Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel met kostbaarheden/floraal/landschap in coulissen decor. Dunne haarlijn. Afmeting: Ø 34,5 cm. In redelijk/goede staat.
Parelcollier met gouden streeksluiting, 585/000. Een collier met 4 rijen roze zoetwaterparels, wat cilindervormig, 8x5mm, bevestigd aan een antiek streekslot versierd met filigrain knopjes, gouden orn...
Drie delen China/Japan. 1. Trekpot van natuursteen. 2. Cloisonné trekpot met floraal decor. 3. Chinees potje met floraal decor. Afmeting: 6,5 - 13 cm.
Antieke eikenhouten Jugendstil wandkast met koperen beslag. Circa 1900. Afmeting: 65 x 51 x 26 cm. In goede staat.
Lot antiek Chinees porselein. Bestaande uit; vijf kommen met floraal decor, bodemmerken, één kom haarlijn. En vier schotels met floraal decor, bodemmerken. Minimale chip. Afmeting: Ø 14 - 17 cm. In go...
Chinees porseleinen vaas met Chinese godheid/vleermuis decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Geelgouden zegelring, 585/000, met een blauw lagensteen. Ring met een ovale blauwlagen steen voorzien van een dameswapen. breedte ring 12 mm. ca 4,4 gram. ø 54 In goede staat
18e Eeuwse Drentse rankenkast met kussens in eikenhout met palissander + schappen + lades. Afmeting: 189 x 190 x 70 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen vazen met zilveren dop en floraal decor. Afmeting: H 11 - 12 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met groen glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 8 x Ø 9,5 cm. In goede staat.
Kleine Noord-Duitse 2-deurs eikenhouten spinde op sledepoten. Barok. Circa 1800. Afmeting: 169 x 165 x 65 cm. In zeer goede staat.
Geelgouden hanger, 585/000, met limoges. Ronde hanger voorzien van een getorste en haaientandenrand met daarin een limoges met vrouwenportret in het blauw. Grootte 29x39mm, inclusief oog. ca 5,5 gram....
Geelgouden ring, 585/000, met oud diamant. Ring met een markiesvormige kop versierd met een gestorste rand, met een ovaal zilveren element bezet met roos geslepen diamanten. De ring is voorzien van ee...
19e Eeuwse Chinees porseleinen rijstwijn kan met floraal/vleermuis decor. Tuit gerestaureerd. Afmeting: H 13 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon bord met dikke onderrand. Grijs/groen glazuur. Afmeting: H 4 x Ø 20,3 cm. In goede staat.
Twee 17e eeuwse Chinees porseleinen diepe borden met floraal decor. Afmeting: Ø 13,7 cm. In goede staat.
Geelgouden armband, 585/000, met muntjes. Armband met singapore schakel voorzien van 5 kleine muntjes met filigrain bewerking. Voorzien van een haaksluiting. 20 cm. breedte 2,4-11mm. ca 3,7 gram.
18e Eeuwse Duitse eikenhouten barok tafel met lade en schuifbaar blad. Afmeting: 80 x 100 x 80 cm. In goede staat.
Antiek Japans Satsuma theeservies van keramiek. Met figuren/draken/goud decor. Met bodemmerk. Bestaande uit: Theepot, melk+suikerpot, tien koppen en schotels. Minimale beschadigingen mogelijk. Afmetin...
Lot kostuumsieraden met 15 broches in diverse modellen rijkelijk versierd met stenen. In goede staat
Johan Heesen. Circa 1920. Boerderij met boerin en kippen. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 60 x B 75 cm. In goede staat.
Tibetaanse jade theecup met deksel, op zilveren voet. Jadecup geplaatst op een zilveren houder met brede geschulpte rand rijkelijk versierd met floraal gedreven en gegraveerd decor en afbeeldingen va...
Twee zilveren ringen en een hanger, 925/000, met kleurstenen. Twee ringen met peridoot en amethist. De oorhangers met peridoot, amethist en citrien. ø 54/56, Totaal ca 17,8 gram. Nieuw.
Hollandse dubbelgebogen eiken commode in barok-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 73 x 97 x 50 cm. In goede staat.