Zilveren theebus, 800/000. Gecontourneerd langwerpig model voorzien van cartouches met voorstellingen met figuren, verder rijkelijk versierd met floraal decor. 7x9x15cm. Op het losse deksel zit een pi...
Geelgouden broche, 585/000, met lavacamee. Broche met een ovaal bewerkte rand voorzien van een lavacamee met vrouwenportret. 35x30mm. ca 9 gram. Deels gelijmd. In redelijk goede staat.
Antieke Chinese of Japanse dekseldoos met veersysteem en karaktertekens. 19e Eeuw. Afmeting: H 6 x Ø 2,5 cm. In goede staat.
Antieke Japanse cloisonné trekpot. Meiji periode. Floraal decor. Circa 1880. En een cloisonné theebus, achtkantig, 20e eeuw. Afmeting: 6,5 x 9,5 x Ø 5,5 cm. / H 13 cm. In goede staat.
Zilveren oorstekers, 925/000, in de vorm van een libelle met emaille, smaragd en markesiet. Met een bloem versierd met markesiet, robijn en een parel. 40x16mm. totaal ca 7,1 gram. Nieuw
Grote 19e eeuwse bronzen empire kaarskandelaar met klauwpoten. Compleet met bobeches. Circa 1820. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.
Grote antieke messing vergulde hanglamp met guirlandes. Circa 1910. Louis Seize-stijl. 1-Lichts elektrisch. Afmeting: 93 x Ø 49 cm. In goede staat.
Zilveren kandelaar, 925/000, op vierkante voet met parelbewerking, voorzien van een geribde zuil met bovenaan floraal decor en een vierkant gecontourneerd licht met parelbewerking. 8x8x15cm. MT.: Will...
16e - 17e Eeuws eikenhouten heilig figuur met rest polychromie. Afmeting: 31 x 24 x 10 cm. In goede staat.
Zilveren jardiniere, 915/000, rond model voorzien van guirlandes, ramskoppen, geplaatst op 4 klauwpoten. De jardiniere is voorzien van een blauw glazen binnenbak. ø14,5x5,5cm. Spanje na 1934. Voorzien...
Messing tafellamp in 60-er jaren stijl. Met iriserende glazen kap. Afmeting: H 54 cm. In zeer goede staat.
Zilveren beker, 833/000, op een ronde voet met parelrand. De beker heeft een omgeslagen rand. MT.: J.M. van Kempen, Voorschoten, jl.:S:1902. ø7x9cm. ca 91 gram. In goede staat
Zilveren zakhorloge, 800/000, voorzien van een bewerkte wijzerplaat. Het horloge is voorzien van rosé vergulding en met een achterplaat voorzien van een afbeelding van een paard. Aan het horloge zit e...
18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen Familie Verte vaas met Chinese hoogwaardigheidsbekleder decor. Gerestaureerd. Afmeting: H 46 cm. In redelijk/goede staat.
Geelgouden horloge, 585/000, Omega, voorzien van een ronde kast, ø 20mm., met een vaste gevlochten geelgouden band, verlopend in breedte. Voorzien van een klapsluiting. Mechanisch, werkend. lengte 16,...
Twee zilveren designringen, 925/000, zware strak gevormd en voorzien van lijndecor met geoxideerd detail. Merk Novitum. ø54/55. Breedte 11 en 7 mm. totaal ca 20 gram. Nieuw
Pr. Zach. Circa 1900. Groot antiek bronzen Western figuur op zwart marmeren basement. Indiaan op steigerend paard. Afmeting: 69 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen klapmutskom met rondom figuren in landschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 9,5 x Ø 21,5 cm. In goede staat.
Zes delen 18e - 19e eeuws Chinees porselein met tuin/floraal decor. Eén kopje goed. Twee kopjes haarlijnen. Eén kom haarlijnen. Eén schotel haarlijn. Eén papbord goed. Afmeting: 6,5 - 17 cm. In redeli...
Afrikaans bronzen figuur. Ali Dermé. 20e Eeuw. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.
Gepolychromeerde Madonna met vergulding. 19e - 20e eeuw. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.
Antiek Frans compositie metalen figuur. Man met baard en hoed, nap en wandelstok. Circa 1890. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.
Antieke Japans porseleinen polychrome vogel op boomstronk. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen cups met floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: 4,5 x Ø 7,2 cm. In goede staat.
Twee zilveren vaasjes, 925/000, op ronde voet met achtkantige vaas en ronde rand met filetbewerking. MT.: Charles Edwards, London jl.:p/r:1910-1912. ø5x12,5cm. Met gevulde voet. Totaal ca 121 gram. En...
Groot antiek Japans bronzen figuur met cloisonné. Olifant met kind, kruik en half edelstenen. Afmeting: 52 cm. In goede staat.
Groot antiek Chinees porseleinen blanc de chine quan yin met jong hert. 19e Eeuw. Oren hert beschadigd + chip. Afmeting: H 67 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Chinese bronzen vaas met symbolen/tempelleeuwen/vogels en ringen decor. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Doos met diverse sieraden, onder andere hematiet collier, diverse bloedkoraal, amethist, jade armband, messing penningen, diverse parelcolliers, lapis lazuli collier en armband.
Statenbijbel met zilver, 833/000. Bijbel met zwart lederen kaft voorzien van 2 zilveren sloten, gecontourneerd model rijkelijk versierd met graveerwerk. jl.:J:1818. 15x9x7cm. In zeer goede staat
Zilveren lodereindoos, 833/000, vierkant gecontourneerd model voorzien van gedreven elementen en versierd met graveerwerk. 3x3x5,5cm. ca 21 gram. J.H. van der Meulen, Joure, 1902-1925. In goede staat
Drie delen antiek Japans Imari porselein. Floraal/goud decor. Twee vazen + één schaal. 19e Eeuw. Afmeting: 24 - 37 cm. In goede staat.
Antiek Douwe Egberts koffie-thee voorraadblik. Afmeting: 30 x 44 x 32 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuws Heilig kruis met bronzen corpus christi + hardhouten kruis. Afmeting: 50 x 26 cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met saffier en zirconia. Rijring met 3 saffieren en 4 zirconia's. breedte 3,2 mm. ø 58. ca 2,6 gram. 1 Zirconia wat beschadigd, verder in goede staat.
Armband voorzien van 26 zilveren stuivertjes door middel van ogen aan elkaar verbonden en voorzien van een slot met stuivertje. Breedte 21 mm, lengte 19 cm. ca 28,2 gram. In goede staat
Struisvogelei op messing bewerkte voet. 20e Eeuw. Afmeting: 19 cm. In goede staat.
Borstelset met zilver, 925/000, in cassette. Cassette met rechthoekige gevormde borstels met guillache bewerking. Art Deco. 6,5x12cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met smaragd en diamant. Ring met een ovaal uitgewerkte witgouden kop bezet met een vierkant geslepen smaragd en daaromheen een rand met diamanten met een oud slijpsel. Smarag...
Geelgouden manchetknopen, 585/000, met een ronde knoop, voorzien van spiraalvormige guilloche bewerking. ø 18 mm. ca 5,0 gram. In goede staat.
Lot zilveren sieraden met manchetknopen, verschillende zilveren kettingen met hangers, een gesp, 1911, gitten en zwarte kralen. zilver ca 98 gram. In goede staat
Twee antieke bronzen figuren. 1x Hond op sokkel, circa 1840. 1x Ruiter te paard, circa 1900. Afmeting: H 11 - 22 cm. In goede staat.
A. de la Riviere. Rotterdamse markt met figuren. Aquarel op papier. Afmeting: H 27 x B 38 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon censer op drie poten met craquelé glazuur. Afmeting: H 5 x Ø 13,6 cm. In goede staat.
Kristallen beschuitbus met zilveren knop, 833/000. Beschuitbus met sterslijpsel, geplaatst op een kristallen onderschotel en voorzien van een deksel met zilveren knop met parelrand. ø19x24cm. In goede...
Twee zilveren bestekdelen met een bijzondere kaassteker en een vork met zilveren gecontourneerd heft met palmetten, voluten en bloembewerking. De kaassteker is voorzien van een metalen schep met schui...
Groot bronzen figuur. Onduidelijke signatuur waarschijnlijk C. Milles?. Naakte dame met jarretels. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 63 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met Roemer, peer, aalbessen en granaatappel. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
Antieke Duitse gietijzeren tazza met kabouters. Door E.G. Zimmermann, Hanau. Nr. 12979. Circa 1880. Afmeting: H 11 x Ø 13 cm. In goede staat.
Grote antieke bronzen haardomranding met putti en vazen. Circa 1880. Afmeting: 50 x 140 x 35 cm. In goede staat.
Vier-delige messing haardset met jachthond. 20e Eeuw. Afmeting: 55 - 67 cm. In goede staat.
Antiek Japans Satsuma porseleinen theeservies. Eierschaal porselein met figuren/goud decor. Eén kopje haarlijn, tevens minimale chip mogelijk. Afmeting: 10 - 22 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen drakenvaas met bodemmerk + collectiezegels. Craquelé glazuur. Afmeting: H 38,5 cm. In goede staat.
Twee kristallen odeurflacons met zilver, 833/000. Flacon met getorste bewerking en voorzien van een zilveren kraag en bolle dop met ribbewerking. ø3,5x9cm. En een flacon op zilveren voet en met royale...
Antieke Delftse polychrome fayence kan met aap. 18e - 19e Eeuw. Gemerkt P.B. 2. Chip tuit. Afmeting: H 20,2 cm. In goede staat.
Antiek Duits porseleinen Meissen figuur uit de Knauff-tijd. Circa 1900. Vrouw met vogelkooi. Goud decor. Afmeting: 15,2 cm. In goede staat.
Acht oude Chinese muntstukken. Divers. Afmeting: circa Ø 3 - 4 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met foo-honden decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 36,5 cm. In goede staat.
Antieke Delftse polychrome fayence lampenvoet (knobbelvaas). Floraal decor + messing monturen. Afmeting: H 42,5 cm. In goede staat.
Vier zilveren miniaturen, 835/000, met een lantaarnlichter, 4,5x2,5x6cm, een strijkijzer, 4,5x2,5x4cm, een knopstoel, 2,5x2,5x5cm en een klein tafeltje met graveerwerk, 3x3,5x1,5cm. MT.: o.a. Lesener ...
Theo Wolvecamp, '84. 1925 - 1992. Abstracte compositie. Pastel op papier. Afmeting: H 27 x B 19 cm. In goede staat.
4x Naar Andy Warhol. Brigitte Bardot. Screenprints op papier. Afmeting: H 92 x B 90 cm. In goede staat.
Zes stel 835/000 zilveren viscouverts. Steel zogenaamd rond model met kam. Mr. J.H. Schijfsma-Sneek. Anno 1908 (2x), 1909 (2x), 1910 (2x). Gewicht: circa 520 gram. Afmeting: 16 cm. In goede staat.
Ger Langeweg. 1891 - 1970. Landschap met kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 49 cm. In goede staat.
L.J. Klein. 19e Eeuw. Hollands wintergezicht met ijspret. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 62 cm. In goede staat.
Oude/antieke Delftse Fayence Toby jug. Met hofnar + bodemmerk. Twee lichte chips aan randen. Gemerkt J.S.L. 1750. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Antieke Delftse Fayence houder met figuren in landschap decor. Gemerkt de Klaauw. Afmeting: 7 x 18,5 x 13 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen vazen met groen glazuur + granaatappel decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 25 x Ø 16,5 cm. In goede staat.
Lot Chinees porselein. 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit; Schenkkan (chip deksel), vaas met landschap decor (goed), drie schotels (haarlijn, chips, één gelijmd), vier kopjes (twee goed, twee beschadigd). ...
Theo Wolvecamp. 1925 - 1992. '88. Eupreuve de artiste. Abstract figuratieve voorstelling. Litho op papier. Afmeting: H 65 x B 50 cm. In goede staat.
Lot van drieëndertig antieke polychrome Fayence granaatappel tegels. Naar 17e eeuws voorbeeld, echter rond 1900. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. Minimale beschadigingen. In redelijk/goede...
Vier zilveren opscheplepels, 833/000, met een morellenlepel met ruitvormig gezaagd decor in de bak, 24 cm, MT.:Kuylenburg, Schoonhoven, jl.:1920, een juslepel, Haags Lofje, 17 cm, MT.: J.M. van Kempen...
Lot met 4 delen zilver, met 2 vaasjes op ronde voet met een opening met parelrand en plooien, 10 en 18 cm, een theezeef met biedermeier rand en een steel met wapen van Apeldoorn en gravure aan de acht...
Zilveren beker, 925/000, verlopend model met een omgeslagen rand voorzien van een opgesoldeerde bewerking. ca 61 gram. ø6,5x8cm. voorzien van een vergulding aan de binnenzijde. Wat bekrast verder in g...
Oude Warner Brothers 'Casablanca' affiche met Ingrid Bergman & Humphrey Bogart. 20e Eeuw. Afmeting: H 88 x B 67 cm. In redelijke staat.
Twee oude porseleinen figuren. Biggen met zeugen in mand. Met bodemmerk. 20e Eeuw. Afmeting: 18,5 x 14 x 7 cm. In goede staat.
Vier dieren figuren. Porselein/keramiek. Bestaande uit: 1x Paard/schimmel, gemerkt H.R. Germany. 1x Stijgerend paard, Jena Holland. 1x Herdershond, Germany, circa 1930. 1x Chow Chow hond. Afmeting: 15...
Twee 19e eeuwse Franse figuren-vazen van porselein. Man en vrouw. Met goud decor. Blindmerk. Eén vinger mist. Circa 1840. Afmeting: H 28 - 29 cm. In redelijk/goede staat.
Twee delen brons. (1) Antieke apothekers vijzel. (2) Sluitgewicht (kopie). Afmeting: 10 - 12 cm. In goede staat.
Hanglamp met kristalglas. Vier-lichts. 60er-Jaren. Afmeting: 60 x Ø 50 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees porselein. Bestaande uit een Familie Verte vaas met floraal/figuren in tuin decor, met bodemmerk, haarlijn. En een Familie Rose kom met figuren in landschap/tekst decor, met zes tek...
Twee Chinees porseleinen draken kommen met okergeel glazuur + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6,5 x Ø 15,2 cm. In goede staat.
Grote Hollandse Makkumer Fayence sier-wand-schotel. Gemerkt Tichelaar. Figuren in park decor. Afmeting: Ø 38,5 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen lampenvoet met jade-achtig glazuur + Familie Verte figuren in landschap decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Antieke Chinese tinnen kruik met bodemmerk. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 23,5 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Delftse polychrome Fayence borden met chinoiserie tuin decor. Eén bord rand gelijmd. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
Zes 18e eeuwse Delftse schotels. Floraal decor. Afmeting: Ø 23 - 35 cm. In goede staat.
Zilver plated bestek cassette Wellner, 12 persoons met grote en kleine messen, grote en kleine vorken en lepels. Theelepels en diverse modellen opschepbestek. En 3 vorken, 2 messen en een lepel van zi...
Een ovaal opengewerkt schaaltje met biedermeierdecor, 833/000, voorzien van gravure op de bodem, 8-12-40. MT.: Zaanlandse Zilversmederij, Zaandam. jl.:G:1941. 25x18x5cm. ca 260 gram. In goede staat.
Grote Duitse schenkkan van keramiek met boerderij voorstellingen. 60er - 70er Jaren. Bruin-oker glazuur. Afmeting: H 32 x Ø 24 cm. In goede staat.
Drie grote cement gegoten boeddha figuren. Gekleurd. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 50 - 80 cm. In goede staat.
Drie porseleinen poppen. Tweede helft 20e eeuw. (1) Pop met speelwerk en bewegingsmechanisme. (2) Googly Nar Symbalier replica. (3) Meisje met Steiff poedel, gemerkt W. Afmeting: 30 - 40 cm. In goede ...
Franse vuurvergulde bronzen empire pendule met lyra spelende Deiana. Circa 1820. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: H 39 cm. In goede originele staat.
Zeer grote 19e eeuwse Franse Carrara marmeren pendule met vergulde Griekse dame met muziekinstrument. Circa 1860. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 45 x 50 x 16 cm. In goede staa...
Ton Schulten (Ootmarsum). Twents coulissen landschap. Offset print op papier. Afmeting: H 50 x B 72 cm. In goede staat.
Fritz Diekmann, 1929 - 2017 Recklinghausen. Duitse School. Surrealistisch landschap met figuren en spreuk 'du hast keine wahl'. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 90 cm. In goede staat.