat.

Lot 18e eeuwse Chinese borden (11x)
Resultaat: 425 EUR

Elf stuks 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Set van vijf borden met landschap decor + een set van zes borden met floraal decor. Twee borden beschadigd, één bord haarlijn. Acht maal minimale chips...

Vier 17e - 18e eeuwse Chinese kop en schotels
Resultaat: 425 EUR

Vier 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kop en schotels. Tuin/vogel decor. Met bodemmerk. Drie kopjes minimale chip. Eén kopje goed. Twee schotels goed. Twee schotels minimale chips. Afmetin...

Twee 19e eeuwse Chinese vazen, H 26 cm.
Resultaat: 425 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met vogel/granaatappel decor. Met vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.

Acht 18e eeuwse Chinese schotels Ø 10 - 12 cm.
Resultaat: 425 EUR

Acht 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels. Floraal/landschap decor. Onder andere Kang Xi, zes tekens. Eén schotel gelijmd. Eén schotel chip. Rest goed. Afmeting: Ø 10 - 12 cm.

Chinese kom Ø 15 cm.
Resultaat: 400 EUR

Chinees porseleinen kom met zotjes in tuin decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 7,5 - Ø 15 cm. In goede staat.

Chinese brushpot, H 12 x Ø 10,5 cm.
Resultaat: 400 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose brushpot met pioenroos decor. Met dubbele blauwe bodemring. Afmeting: H 12 x Ø 10,5 cm. In goede staat.

Twee Chinese cups Ø 8,5 cm.
Resultaat: 400 EUR

Twee Chinees porseleinen cups met roze glazuur + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 8,5 cm. In goede staat.

17e - 18e Eeuwse Chinese pot, H 26,5 x Ø 25,5 cm.
Resultaat: 400 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen pot met floraal decor. Jiajing gemerkt. Haarscheuren + enkele chips. Afmeting: H 26,5 x Ø 25,5 cm. In redelijke staat.

Antiek Chinees snijstuk van jade
Resultaat: 400 EUR

Antiek Chinees snijstuk van jade. Watervogel/lelie decor. Minimale chips. Afmeting: 8,5 x 12 x 4,5 cm. In goede staat.

Chinese vaas Ø 30 cm.
Resultaat: 400 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met draak/feniks decor + rood glazuur. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 35 x Ø 30 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose vaas, H 33 cm.
Resultaat: 400 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose vaas met fazant in tuin/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.

Chinese vaas , H 13,5 cm.
Resultaat: 400 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte vaas met tempelleeuwen decor. Afmeting: H 13,5 cm. In goede staat.