Chinees gesigneerd Yixing figuur. Jongen aan water koken. Circa 1900. Chip tuit. In goede staat.
Kleine 18e Eeuwse vitrine van eikenhout, voor religieus beeld. Eén-deurs. Afmeting: 56 x 33 x 25 cm. In goede staat.
Kleine 18e eeuwse Hollandse dekenkist met snapslot. Gerestaureerd. Afmeting: 72 x 59 x 120 cm. In goede staat.
Kleine Noord-Duitse 2-deurs eikenhouten spinde op sledepoten. Barok. Circa 1800. Afmeting: 169 x 165 x 65 cm. In zeer goede staat.
Twee-delige antieke Engelse servies-opzetkast met lades. Eiken. Circa 1900. Afmeting: 126 x 40 x 185 cm. In goede staat.
Hollands mahoniehouten Louis Seize kabinet. Circa 1780. Ongerestaureerd. Met messing ringbeslag en deuren met guirlandes. Afmeting: 170 x 56 x 225 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Hollandse mahoniehouten spinnekoptafel met gesneden vier-spant poot. Afmeting: 76 x 145 x 108. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Meiping vaas met blauw glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.
Drie delen Chinees porselein. 1x Octagonale vaas met geisha's + bodemmerk. 1x 19e eeuwse kom met floraal/goud decor, minimale chips. 1x 18e Eeuws bord, floraal/goud decor, gelijmd. Afmeting: 19 - 23,5...
Chinees porseleinen Familie Rose bord met zeldzaam decor van figuren bij pergola met paard + floraal. Afmeting: Ø 22,7 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse kersenhouten linnenkast met kroon. Circa 1830. Afmeting: 228 x 61 x 150 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen pot met decor van berglandschap + twee goden in de wolken. Met console. Afmeting: H 13 x Ø 17,4 cm. In goede staat.
Twee grote 18e eeuwse Chinees porseleinen kommen. Familie Rose. Haarlijnen + gelijmd. Afmeting: Ø 23 - 27 cm. In redelijke staat.
Twee Chinees porseleinen celadon tempelhonden. Zeer gedetailleerd, met lelies en vleermuizen decor. Afmeting: 22 x 21 x 13 cm. In goede staat.
Drie delen antiek Japans brons. Circa 1900. Bestaande uit; Twee vazen, vogel/floraal decor. En een wierookbrander in zeilboten-vorm. Afmeting: 13 - 15 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Japanse bronzen cloisonné vaas met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: H 36,5 cm. In goede staat.
Twee antieke 19e eeuwse Japanse wierookbranders van brons. Met foo-honden en vogels. Deksel mist. Afmeting: 30 - 42 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen penselenpot met rondom hoogwaardigheidsbekleders in tuin decor. Afmeting: H 17,5 x Ø 18 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen oorvaas met verlopen paars glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 23,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met Familie Rose decor + floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: 7 x Ø 14,6 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met groen glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 8 x Ø 9,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met oren. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Vier delen 19e eeuws Chinees porselein. Onder andere; Familie Rose, twee dekseldozen, trekpot, stapeldoos. Diverse decors, onder meer Foo-hond, figuren en floraal. Afmeting: 8 - 14 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon bord met dikke onderrand. Grijs/groen glazuur. Afmeting: H 4 x Ø 20,3 cm. In goede staat.