Grote antieke Franse cassolette van marmer, met brons en ramskoppen. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met blauw glazuur en geritste gouden tekst. Met signatuur. Afmeting: H 29,5 cm. In goede staat.
Twee grote bronzen tafellampen met kariatiden en kristal. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 61 cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met turkoois. Ring met een opengewerkte bewerkte florale kop bezet met een klein turkoois kraaltje, ø 2,5mm. breedte kop 11 mm. ø 53. ca 3,7 gram. In goede staat
Prachtige oude Nepalese Thangka met levenrad, in zeer fijn geschilderde uitvoering + tekst. Afmeting: H 61 x B 43 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Franse vergulde bronzen kaarskandelaar met leeuwenpoten en gezichten. Circa 1860. Later geëlektrificeerd. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.
Grote antieke 19e eeuwse palissanderhouten schrijfkist met koper-inleg en vilt binnenin. Slijtage. Afmeting: 17 x 50 x 26 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke olielampvoet van marmer. Circa 1900. Later geëlektrificeerd. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.