Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

53. Juliveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 juli 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Antieke Franse pendule , 1850
Startprijs 1.600 EUR

Antieke Franse vergulde bronzen pendule met leeuw. Circa 1850. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag + enchappement. Afmeting: H 39 cm. In zeer goede staat.

Ongesigneerd, Man met wijnglas
Startprijs 200 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Man met wijnglas. Enkele restauraties. Olieverf op linnen. Afmeting: H 65 x B 54 cm. In redelijke staat.

A. Potgieter, Berglandschap met bloesembomen
Startprijs 150 EUR

Adam Potgieter. 1899 - 1982. Berglandschap met bloesembomen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

Antieke staande klok
Resultaat: 900 EUR

Antieke Hollandse wortelnoten staande klok met Amsterdamse klokkast + Fries samengesteld uurwerk (huwelijk) met automaat. Afmeting: H 245 cm. In redelijke staat.

Antieke pronkvrijslinger, 1890
Startprijs 800 EUR

Antieke Duitse Gründerzeit eikenhouten pronkvrijslinger. Gemerkt Carl Werner. Fabriksmarke 148360. Circa 1890. Weekloper, halfuur-slag. Brons gereinigd. Afmeting: 90 cm. In goede staat.

19e Eeuwse Franse cartelklok, 1850
Resultaat: 3.000 EUR

Grote 19e eeuwse Franse vergulde bronzen wandcartel klok met strijdwagen en figuren. Circa 1850. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Achterkant mist van klok. Afmeting: 78 cm. In redelijke s...

Zes 18e eeuwse Chinese borden Ø 22,5 cm.
Resultaat: 300 EUR

Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decor. Enkele haarlijn en/of chips. Afmeting: Ø 22,5 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese kom Ø 11 cm.
Resultaat: 300 EUR

Chinees porseleinen kom met vleermuis/floraal decor. Afmeting: H 6 x Ø 11,1 cm. ln goede staat.

Twee 18e eeuwse Chinese borden Ø 22 - 23 cm.
Startprijs 60 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Floraal/tuin decor. Beide borden haarlijn. Afmeting: Ø 22 - 23 cm. In redelijk/goede staat.

18e Eeuws Chinees bord Ø 22,3 cm.
Resultaat: 120 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose bord met tuin en goud decor. Afmeting: Ø 22,3 cm. In goede staat.

Zilveren tabaksdoos met pijp
Startprijs 140 EUR

Zilveren tabaksdoos en pijp met zilver, 833/000. Rechthoekige tabaksdoos met ribbewerking en opgesoldeerde hoekstukken, aan de bovenzijde met graveerwerk. Voorzien van een monogramgravure aan de binne...

Chinese wierookbrander Ø 16 cm.
Resultaat: 250 EUR

Zware Chinese wierookbrander van brons. Met bodemmerk. Patina. Afmeting: H 8 x Ø 16 cm. In goede staat.

Twee Chinese Familie Rose cups Ø 6,5 cm.
Startprijs 1.000 EUR

Twee Chinees porseleinen Familie Rose cups met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 6,5 cm. In goede staat.

Chinese vaas H 13 cm x Ø 13,5 cm.
Startprijs 400 EUR

Chinees porseleinen bolvaas met floraal decor en zes tekens bodemmerk. Ingekort. Afmeting: H 13 x Ø 13,5 cm. In redelijk/goede staat.

Drie delen zilver
Startprijs 40 EUR

Drie delen zilver, met een kristallen odeurflacon met zilveren dop, 11 cm, een tafelkandelaar op ronde voet, ø8x8cm. en een kleine miniatuur schenkkan met matte bewerking. 5x4x8cm. Een enkel deukje. I...

Zilveren papkom
Startprijs 80 EUR

Zilveren kommetje, 835/000, rond model met een omgeslagen rand. MT.: Koninklijke begeer, Voorschoten, jl.:W:1956. ø11,5x3,5cm. ca 103 gram. In goede staat

Vier delen zilver
Resultaat: 70 EUR

Lot met 4 delen zilver, met 2 vaasjes op ronde voet met een opening met parelrand en plooien, 10 en 18 cm, een theezeef met biedermeier rand en een steel met wapen van Apeldoorn en gravure aan de acht...

Lot antieke poppen (7x)
Resultaat: 40 EUR

Zeven oude/antieke poppen. Divers. 20e Eeuw. Afmeting: 40 - 50 cm. In redelijk/goede staat.

Vijf oude modelbouwdozen
Resultaat: 60 EUR

Vijf oude modelbouwdozen met inhoud + beschrijving. Onbespeeld. 2x Revell. 2x Jo Han. 1x Eurora. 20e Eeuw. Afmeting: 17 - 35 cm. In goede staat.

Kars Persoon, Figuratieve voorstelling
Startprijs 200 EUR

Kars Persoon. 1954 - . Figuratieve voorstelling. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 25 x B 23 cm. In goede staat.

Marmeren schaakspel (compleet)
Resultaat: 50 EUR

Compleet marmeren schaakspel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 40,5 x 40,5 cm. In goede staat.

Oud Chinees schaakspel
Resultaat: 50 EUR

Oud Chinees houtgestoken schaakspel met houten schaakstukken. 20e Eeuw. Afmeting: 45 x 45 cm. In goede staat.

4x Naar Andy Warhol, Brigitte Bardot
Startprijs 550 EUR

4x Naar Andy Warhol. Brigitte Bardot. Screenprints op papier. Afmeting: H 92 x B 90 cm. In goede staat.

Theo Wolvecamp, Abstracte compositie
Resultaat: 225 EUR

Theo Wolvecamp, '82. 1925 - 1992. Abstracte compositie op krantenpapier. Afmeting: H 30 x B 20 cm. In goede staat.