Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

53. Juliveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 juli 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

18e - 19e Eeuws tegeltableau
Resultaat: 400 EUR

18e - 19e Eeuws Hollands 4-pas Fayence tegeltableau. Koe met dorp decor. Afmeting: H 26 x B 26 cm. In goede staat.

Twee 18e eeuwse Delftse Fayence borden Ø 34,5 cm.
Resultaat: 400 EUR

Twee grote 18e eeuwse Delftse Fayence schotels met floraal decor. Gemerkt lampetkan. Afmeting: Ø 34,5 cm. In goede staat.

Twee zéér grote Chinese vazen, H 143 cm.
Resultaat: 400 EUR

Twee zéér grote decoratieve Chinees blauw porseleinen vazen met draken decor in goud. Eind 20e eeuw. Afmeting: H 143 cm. In goede staat.

18e Eeuws Meissen theeservies
Resultaat: 400 EUR

Antiek, 18e eeuws, Duits porseleinen Meissen theeservies. Theekan gemerkt met Marcolini teken. Zes schotels, goed. Zes kopjes, goed. Suikerpot, minimale chip bloem. Melkkan, tuit gelijmd. Theekan, roo...

18e Eeuwse kist met inlegwerk
Resultaat: 400 EUR

Antieke Duitse eikenhouten biedermeier kist met ster-intarsia en origineel slot. Circa 1820. Afmeting: 152 x 65 x 63 cm. In goede staat.

Jugendstil figuur met presenteerblad, 1900
Resultaat: 400 EUR

Zeldzaam groot houtgesneden gepolychromeerd Jugendstil figuur met presenteerblad. Verzilverd/verguld. Circa 1900. Afmeting: H 147 cm. In zeer goede originele staat.

Gouden oorhangers met filigrain bollen
Resultaat: 400 EUR

Geelgouden oorhangers, 750/000. Oorhaken met bloem uit filigrain, met daaronder een staaf met daaraan een gouden bol, ø 14mm, gemaakt uit filigrain. Lengte 63 mm. ca 6,2 gram. In zeer goede staat

Twee Chinese dekselvazen, H 34 cm.
Resultaat: 400 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen dekselvazen met floraal/figuren decor. Met vier tekens bodemmerk. Twee deksels beschadigd. Eén vaas bovenrand gelijmd. Eén vaas goed. Afmeting: H 34 cm.

Franse glaspendule, 1900
Resultaat: 400 EUR

Antieke Franse onyx met messing glaspendule. Jaarloper. Met facet geslepen glas. Circa 1900. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.

Zeldzaam antiek pistool, L 35 cm.
Resultaat: 400 EUR

Zeldzaam antiek pistool met knikloop en gravering. Circa 1800. Stukje hout van kolf mist. Afmeting: L 35 cm. In goede staat.

Antieke ikoon
Resultaat: 400 EUR

Grote antieke ikoon met heilige voorstellingen in bladgoud. Handgeschilderd. Afmeting: H 44,5 x B 34,5 cm. In goede staat.

Antieke ikoon
Resultaat: 400 EUR

Grote antieke ikoon met heilige voorstelling in bladgoud. Handgeschilderd. Afmeting: H 39,5 x B 41 cm. In goede staat.

Parelsnoer
Resultaat: 400 EUR

Snoer van donkere parels, wat ovaal, ø 11x10mm. met onedele sluiting. 46 cm. ca 72 gram. Als nieuw

Zilveren bloemensteker
Resultaat: 400 EUR

Fraaie zilveren bloemensteker, 84 zolotniks, 875/000, rond model rijkelijk versierd met floraal graveerwerk en een parelrand. ø15x7cm. ca 359 gram. In goede staat

Twee 18e eeuwse Chinese Familie Rose schotels Ø 21,3 - 21,5 cm.
Resultaat: 400 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden. Octagonaal. Floraal/goud decor. Minimale randschilfers. Afmeting: Ø 21,3 - 21,5 cm. In goede staat.

H. Bogman Jr., Boerderij
Resultaat: 400 EUR

H.C. Bogman Jr. 1890 - 1975. Zonnige boerderij tussen de bomen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 29 cm.
Resultaat: 400 EUR

Grote Chinese vaas met ramskoppen en bodemmerk. Afmeting: H 29 x Ø 20 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 34 cm.
Resultaat: 400 EUR

Antieke Chinees porseleinen vaas met Familie Rose figuren/godheid/perzik/goud decor. Met bodemmerk. Gerestaureerd. Afmeting: H 34 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese drakenschotel Ø 24 cm.
Resultaat: 400 EUR

Grote Chinees porseleinen drakenschotel met zes tekens bodemmerk. Met dubbele blauwe ring. Afmeting: H 5 x Ø 24 cm. In goede staat.

Antiek Japans Satsuma servies
Resultaat: 400 EUR

Antiek Japans Satsuma theeservies van keramiek. Met figuren/draken/goud decor. Met bodemmerk. Bestaande uit: Theepot, melk+suikerpot, tien koppen en schotels. Minimale beschadigingen mogelijk. Afmetin...

Twee 19e eeuwse Chinese vazen, H 15,3 cm.
Resultaat: 400 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose Kantonese vazen met floraal + goud decor. Afmeting: H 15,3 cm. In goede staat.

Chinese waterschaal
Resultaat: 400 EUR

Chinees porseleinen waterschaal met lichtblauw glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: 4 x 12 x 9,5 cm. In goede staat.

Twee 18e eeuwse capucijner kop + schotels
Resultaat: 400 EUR

Twee 18e eeuws Chinees porseleinen capucijner kop en schotels met floraal decor. Afmeting: 6 x Ø 12 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (4x)
Resultaat: 400 EUR

Vier delen Chinees Familie Rose porselein. Bestaande uit; Eén schotel met floraal/vogel decor. En drie kopjes met figuren/kostbaarheden en karaktertekens + bodemmerk. Afmeting: 6 - 11,5 cm. In goede s...