Chinees porseleinen bord met draak in hemel decor + verso wolken + zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 22,3 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse eikenhouten houtgepinde armleunstoel. Barok-stijl. 19e Eeuw. Afmeting: 124 x 64 x 50 cm. In goede staat.
Trümper. Tweede helft 20e eeuw. Portret 17e eeuw, naar Frans Hals. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 55 cm. In goede staat.
Oude Chinese Yixing trekpot met boeddha. Met bodemmerk. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 8 x 14,5 x 8 cm. In goede staat.
Antiek Japans Satsuma theeservies van keramiek. Met figuren/draken/goud decor. Met bodemmerk. Bestaande uit: Theepot, melk+suikerpot, tien koppen en schotels. Minimale beschadigingen mogelijk. Afmetin...
Kleine 18e eeuwse Hollandse dekenkist van eikenhout met panelen + origineel beslag. Afmeting: 69 x 116 x 59 cm. In goede staat.
Antieke schrijfpult/leraarpult (lessenaar) van eikenhout. Circa 1920. Afmeting: 123 x 129 x 69 cm. In zeer goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Italiaans landschap. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 31 x B 21 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen Kantonese Familie Rose petroleumlamp met vergulde messing monturen. Figuren/kostbaarheden decor. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.
Antieke Franse neo renaissance dekseldoos met narren op deksel + hoorn des overvloeds. Circa 1880. Afmeting: 20 x 22 x 13 cm. In goede staat.
Johan Heesen. Circa 1920. Boerderij met boerin en kippen. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 60 x B 75 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Jugendstil wandkast met koperen beslag. Circa 1900. Afmeting: 65 x 51 x 26 cm. In goede staat.
Twee delen antiek Hollands plateel. (1) Grote schaal met pauwen, Holland Liberty, minimale chip, afmeting: 11 x Ø 23,5 cm. (2) Oorvaas, één oor gelijmd, afmeting: 16 cm. In redelijke staat.
18e Eeuwse Drentse rankenkast met kussens in eikenhout met palissander + schappen + lades. Afmeting: 189 x 190 x 70 cm. In goede staat.
Grote antieke Franse cassolette van marmer, met brons en ramskoppen. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose tazza met floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 8,2 x Ø 14,3 cm. In goede staat.
Twee grote bronzen tafellampen met kariatiden en kristal. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 61 cm. In goede staat.
Kleine Noord-Duitse 2-deurs eikenhouten spinde op sledepoten. Barok. Circa 1800. Afmeting: 169 x 165 x 65 cm. In zeer goede staat.
Lot China. Bestaande uit twee delen jade (amulet + schijf) en vijf Chinese muntstukken. Afmeting: 4 - 7 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen queng lung vleesschotel met landschap decor. Afmeting: 37 x 29,5 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Duitse eikenhouten barok tafel met lade en schuifbaar blad. Afmeting: 80 x 100 x 80 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Franse vergulde bronzen kaarskandelaar met leeuwenpoten en gezichten. Circa 1860. Later geëlektrificeerd. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.
Oker-gele Chinees porseleinen drakenkom met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 15,5 cm. In goede staat.
Hollandse dubbelgebogen eiken commode in barok-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 73 x 97 x 50 cm. In goede staat.