Oude Chinees porseleinen lampenvoet met jade-achtig glazuur + Familie Verte figuren in landschap decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Vier-delige Chinese mini tafelset van hardhout. 20e Eeuw. Afmeting: 40 - 66 cm. In goede staat.
Antieke Chinese tinnen kruik met bodemmerk. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 23,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met prunus/ice crack decor. 19e Eeuw. Bovenrand restauratie. Afmeting: H 43 cm. In redelijke staat.
Antiek Oosters bronzen boeddha figuur met vergulding, bloedkoraal en jade?. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.