Geelgouden ring, 585/000, met turkoois. Ring met een opengewerkte bewerkte florale kop bezet met een klein turkoois kraaltje, ø 2,5mm. breedte kop 11 mm. ø 53. ca 3,7 gram. In goede staat
G. van Heemskerk. Tweede helft 20e eeuw. Zeilboot met figuren op zee. Olieverf op paneel. Afmeting: H 10 x 8,5 cm. In goede staat.
Kleine 18e eeuwse Hollandse dekenkist van eikenhout met panelen + origineel beslag. Afmeting: 69 x 116 x 59 cm. In goede staat.
Antieke schrijfpult/leraarpult (lessenaar) van eikenhout. Circa 1920. Afmeting: 123 x 129 x 69 cm. In zeer goede staat.
Antieke eikenhouten Jugendstil wandkast met koperen beslag. Circa 1900. Afmeting: 65 x 51 x 26 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen Familie Rose kopjes en drie schotels. Figuren in tuin/goud decor. 19e Eeuw. Afmeting: 5 x Ø 11 cm. In goede staat.
Kees de Waal. 1922 - . Titel: Diary. Vrouw met teksten. Aquarel op papier. Afmeting: H 52 x B 69 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Drentse rankenkast met kussens in eikenhout met palissander + schappen + lades. Afmeting: 189 x 190 x 70 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord met draak in hemel decor + verso wolken + zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 22,3 cm. In goede staat.
Kleine Noord-Duitse 2-deurs eikenhouten spinde op sledepoten. Barok. Circa 1800. Afmeting: 169 x 165 x 65 cm. In zeer goede staat.
Trümper. Tweede helft 20e eeuw. Portret 17e eeuw, naar Frans Hals. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 55 cm. In goede staat.
Oude Chinese Yixing trekpot met boeddha. Met bodemmerk. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 8 x 14,5 x 8 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Duitse eikenhouten barok tafel met lade en schuifbaar blad. Afmeting: 80 x 100 x 80 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Italiaans landschap. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 31 x B 21 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen Kantonese Familie Rose petroleumlamp met vergulde messing monturen. Figuren/kostbaarheden decor. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.
Antieke Franse neo renaissance dekseldoos met narren op deksel + hoorn des overvloeds. Circa 1880. Afmeting: 20 x 22 x 13 cm. In goede staat.
Hollandse dubbelgebogen eiken commode in barok-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 73 x 97 x 50 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose tazza met floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 8,2 x Ø 14,3 cm. In goede staat.
Empire-stijl bijzettafel. Fijn hout belijmd met messing beslag en florale marqueterie. Stijlmeubel 21e eeuw. Afmeting: H 78 x Ø 55 cm. In goede staat.
Lot China. Bestaande uit twee delen jade (amulet + schijf) en vijf Chinese muntstukken. Afmeting: 4 - 7 cm. In goede staat.
Grote antieke Franse cassolette van marmer, met brons en ramskoppen. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen queng lung vleesschotel met landschap decor. Afmeting: 37 x 29,5 cm. In goede staat.
Twee grote bronzen tafellampen met kariatiden en kristal. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 61 cm. In goede staat.
Oker-gele Chinees porseleinen drakenkom met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 15,5 cm. In goede staat.