Wim Bos. 1906 - 1977. Hollandse platbodems op zee. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 42 x B 70 cm. In goede staat.
Antieke buste van Napoleon. Buste van messing op marmeren/metalen voet. Circa 1880. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.
Antieke Duitse boeren kast van eikenhout met panelen. Uitneembaar. Circa 1840. Afmeting: 170 x 60 x 208 cm. In goede staat.
Fransiscus Willem Helfferich. Eendenfamilie in hoog gras. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.
Zeer grote gesigneerde Chinesese bronzen quan yin, staande op lotusbloem. Floraal decor. Afmeting: H 122 cm. In goede staat.
Antieke en volledig gerestaureerde bijzettafel met diverse sterren, tevens rondom intarsia. Circa 1910. Minimale fineerschade. Afmeting: 75 x 60 x 60 cm. In goede staat.
Johan Mensink, 1927. (Twente). Twentse boerenschuur. Olieverf op paneel. Afmeting: H 32 x B 22 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse eikenhouten houtgepinde armleunstoel. Barok-stijl. 19e Eeuw. Afmeting: 124 x 64 x 50 cm. In goede staat.
Hollandse historisme vergulde gipsen Madonna. Circa 1900. Verso schrift eigendom en alleen reproductierecht G. Hack-Rutten Maastricht. Kindje Jezus iets beschadigd. Afmeting: H 44 cm. In redelijk/goed...
Kleine 18e eeuwse Hollandse dekenkist van eikenhout met panelen + origineel beslag. Afmeting: 69 x 116 x 59 cm. In goede staat.
Antieke schrijfpult/leraarpult (lessenaar) van eikenhout. Circa 1920. Afmeting: 123 x 129 x 69 cm. In zeer goede staat.
Twee figuren. 20e Eeuw. (1) Modern, brons (monogram). (2) Visser, compositie metaal. Afmeting: H 25 - 36 cm. In goede staat.
Lot oude glazen presse papier. Onder andere; Murano, Mille Fiori, Sweden, Marcolin. Enkele exemplaren zijn gesigneerd. Circa 20 stuks. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 5 - 10 cm. In goede staat.
Twee werken van Otto Coenders. 1883 - 1952. Bosven + Ophaalbrug. Herkomst familie van Otto Coenders. Olieverf op linnen. Afmeting: H 23 x B 30 cm. / H 22 x B 33 cm. In goede staat.
Twee antieke mondgeblazen glazen karaffen met graveerwerk. Minimale chips. Afmeting: H 23 - 27 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Jugendstil wandkast met koperen beslag. Circa 1900. Afmeting: 65 x 51 x 26 cm. In goede staat.
Murano-stijl moderne glazen pelikaan. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
G. van Heemskerk. Tweede helft 20e eeuw. Zeilboot met figuren op zee. Olieverf op paneel. Afmeting: H 10 x 8,5 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Drentse rankenkast met kussens in eikenhout met palissander + schappen + lades. Afmeting: 189 x 190 x 70 cm. In goede staat.
Vier antieke Duitse Meissen porseleinen kop en schotels uit de Knauff-tijd. Circa 1900. Floraal/goud decor. Afmeting: 8 x Ø 13 cm. In goede staat.
Kleine Noord-Duitse 2-deurs eikenhouten spinde op sledepoten. Barok. Circa 1800. Afmeting: 169 x 165 x 65 cm. In zeer goede staat.
Drie 18e eeuwse Delftse Fayence vazen. Grote vaas gemerkt 't Fortium'. Figuur in landschap decor. Afmeting: H 14 - 24 cm. In goede staat.
Kees de Waal. 1922 - . Titel: Diary. Vrouw met teksten. Aquarel op papier. Afmeting: H 52 x B 69 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Duitse eikenhouten barok tafel met lade en schuifbaar blad. Afmeting: 80 x 100 x 80 cm. In goede staat.