Antieke Franse vergulde bronzen pendule met leeuw. Circa 1850. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag + enchappement. Afmeting: H 39 cm. In zeer goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Man met wijnglas. Enkele restauraties. Olieverf op linnen. Afmeting: H 65 x B 54 cm. In redelijke staat.
Adam Potgieter. 1899 - 1982. Berglandschap met bloesembomen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse wortelnoten staande klok met Amsterdamse klokkast + Fries samengesteld uurwerk (huwelijk) met automaat. Afmeting: H 245 cm. In redelijke staat.
Antieke Duitse Gründerzeit eikenhouten pronkvrijslinger. Gemerkt Carl Werner. Fabriksmarke 148360. Circa 1890. Weekloper, halfuur-slag. Brons gereinigd. Afmeting: 90 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Franse vergulde bronzen wandcartel klok met strijdwagen en figuren. Circa 1850. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Achterkant mist van klok. Afmeting: 78 cm. In redelijke s...
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decor. Enkele haarlijn en/of chips. Afmeting: Ø 22,5 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen kom met vleermuis/floraal decor. Afmeting: H 6 x Ø 11,1 cm. ln goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Floraal/tuin decor. Beide borden haarlijn. Afmeting: Ø 22 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose bord met tuin en goud decor. Afmeting: Ø 22,3 cm. In goede staat.
Zilveren tabaksdoos en pijp met zilver, 833/000. Rechthoekige tabaksdoos met ribbewerking en opgesoldeerde hoekstukken, aan de bovenzijde met graveerwerk. Voorzien van een monogramgravure aan de binne...
Zware Chinese wierookbrander van brons. Met bodemmerk. Patina. Afmeting: H 8 x Ø 16 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen Familie Rose cups met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 6,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bolvaas met floraal decor en zes tekens bodemmerk. Ingekort. Afmeting: H 13 x Ø 13,5 cm. In redelijk/goede staat.
Drie delen zilver, met een kristallen odeurflacon met zilveren dop, 11 cm, een tafelkandelaar op ronde voet, ø8x8cm. en een kleine miniatuur schenkkan met matte bewerking. 5x4x8cm. Een enkel deukje. I...
Zilveren kommetje, 835/000, rond model met een omgeslagen rand. MT.: Koninklijke begeer, Voorschoten, jl.:W:1956. ø11,5x3,5cm. ca 103 gram. In goede staat
Lot met 4 delen zilver, met 2 vaasjes op ronde voet met een opening met parelrand en plooien, 10 en 18 cm, een theezeef met biedermeier rand en een steel met wapen van Apeldoorn en gravure aan de acht...
Zeven oude/antieke poppen. Divers. 20e Eeuw. Afmeting: 40 - 50 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf oude modelbouwdozen met inhoud + beschrijving. Onbespeeld. 2x Revell. 2x Jo Han. 1x Eurora. 20e Eeuw. Afmeting: 17 - 35 cm. In goede staat.
Kars Persoon. 1954 - . Figuratieve voorstelling. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 25 x B 23 cm. In goede staat.
Compleet marmeren schaakspel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 40,5 x 40,5 cm. In goede staat.
Oud Chinees houtgestoken schaakspel met houten schaakstukken. 20e Eeuw. Afmeting: 45 x 45 cm. In goede staat.
4x Naar Andy Warhol. Brigitte Bardot. Screenprints op papier. Afmeting: H 92 x B 90 cm. In goede staat.
Theo Wolvecamp, '82. 1925 - 1992. Abstracte compositie op krantenpapier. Afmeting: H 30 x B 20 cm. In goede staat.