M. de Jongere. 1912 - 1978. Hollands poldergezicht met windmolen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 80 cm. In goede staat.
Antieke Franse commode van beukenhout, met spiegelopstand. Circa 1900. Afmeting: 100 x 57 x 186 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Duitse hangspinde van vurenhout, met origineel smeedijzeren beslag + slot. Afmeting: 63 x 47 x 28 cm. In goede staat.
Wortelhouten gelakte Art Deco bijzettafel. Stijlmeubel. 21e Eeuw. Afmeting: H 70 x Ø 60 cm. In zeer goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met draak/feniks decor + rood glazuur. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 35 x Ø 30 cm. In goede staat.
Armband met parels en een geelgouden slot, 585/000. Armband met 3 rijen cultivé parels, ø6-6,5mm, bevestigd aan een ovale opengewerkte gouden sluiting versierd met 13 singlecut geslepen diamantjes. Gr...
Zeven 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotels. Floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 12,5 - 13 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees porselein. 1. Chinees waterpotje met zes tekens bodemmerk. 2. Sung kom met bruin/zwart glazuur. Afmeting: 6 - 9,5 cm. In goede staat.
Grote antieke mahoniehouten gestoken wandtafel. Circa 1860. Afmeting: 71 x 126 x 40 cm. In goede staat.
Vier antieke Franse eikenhout gestoken Neo Renaissance stoelen met getorste poten en ranken snijwerk. Velours stoffering. Circa 1870. Afmeting: 108 x 40 x 47 cm. In goede staat.
Duitse eikenhouten Gründerzeit buffetkast met volle zuilen. Twee-delig. Circa 1880. Afmeting: 218 x 133 x 66 cm. In goede gerestaureerde staat.
Grote Chinees porseleinen drakenschotel met goud decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 39,3 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen kop en schotels. Floraal/goud decor. Eén kopje haarlijn. Eén kopje goed. Eén schotel minimale schilfers. Eén kopje goed. Afmeting: 5 - 12 cm. In redelijk/goed...
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met floraal decor. Twee schotels minimale chips. Kopjes goed. Afmeting: 5,5 - Ø 13,5 cm. In goede staat.
Tissot horloge seastar automatic, met een goudkleurige ronde kast, voorzien van een rookbruinige, in kleur verlopende wijzerplaat met witte wijzers. Voorzien van een metalen band, niet origineel. Werk...
Ovale mahoniehouten Louis Philippe salontafel met geschulpt blad en vier-spant poot. Circa 1870. Afmeting: 70 x 80 x 130 cm. In goede staat.
Geelgouden dameshorloge, 585/000, Certina, mechanisch, met een vierkante kast en een gevlochten band voorzien van ruitvormige elementen bezet met 4 briljant geslepen diamanten. Breedte 14 mm. lengte 1...
19e Eeuwse Franse notenhouten eethoek met velours stoffering. Rozen snijwerk. Neo rococo. Circa 1870. Afmeting: 97 x 47 x 42 cm. / 75 x 130 x 90 cm. In goede staat.
19e Eeuws Hollands wortelnoten dubbelgebogen bureau in barok-stijl. In goede ongerestaureerde staat. Afmeting: 105 x 105 x 50 cm.
Geelgouden ring, 585/000, met oud diamant. Ring met een bewerkte geelgouden band voorzien van een zilveren rozet bezet met 11 diamanten met een oud slijpsel. ø rozet 13,5mm. ø59. ca 5,1 gram. Stenen h...
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose dekselkommen met floraal/goud decor. Eén kom goed, één kom haarlijn in kom + deksel. Afmeting: 10 x Ø 14 cm. In redelijk/goede staat.
Hanger, 375/000, met edelstenen. Hanger in de vorm van een rammelaar bezet met 3 ovaal cabouchon geslepen edelstenen, onyx, chrysopaas en agaat. Grootte hanger 26x20mm. ca 3,0 gram. Als nieuw
Zeldzaam renaissance zwaard. 16e - 17e Eeuw. Bronzen heft met restvergulding. Figuren/putti/draken decor. Lemet gerestaureerd, was gebroken. Eén restauratie figuur in heft. Afmeting: L 116 cm. In red...
Antiek dubbelloops jachtgeweer met wildvoorstellingen. Aparte loop-structuur/centraal vuur. Oxydatie. Afmeting: L 111 cm. In redelijke staat.