Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

53. Juliveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 juli 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren theebus
Resultaat: 190 EUR

Zilveren theebus, 800/000. Gecontourneerd langwerpig model voorzien van cartouches met voorstellingen met figuren, verder rijkelijk versierd met floraal decor. 7x9x15cm. Op het losse deksel zit een pi...

Lava camee broche
Startprijs 100 EUR

Geelgouden broche, 585/000, met lavacamee. Broche met een ovaal bewerkte rand voorzien van een lavacamee met vrouwenportret. 35x30mm. ca 9 gram. Deels gelijmd. In redelijk goede staat.

Chinese of Japanse dekseldoos
Startprijs 150 EUR

Antieke Chinese of Japanse dekseldoos met veersysteem en karaktertekens. 19e Eeuw. Afmeting: H 6 x Ø 2,5 cm. In goede staat.

Twee delen Japans cloisonné
Startprijs 120 EUR

Antieke Japanse cloisonné trekpot. Meiji periode. Floraal decor. Circa 1880. En een cloisonné theebus, achtkantig, 20e eeuw. Afmeting: 6,5 x 9,5 x Ø 5,5 cm. / H 13 cm. In goede staat.

Zilveren oorstekers, libelle met emaille
Resultaat: 50 EUR

Zilveren oorstekers, 925/000, in de vorm van een libelle met emaille, smaragd en markesiet. Met een bloem versierd met markesiet, robijn en een parel. 40x16mm. totaal ca 7,1 gram. Nieuw

Bronzen kaarskandelaar, H 58 cm.
Resultaat: 110 EUR

Grote 19e eeuwse bronzen empire kaarskandelaar met klauwpoten. Compleet met bobeches. Circa 1820. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.

Antieke hanglamp, 1910
Startprijs 250 EUR

Grote antieke messing vergulde hanglamp met guirlandes. Circa 1910. Louis Seize-stijl. 1-Lichts elektrisch. Afmeting: 93 x Ø 49 cm. In goede staat.

Zilveren kandelaar
Startprijs 125 EUR

Zilveren kandelaar, 925/000, op vierkante voet met parelbewerking, voorzien van een geribde zuil met bovenaan floraal decor en een vierkant gecontourneerd licht met parelbewerking. 8x8x15cm. MT.: Will...

16e- 17e Eeuws heilig figuur (pietà)
Resultaat: 450 EUR

16e - 17e Eeuws eikenhouten heilig figuur met rest polychromie. Afmeting: 31 x 24 x 10 cm. In goede staat.

Zilveren jardiniere
Resultaat: 180 EUR

Zilveren jardiniere, 915/000, rond model voorzien van guirlandes, ramskoppen, geplaatst op 4 klauwpoten. De jardiniere is voorzien van een blauw glazen binnenbak. ø14,5x5,5cm. Spanje na 1934. Voorzien...

Messing tafellamp, H 54 cm.
Resultaat: 100 EUR

Messing tafellamp in 60-er jaren stijl. Met iriserende glazen kap. Afmeting: H 54 cm. In zeer goede staat.

Zilveren beker
Resultaat: 100 EUR

Zilveren beker, 833/000, op een ronde voet met parelrand. De beker heeft een omgeslagen rand. MT.: J.M. van Kempen, Voorschoten, jl.:S:1902. ø7x9cm. ca 91 gram. In goede staat

Zilveren heren horloge
Resultaat: 200 EUR

Zilveren zakhorloge, 800/000, voorzien van een bewerkte wijzerplaat. Het horloge is voorzien van rosé vergulding en met een achterplaat voorzien van een afbeelding van een paard. Aan het horloge zit e...

Chinese vaas, H 46 cm.
Startprijs 500 EUR

18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen Familie Verte vaas met Chinese hoogwaardigheidsbekleder decor. Gerestaureerd. Afmeting: H 46 cm. In redelijk/goede staat.

Gouden Omega horloge
Resultaat: 750 EUR

Geelgouden horloge, 585/000, Omega, voorzien van een ronde kast, ø 20mm., met een vaste gevlochten geelgouden band, verlopend in breedte. Voorzien van een klapsluiting. Mechanisch, werkend. lengte 16,...

2 Zilveren designringen
Startprijs 40 EUR

Twee zilveren designringen, 925/000, zware strak gevormd en voorzien van lijndecor met geoxideerd detail. Merk Novitum. ø54/55. Breedte 11 en 7 mm. totaal ca 20 gram. Nieuw

Antiek bronzen figuur
Resultaat: 1.500 EUR

Pr. Zach. Circa 1900. Groot antiek bronzen Western figuur op zwart marmeren basement. Indiaan op steigerend paard. Afmeting: 69 cm. In goede staat.

Chinese klapmutskom Ø 21,5 cm.
Resultaat: 1.000 EUR

Grote Chinees porseleinen klapmutskom met rondom figuren in landschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 9,5 x Ø 21,5 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein ( 6x)
Startprijs 200 EUR

Zes delen 18e - 19e eeuws Chinees porselein met tuin/floraal decor. Eén kopje goed. Twee kopjes haarlijnen. Eén kom haarlijnen. Eén schotel haarlijn. Eén papbord goed. Afmeting: 6,5 - 17 cm. In redeli...

Afrikaans bronzen figuur, H 37 cm.
Startprijs 90 EUR

Afrikaans bronzen figuur. Ali Dermé. 20e Eeuw. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.

Madonna, H 41 cm.
Startprijs 80 EUR

Gepolychromeerde Madonna met vergulding. 19e - 20e eeuw. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.

Antiek Frans figuur, Man met hoed
Startprijs 180 EUR

Antiek Frans compositie metalen figuur. Man met baard en hoed, nap en wandelstok. Circa 1890. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.

Antiek Japans figuur, Vogel op boomstronk
Startprijs 240 EUR

Antieke Japans porseleinen polychrome vogel op boomstronk. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.

Twee Chinese cups Ø 7,2 cm.
Resultaat: 450 EUR

Twee Chinees porseleinen cups met floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: 4,5 x Ø 7,2 cm. In goede staat.

2 Zilveren vazen
Startprijs 80 EUR

Twee zilveren vaasjes, 925/000, op ronde voet met achtkantige vaas en ronde rand met filetbewerking. MT.: Charles Edwards, London jl.:p/r:1910-1912. ø5x12,5cm. Met gevulde voet. Totaal ca 121 gram. En...

Antiek Japans figuur
Resultaat: 450 EUR

Groot antiek Japans bronzen figuur met cloisonné. Olifant met kind, kruik en half edelstenen. Afmeting: 52 cm. In goede staat.

Antiek Chinees blanc de Chine beeld, H 67 cm.
Startprijs 1.200 EUR

Groot antiek Chinees porseleinen blanc de chine quan yin met jong hert. 19e Eeuw. Oren hert beschadigd + chip. Afmeting: H 67 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese bronzen vaas, H 29 cm.
Startprijs 100 EUR

Oude Chinese bronzen vaas met symbolen/tempelleeuwen/vogels en ringen decor. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.

Lot diverse sieraden
Resultaat: 60 EUR

Doos met diverse sieraden, onder andere hematiet collier, diverse bloedkoraal, amethist, jade armband, messing penningen, diverse parelcolliers, lapis lazuli collier en armband.

Statenbijbel met zilverwerk
Resultaat: 150 EUR

Statenbijbel met zilver, 833/000. Bijbel met zwart lederen kaft voorzien van 2 zilveren sloten, gecontourneerd model rijkelijk versierd met graveerwerk. jl.:J:1818. 15x9x7cm. In zeer goede staat

Zilveren lodereindoos
Startprijs 60 EUR

Zilveren lodereindoos, 833/000, vierkant gecontourneerd model voorzien van gedreven elementen en versierd met graveerwerk. 3x3x5,5cm. ca 21 gram. J.H. van der Meulen, Joure, 1902-1925. In goede staat

Drie delen Japans Imari porselein
Resultaat: 150 EUR

Drie delen antiek Japans Imari porselein. Floraal/goud decor. Twee vazen + één schaal. 19e Eeuw. Afmeting: 24 - 37 cm. In goede staat.

Antiek D.E. Douwe Egberts blik
Startprijs 30 EUR

Antiek Douwe Egberts koffie-thee voorraadblik. Afmeting: 30 x 44 x 32 cm. In redelijk/goede staat.

Heilig kruis
Startprijs 90 EUR

19e Eeuws Heilig kruis met bronzen corpus christi + hardhouten kruis. Afmeting: 50 x 26 cm. In goede staat.

Gouden ring met saffier
Startprijs 140 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met saffier en zirconia. Rijring met 3 saffieren en 4 zirconia's. breedte 3,2 mm. ø 58. ca 2,6 gram. 1 Zirconia wat beschadigd, verder in goede staat.

Armband met zilveren stuivers
Resultaat: 60 EUR

Armband voorzien van 26 zilveren stuivertjes door middel van ogen aan elkaar verbonden en voorzien van een slot met stuivertje. Breedte 21 mm, lengte 19 cm. ca 28,2 gram. In goede staat

Struisvogelei op standaard
Startprijs 80 EUR

Struisvogelei op messing bewerkte voet. 20e Eeuw. Afmeting: 19 cm. In goede staat.

Art Deco borstelset
Resultaat: 80 EUR

Borstelset met zilver, 925/000, in cassette. Cassette met rechthoekige gevormde borstels met guillache bewerking. Art Deco. 6,5x12cm. In goede staat.

Antieke ring met smaragd
Startprijs 600 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met smaragd en diamant. Ring met een ovaal uitgewerkte witgouden kop bezet met een vierkant geslepen smaragd en daaromheen een rand met diamanten met een oud slijpsel. Smarag...

Gouden manchetknopen
Resultaat: 130 EUR

Geelgouden manchetknopen, 585/000, met een ronde knoop, voorzien van spiraalvormige guilloche bewerking. ø 18 mm. ca 5,0 gram. In goede staat.

Lot zilveren sieraden
Resultaat: 35 EUR

Lot zilveren sieraden met manchetknopen, verschillende zilveren kettingen met hangers, een gesp, 1911, gitten en zwarte kralen. zilver ca 98 gram. In goede staat

Twee antieke bronzen figuren
Startprijs 80 EUR

Twee antieke bronzen figuren. 1x Hond op sokkel, circa 1840. 1x Ruiter te paard, circa 1900. Afmeting: H 11 - 22 cm. In goede staat.

A. de la Riviere, Rotterdamse markt met figuren
Startprijs 450 EUR

A. de la Riviere. Rotterdamse markt met figuren. Aquarel op papier. Afmeting: H 27 x B 38 cm. In goede staat.

Chinese celadon censer Ø 13,6 cm.
Resultaat: 100 EUR

Chinees porseleinen celadon censer op drie poten met craquelé glazuur. Afmeting: H 5 x Ø 13,6 cm. In goede staat.

Beschuitbus met zilveren dop
Resultaat: 80 EUR

Kristallen beschuitbus met zilveren knop, 833/000. Beschuitbus met sterslijpsel, geplaatst op een kristallen onderschotel en voorzien van een deksel met zilveren knop met parelrand. ø19x24cm. In goede...

2-Delig zilveren bestek
Startprijs 50 EUR

Twee zilveren bestekdelen met een bijzondere kaassteker en een vork met zilveren gecontourneerd heft met palmetten, voluten en bloembewerking. De kaassteker is voorzien van een metalen schep met schui...

Bronzen figuur, Dame met jarretels
Startprijs 1.250 EUR

Groot bronzen figuur. Onduidelijke signatuur waarschijnlijk C. Milles?. Naakte dame met jarretels. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 63 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Stilleven met Roemer, peer, bosbessen en granaatappel
Resultaat: 90 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met Roemer, peer, aalbessen en granaatappel. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.

Antieke tazza, Ø 13 cm.
Startprijs 80 EUR

Antieke Duitse gietijzeren tazza met kabouters. Door E.G. Zimmermann, Hanau. Nr. 12979. Circa 1880. Afmeting: H 11 x Ø 13 cm. In goede staat.

Antieke haardomranding
Resultaat: 120 EUR

Grote antieke bronzen haardomranding met putti en vazen. Circa 1880. Afmeting: 50 x 140 x 35 cm. In goede staat.

Haardstel
Resultaat: 70 EUR

Vier-delige messing haardset met jachthond. 20e Eeuw. Afmeting: 55 - 67 cm. In goede staat.

Japans Satsuma servies
Startprijs 50 EUR

Antiek Japans Satsuma porseleinen theeservies. Eierschaal porselein met figuren/goud decor. Eén kopje haarlijn, tevens minimale chip mogelijk. Afmeting: 10 - 22 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese vaas, H 38,5 cm.
Resultaat: 2.000 EUR

Grote Chinees porseleinen drakenvaas met bodemmerk + collectiezegels. Craquelé glazuur. Afmeting: H 38,5 cm. In goede staat.

2 Parfumflacons
Startprijs 60 EUR

Twee kristallen odeurflacons met zilver, 833/000. Flacon met getorste bewerking en voorzien van een zilveren kraag en bolle dop met ribbewerking. ø3,5x9cm. En een flacon op zilveren voet en met royale...

Antieke Delftse (Schertz)kan, H 20,2 cm.
Startprijs 500 EUR

Antieke Delftse polychrome fayence kan met aap. 18e - 19e Eeuw. Gemerkt P.B. 2. Chip tuit. Afmeting: H 20,2 cm. In goede staat.

Antiek Meissen figuur, 1900
Startprijs 600 EUR

Antiek Duits porseleinen Meissen figuur uit de Knauff-tijd. Circa 1900. Vrouw met vogelkooi. Goud decor. Afmeting: 15,2 cm. In goede staat.

Lot oude Chinese munten (8x)
Startprijs 170 EUR

Acht oude Chinese muntstukken. Divers. Afmeting: circa Ø 3 - 4 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 36,5 cm.
Resultaat: 350 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met foo-honden decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 36,5 cm. In goede staat.

Antieke Delftse lampenvoet, H 42,5 cm.
Startprijs 100 EUR

Antieke Delftse polychrome fayence lampenvoet (knobbelvaas). Floraal decor + messing monturen. Afmeting: H 42,5 cm. In goede staat.

4 Zilveren miniaturen
Resultaat: 80 EUR

Vier zilveren miniaturen, 835/000, met een lantaarnlichter, 4,5x2,5x6cm, een strijkijzer, 4,5x2,5x4cm, een knopstoel, 2,5x2,5x5cm en een klein tafeltje met graveerwerk, 3x3,5x1,5cm. MT.: o.a. Lesener ...

Theo Wolvecamp, Abstract
Startprijs 150 EUR

Theo Wolvecamp, '84. 1925 - 1992. Abstracte compositie. Pastel op papier. Afmeting: H 27 x B 19 cm. In goede staat.

4x Naar Andy Warhol, Brigitte Bardot
Startprijs 550 EUR

4x Naar Andy Warhol. Brigitte Bardot. Screenprints op papier. Afmeting: H 92 x B 90 cm. In goede staat.

Zilveren visbestek
Startprijs 325 EUR

Zes stel 835/000 zilveren viscouverts. Steel zogenaamd rond model met kam. Mr. J.H. Schijfsma-Sneek. Anno 1908 (2x), 1909 (2x), 1910 (2x). Gewicht: circa 520 gram. Afmeting: 16 cm. In goede staat.

G. Langeweg, Landschap met kippen
Startprijs 200 EUR

Ger Langeweg. 1891 - 1970. Landschap met kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 49 cm. In goede staat.

L.J. Klein, Hollands wintergezicht
Resultaat: 190 EUR

L.J. Klein. 19e Eeuw. Hollands wintergezicht met ijspret. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 62 cm. In goede staat.

Oude/antieke Delftse Toby jug, H 32 cm.
Startprijs 100 EUR

Oude/antieke Delftse Fayence Toby jug. Met hofnar + bodemmerk. Twee lichte chips aan randen. Gemerkt J.S.L. 1750. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.

Delftse flessenhouder
Resultaat: 80 EUR

Antieke Delftse Fayence houder met figuren in landschap decor. Gemerkt de Klaauw. Afmeting: 7 x 18,5 x 13 cm. In goede staat.

Twee Chinese vazen, H 25 cm.
Resultaat: 500 EUR

Twee Chinees porseleinen vazen met groen glazuur + granaatappel decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 25 x Ø 16,5 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (9x)
Resultaat: 180 EUR

Lot Chinees porselein. 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit; Schenkkan (chip deksel), vaas met landschap decor (goed), drie schotels (haarlijn, chips, één gelijmd), vier kopjes (twee goed, twee beschadigd). ...

Theo Wolvecamp, Abstracte voorstelling
Startprijs 150 EUR

Theo Wolvecamp. 1925 - 1992. '88. Eupreuve de artiste. Abstract figuratieve voorstelling. Litho op papier. Afmeting: H 65 x B 50 cm. In goede staat.

33 Antieke tegels (granaatappel)
Resultaat: 250 EUR

Lot van drieëndertig antieke polychrome Fayence granaatappel tegels. Naar 17e eeuws voorbeeld, echter rond 1900. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. Minimale beschadigingen. In redelijk/goede...

Vier zilveren opscheplepels
Startprijs 100 EUR

Vier zilveren opscheplepels, 833/000, met een morellenlepel met ruitvormig gezaagd decor in de bak, 24 cm, MT.:Kuylenburg, Schoonhoven, jl.:1920, een juslepel, Haags Lofje, 17 cm, MT.: J.M. van Kempen...

Vier delen zilver
Resultaat: 70 EUR

Lot met 4 delen zilver, met 2 vaasjes op ronde voet met een opening met parelrand en plooien, 10 en 18 cm, een theezeef met biedermeier rand en een steel met wapen van Apeldoorn en gravure aan de acht...

Zilveren beker
Startprijs 70 EUR

Zilveren beker, 925/000, verlopend model met een omgeslagen rand voorzien van een opgesoldeerde bewerking. ca 61 gram. ø6,5x8cm. voorzien van een vergulding aan de binnenzijde. Wat bekrast verder in g...

Oude Casablanca affiche (Warner Brothers)
Resultaat: 80 EUR

Oude Warner Brothers 'Casablanca' affiche met Ingrid Bergman & Humphrey Bogart. 20e Eeuw. Afmeting: H 88 x B 67 cm. In redelijke staat.

Twee porseleinen figuren
Startprijs 80 EUR

Twee oude porseleinen figuren. Biggen met zeugen in mand. Met bodemmerk. 20e Eeuw. Afmeting: 18,5 x 14 x 7 cm. In goede staat.

Vier porseleinen figuren
Startprijs 50 EUR

Vier dieren figuren. Porselein/keramiek. Bestaande uit: 1x Paard/schimmel, gemerkt H.R. Germany. 1x Stijgerend paard, Jena Holland. 1x Herdershond, Germany, circa 1930. 1x Chow Chow hond. Afmeting: 15...

Twee porseleinen figuren
Startprijs 100 EUR

Twee 19e eeuwse Franse figuren-vazen van porselein. Man en vrouw. Met goud decor. Blindmerk. Eén vinger mist. Circa 1840. Afmeting: H 28 - 29 cm. In redelijk/goede staat.

Bronzen vijzel + sluitgewicht
Startprijs 25 EUR

Twee delen brons. (1) Antieke apothekers vijzel. (2) Sluitgewicht (kopie). Afmeting: 10 - 12 cm. In goede staat.

Hanglamp met kristalglas
Resultaat: 70 EUR

Hanglamp met kristalglas. Vier-lichts. 60er-Jaren. Afmeting: 60 x Ø 50 cm. In goede staat.

Chinese kom + vaas
Resultaat: 60 EUR

Twee delen Chinees porselein. Bestaande uit een Familie Verte vaas met floraal/figuren in tuin decor, met bodemmerk, haarlijn. En een Familie Rose kom met figuren in landschap/tekst decor, met zes tek...

Twee Chinese kommen Ø 15,2 cm.
Startprijs 500 EUR

Twee Chinees porseleinen draken kommen met okergeel glazuur + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6,5 x Ø 15,2 cm. In goede staat.

Grote Tichelaar schotel Ø 38,5 cm.
Startprijs 60 EUR

Grote Hollandse Makkumer Fayence sier-wand-schotel. Gemerkt Tichelaar. Figuren in park decor. Afmeting: Ø 38,5 cm. In goede staat.

Oude Chinese lampenvoet, H 35 cm.
Startprijs 150 EUR

Oude Chinees porseleinen lampenvoet met jade-achtig glazuur + Familie Verte figuren in landschap decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.

Antieke Chinese tinnen kruik
Resultaat: 100 EUR

Antieke Chinese tinnen kruik met bodemmerk. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 23,5 cm. In goede staat.

Vier 18e eeuwse Delftse borden Ø 23 cm.
Resultaat: 90 EUR

Vier 18e eeuwse Delftse polychrome Fayence borden met chinoiserie tuin decor. Eén bord rand gelijmd. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.

Zes 18e eeuwse Delftse schotels Ø 23 - 35 cm.
Resultaat: 180 EUR

Zes 18e eeuwse Delftse schotels. Floraal decor. Afmeting: Ø 23 - 35 cm. In goede staat.

Plated bestekcassette
Resultaat: 80 EUR

Zilver plated bestek cassette Wellner, 12 persoons met grote en kleine messen, grote en kleine vorken en lepels. Theelepels en diverse modellen opschepbestek. En 3 vorken, 2 messen en een lepel van zi...

Zilveren schaal
Startprijs 150 EUR

Een ovaal opengewerkt schaaltje met biedermeierdecor, 833/000, voorzien van gravure op de bodem, 8-12-40. MT.: Zaanlandse Zilversmederij, Zaandam. jl.:G:1941. 25x18x5cm. ca 260 gram. In goede staat.

Grote Duitse schenkkan, H 32 cm.
Startprijs 70 EUR

Grote Duitse schenkkan van keramiek met boerderij voorstellingen. 60er - 70er Jaren. Bruin-oker glazuur. Afmeting: H 32 x Ø 24 cm. In goede staat.

3x Tuinbeeld
Startprijs 60 EUR

Drie grote cement gegoten boeddha figuren. Gekleurd. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 50 - 80 cm. In goede staat.

Drie porseleinen poppen
Resultaat: 50 EUR

Drie porseleinen poppen. Tweede helft 20e eeuw. (1) Pop met speelwerk en bewegingsmechanisme. (2) Googly Nar Symbalier replica. (3) Meisje met Steiff poedel, gemerkt W. Afmeting: 30 - 40 cm. In goede ...

Franse empire pendule, 1820
Resultaat: 700 EUR

Franse vuurvergulde bronzen empire pendule met lyra spelende Deiana. Circa 1820. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: H 39 cm. In goede originele staat.

Franse pendule, 1860
Startprijs 1.000 EUR

Zeer grote 19e eeuwse Franse Carrara marmeren pendule met vergulde Griekse dame met muziekinstrument. Circa 1860. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 45 x 50 x 16 cm. In goede staa...

Ton Schulten, Twents coulissen landschap
Startprijs 150 EUR

Ton Schulten (Ootmarsum). Twents coulissen landschap. Offset print op papier. Afmeting: H 50 x B 72 cm. In goede staat.

Fritz Diekmann, Surrealistisch landschap
Resultaat: 275 EUR

Fritz Diekmann, 1929 - 2017 Recklinghausen. Duitse School. Surrealistisch landschap met figuren en spreuk 'du hast keine wahl'. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 90 cm. In goede staat.