Twee antieke gesigneerde Japanse Meiji vazen met draak/feniks decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.
Vijf delen oud China. Onder andere; oud papiergeld, document + kopie foto + boekje. 20e Eeuw. Afmeting: 16 - 29 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose capucijner kop en schotels. Floraal. Eén kopje chip. Eén kopje haarlijn. Twee schotels goed. Afmeting: 5 x Ø 10 cm. In redelijk/goede staat.
Zeven delen 18e eeuws Chinees porselein. Floraal/figuren/goud decor. Eén bord Ø 25 cm goed. Haarlijnen en/of chips. Afmeting: 8 - 15 cm. In redelijke staat.