Twee 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen kop en schotels. Floraal/goud decor. Eén kopje haarlijn. Eén kopje goed. Eén schotel minimale schilfers. Eén kopje goed. Afmeting: 5 - 12 cm. In redelijk/goed...
Antiek Afghaans Perzisch handgeknoopt wandkleed met franjes. Afmeting: 135 x 171 cm. In goede staat.
19e Eeuws tropisch houten koloniaal reissecretaire, met geheime lades + schrijfblad, inclusief sleutel. Afmeting: 16 x 24 x 42 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met floraal decor. Twee schotels minimale chips. Kopjes goed. Afmeting: 5,5 - Ø 13,5 cm. In goede staat.
Ovale eikenhouten Jugendstil tafel met etagere. Circa 1910. Afmeting: 77 x 87 x 55 cm. In goede staat.
Groene marmeren piedestal met messing. 20e Eeuw. Empire-stijl. Afmeting: 99 x 25 x 25 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose dekselkommen met floraal/goud decor. Eén kom goed, één kom haarlijn in kom + deksel. Afmeting: 10 x Ø 14 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse eikenhouten gestoken kist. Ongerestaureerd. Slot + scharnieren missen. Afmeting: 90 x 65 x 121 cm. In redelijke staat.
Antieke Duitse globe. Circa 1930. Prof. Dr. A. Krause, Handels und Verkehrsglobus. Verkleuring. Afmeting: 65 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met floraal/paradijsvogel/goud decor. Chips. Afmeting: Ø 28,7 cm. In redelijk/goede staat.
Decoratieve vergulde spiegel met albast plaquettes. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 93 x B 51 cm. In goede staat.
Twee grote antieke eikenhout gestoken wandplaquettes met wildvoorstelling. Decor met gevogelte/haas/geit. Circa 1880. Frankrijk of Duitsland. Afmeting: 73 x 51 cm. In goede staat.
Duits kersenhouten dressoir met bandintarsia. Biedermeier-stijl. Gepolitoerd. Circa 1920. Afmeting: 80 x 128 x 53 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten sokkel tafel met Queen Anne poten. Circa 1920. Afmeting: 79 x 32 x 32 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen vaas met geisha's/floraal/vogel decor. Vier tekens bodemmerk. Twee keer bovenrand glazuurschade. Afmeting: H 18,5 cm. In redelijk/goede staat.
Elf antieke Chinese Familie Rose schotels. Floraal/goud decor. Afmeting: Ø 10,5 cm. In goede staat.
Antieke Franse commode van beukenhout, met spiegelopstand. Circa 1900. Afmeting: 100 x 57 x 186 cm. In goede staat.
Tissot horloge seastar automatic, met een goudkleurige ronde kast, voorzien van een rookbruinige, in kleur verlopende wijzerplaat met witte wijzers. Voorzien van een metalen band, niet origineel. Werk...
Geelgouden dameshorloge, 585/000, Certina, mechanisch, met een vierkante kast en een gevlochten band voorzien van ruitvormige elementen bezet met 4 briljant geslepen diamanten. Breedte 14 mm. lengte 1...
Bogdan Vojska. 1958. Portret in mozaïek-vormgeving. Slovenië 2001. Olieverf op linnen. Afmeting: H 141 x B 141 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Duitse hangspinde van vurenhout, met origineel smeedijzeren beslag + slot. Afmeting: 63 x 47 x 28 cm. In goede staat.
Wortelhouten gelakte Art Deco bijzettafel. Stijlmeubel. 21e Eeuw. Afmeting: H 70 x Ø 60 cm. In zeer goede staat.
Zeldzaam renaissance zwaard. 16e - 17e Eeuw. Bronzen heft met restvergulding. Figuren/putti/draken decor. Lemet gerestaureerd, was gebroken. Eén restauratie figuur in heft. Afmeting: L 116 cm. In red...
Antiek dubbelloops jachtgeweer met wildvoorstellingen. Aparte loop-structuur/centraal vuur. Oxydatie. Afmeting: L 111 cm. In redelijke staat.