Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

53. Juliveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 juli 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

2x Boeddha tuinbeeld
Startprijs 70 EUR

Twee grote cement gegoten boeddha figuren met polychromie. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 80 - 100 cm. In goede staat.

Frans klokkenstel, 1890
Startprijs 70 EUR

Antiek Frans onyx klokkenstel met kaarskandelaren + compositie metalen vrouw met druiventros. Circa 1890. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Klok behoeft reiniging. Afmeting: 40 - 46 cm. In...

Art Deco bureauklok, 1925
Startprijs 70 EUR

Art Deco bureauklok. Circa 1925. Marmer met bronzen raaf + vos. Frankrijk. Uurwerk loopt niet. Afmeting: 19 cm. Verder in goede staat.

Eiken jalouziekast
Startprijs 70 EUR

19e Eeuwse eikenhouten jalouziekast op hoge poten. Louis Seize-stijl. Afmeting: 73 x 52 x 32 cm. In goede staat.

Zware palissander armleunstoel, 1850
Startprijs 70 EUR

Zware palissanderhouten armleunstoel met floraal snijwerk. Circa 1850. Met latere goede stoffering (zijde). Afmeting: 100 x 61 x 65 cm. In goede staat.

Bronzen sculptuur
Startprijs 70 EUR

Massief bronzen figuur. Dame met kruik. 20e Eeuw. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

Drie Oosterse figuren
Startprijs 70 EUR

Drie Oosterse bronzen figuren. Twee draken + buste. 20e Eeuw. Afmeting: 11 - 14 cm. In goede staat.

Drie antieke Heilig beelden
Startprijs 70 EUR

Drie antieke Heilig beelden. Circa 1900. Gips, polychromie. Enkele kleine beschadigingen. Afmeting: H 45 - 63 cm. In redelijk/goede staat.

Beeld van Bartje, H 60 cm.
Startprijs 70 EUR

Zwaar oud compositie materiaal figuur. Holland. Bartje (= Bartje Bartels uit Drente/'Ik bid nie veur brune bonen'). 20e Eeuw. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.

Lot Swarovski 8x
Startprijs 70 EUR

Acht oude Swarovski kristallen figuren. Tweede helft 20e eeuw. Onder andere; zwaan, eend, olifant, teddybeer op schaatsen, koala beer, vliegtuig, vlinder. Minimale chip mogelijk. Afmeting: circa 3 - 7...

Grote Duitse schenkkan, H 32 cm.
Startprijs 70 EUR

Grote Duitse schenkkan van keramiek met boerderij voorstellingen. 60er - 70er Jaren. Bruin-oker glazuur. Afmeting: H 32 x Ø 24 cm. In goede staat.

Drie aardewerk/porseleinen vogels
Startprijs 70 EUR

Drie Duitse aardewerk/porseleinen vogels. 20e Eeuw. (1) Gerold Bavaria, Vlaamse gaai, porselein. (2) Keramieken auerhaan, circa 1930. (3) Twee vogels op tak, chip staart. Afmeting: 14 - 17 cm. In rede...

Chinese sculptuur
Startprijs 70 EUR

Oude Chinese tempelleeuw van brons. 20e Eeuw. Afmeting: 8 x 10 x 7 cm. In goede staat.

18e - 19e Eeuwse Chinese kom Ø 13,7 cm.
Startprijs 70 EUR

18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen kom met floraal/kostbaarheden decor. Vier tekens bodemmerk. Haarlijn + chips. Afmeting: H 7 x Ø 13,7 cm. In redelijke staat.

Antieke Chinese trekpot Ø 6 cm.
Startprijs 70 EUR

Kleine antieke Chinese Yixing trekpot met emaille beschildering. Floraal + vlinder. Afmeting: 4,5 x 9 x Ø 6 cm. In goede staat.

Vier delen oud/antiek brons
Startprijs 75 EUR

Vier delen oud/antiek brons. Onder andere; Historisme inktstel, circa 1880. Plus twee bronzen drakenkandelaren, 20e eeuw. Afmeting: 10 - 25 cm. In goede staat.

2 Zilveren vazen
Startprijs 80 EUR

Twee zilveren vaasjes, 925/000, op ronde voet met achtkantige vaas en ronde rand met filetbewerking. MT.: Charles Edwards, London jl.:p/r:1910-1912. ø5x12,5cm. Met gevulde voet. Totaal ca 121 gram. En...

Zilveren lepel met vogel
Startprijs 80 EUR

Zilveren lepel, 900/000, met een grote ronde bak versierd met een gegraveerde voorstelling met vogel en bloemen. Geplaatst aan een getorste steel bekroond met een knop. De baks is voorzien van een dee...

Zilveren suikerstrooier
Startprijs 80 EUR

Een Empirezilveren strooilepel, 833/000, met rechthoekig gezaagde bak met ster en zon decor en de tekst "souvenir", bevestigd aan een steel model puntfilet, MT.: Wed. B.Gilles, Den Bosch, jl.: Z.: 183...

Lot antieke knopen
Startprijs 80 EUR

Lot met 11 antieke zilveren knopen, 800/000, gladde modellen. ø14-17,5mm. ca 16,2 gram. Enkelen beschadigd, verder in goede staat

Zilveren tas + kerkboek
Startprijs 80 EUR

Tas met zilveren beugel en kerkboekje. Zwart velours tas met zilveren gecontourneerde beugel voorzien van graveerwerk en ketting. MT.: onduidelijk, Schoonhoven, jl.: J:1919. Breedte 13 cm. Voorzien va...

Zilveren tas met ketting
Startprijs 80 EUR

Tas met een zilveren beugel en ketting, 833/000. Zwart velouren tas met een gecontourneerde beugel met graveerwerk en opgesoldeerde geslepen zilveren elementen. De beugel is voorzien van een jasseronk...

Cake-schaal & bonbonniere met zilver
Startprijs 80 EUR

Kristallen bonbonniere en cakeschaal met zilver, 833/000, Bonbonniere met golvende geslepen rand en draadglas geplaatst op een zilveren ronde voet met parelrand en een houten basement. ø18x15cm. Voetj...

Pijpje met goud
Startprijs 80 EUR

Sigaretten pijpje met goud, Engels, 375/000, London. 10,5 cm. Enkele deukjes.

Zilveren apostellepel, L 16 cm.
Startprijs 80 EUR

Grote zilveren lepel, 833/000, met apostel. Lepel voorzien van een peervormige bak met wapengravure aan de achterzijde, voorzien van een zware floraal bewerkte steel bekroond met een apostel. 16 cm. M...

Zilveren breidoppen, collier etc.
Startprijs 80 EUR

Lot met zilveren breidoppen, 833/000. Stel breidoppen aan een jasseronketting, 2 doppen in de vorm van klompjes, een breidop als hanger en een breidop als broche. 4-6cm. Totaal ca 33,5 gram. In goede...

Plated cassette, keltum
Startprijs 80 EUR

Keltum zilver plated beste, 100, model Holland glad, met 9 dessertmessen, -vorken, -lepels, theelepels en taartvorkjes. 7 Tafelmessen, 6 -vorken en 6 -lepels. En 8 delen serveerbestek. het geheel is g...

Zilveren papkom
Startprijs 80 EUR

Zilveren kommetje, 835/000, rond model met een omgeslagen rand. MT.: Koninklijke begeer, Voorschoten, jl.:W:1956. ø11,5x3,5cm. ca 103 gram. In goede staat

Zilveren brillenkoker met lorgnet
Startprijs 80 EUR

Zilveren brillenkoker, 835/000, met lorgnet. Ovale brillenkoker met lijnenbewerking. Voorzien van een gravure op de rand Dr.G. En een lorgnet met double. 13x5,5x2cm.Enekele deukjes verder in goede sta...

Lot zilveren schepwerk
Startprijs 80 EUR

Lot zilveren schepwerk met 6 theelepels, een theeschep en suikerschep met een deels getorste steel en graveerwerk. en een roomlepel met ronde bak en een bewerkte steel met graveerwerk. 10,5-12cm. Tota...

Bowlpot met zilverwerk
Startprijs 80 EUR

Kristallen bowlpot voorzien van een zilveren knop, 833/000. Bowlpot versierd met slijpwerk geplaatst op een onderschotel met geslepen rand. Op het kristallen deksel zit een zilveren knop met parelrand...

Fles met zilverwerk
Startprijs 80 EUR

Porseleinen odeurflacon met zilveren dop, 835/000. Flacon buikmodel, Delfts porselein, voorzien van een zilveren kraag en dop met bolle bewerking. MT.: Jac. Gelderblom & zoon, Schoonhoven na 1966. ø4x...

Collier van been & goudsteen
Startprijs 80 EUR

Collier van gesneden benenkralen, ø 10mm, en gefacetteerde goudsteenkralen, ø 10mm, bevestigd aan een geelgouden bolsluiting, 585/000. ø 10mm. 45cm. In goede staat.

Zilveren broches en choker, 3x
Startprijs 80 EUR

Set van zilver, 925/000, met goud, voorzien van een choker en 2 broches met een geruwde bewerking en een goldpated element. 40 cm. 50x26mm en 69x16mm. Totaal ca 31 gram. MT.: Moser & Pfeil, Pforzheim....

Gouden oorstekers
Startprijs 80 EUR

Geelgouden oorstekers, 585/000, met diamant. Oorstekers in een dubbele navetvorm in het midden een witgouden element met 2 singlecut geslepen diamanten. 12x8mm. ca 2,0 gram In goede staat.

Horloge
Startprijs 80 EUR

Goldplated zakhorloge met witte emaille wijzerplaat, decentrale secondewijzer en sierlijke uur- en minutenwijzer. Beschermdeksel is voorzien van een monogram AN, scharnier is afgebroken. Op het achter...

Zilveren Maria hanger
Startprijs 80 EUR

Zilveren Maria hanger, 835/000. Een ovaal gecontourneerde hanger met een afbeelding van Maria en kind. 24x57mm, inclusief oog. Voorzien van een importkeur Linz Oostenrijk. ca 9,9 gram. In goede staat

Lot zilveren sieraden
Startprijs 80 EUR

Lot zilveren sieraden, 925/000, met een armband en 7 ringen met o.a. turkoois en lapis lazulli. Totaal ca 88 gram. ø 63-69. 19 cm. In redelijk goede staat

Horloges
Startprijs 80 EUR

Drie mechanische horloges, een vintage herenhorloge Pallas Adora, mechanisch. jaren '70. Stalen model met stalen band en een datumaanduiding en twee mechanische double horloges, één horloge met een vi...

Onduid. gesig., Delftshaven Rotterdam
Startprijs 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1930. Delftshaven Rotterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

M. Lambert Cluysenaar, Stilleven met pop bij spiegel
Startprijs 80 EUR

M. Lambert Cluysenaar. Belgische School. Circa 1930. Stilleven met pop bij spiegel. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 38 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesigneerd, Stilleven
Startprijs 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1930. Stilleven met kruik en boek. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

L. Lefebere, Dorpsgezicht met vrouwen die was ophangen
Startprijs 80 EUR

L. Lefebere, 1884. 1812 - 1902. Dorpsgezicht met vrouwen die de was ophangen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 27,5 x B 36 cm. In goede staat.

P. Brouwer, Expressionistische regatta
Startprijs 80 EUR

Peter Brouwer. 1935 - 2010. Expressionistische regatta. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 100 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesigneerd, Boerderij bij beek
Startprijs 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Hollandse School. Circa 1900. Boerderij bij beek. Olieverf op linnen. Afmeting: H 33 x B 54 cm. In goede staat.

Ger Meinema, Landschap 'Dal'
Startprijs 80 EUR

Ger Meinema. 1939. Landschap 'Dal'. Gouache op papier. Afmeting: H 20 x B 24 cm. In goede staat.

Theo Kuijpers, Abstracte voorstelling
Startprijs 80 EUR

Theo Kuijpers. '85. 1939 - . Nr. III van IV. Lithografie. Abstracte voorstelling. Afmeting: H 57 x B 77 cm. In goede staat.

Agnes v.d. Brandeler, Schaal met fruit
Startprijs 80 EUR

Agnes van den Brandeler. 1918 - 2002. Schaal met fruit. Aquarel op papier. Afmeting: H 34 x B 48 cm. In goede staat.

Kees Smits, Abstract landschap
Startprijs 80 EUR

Kees Smits. 1945 - . Abstract landschap. Gouache op papier. Afmeting: H 22 x B 32 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesigneerd, Persoon in landschap
Startprijs 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 1988. Persoon in landschap. Olieverf op papier. Afmeting: H 38 x B 16 cm. In goede staat.

Nico Lootsma, Bosgezicht
Startprijs 80 EUR

Nico Lootsma, 1963 Leeuwarden. Bosgezicht. Gouache op papier. Afmeting: H 21 x B 28 cm. In goede staat.

L. Hartman, Portret Hollandse boer
Startprijs 80 EUR

Louise Hartman. 1905 - 1970. Portret Hollandse boer. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.

H. Bogman Jr., Huis langs gracht
Startprijs 80 EUR

H. Bogman Jr. 1890 - 1975. Huis langs gracht. Aquarel op papier. Afmeting: H 28 x B 18 cm. In goede staat.

J. Michael, Parijs stadsgezicht
Startprijs 80 EUR

J. Michael. 21e Eeuw. Parijs stadsgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

Linda, Stilleven naar Vincent van Gogh
Startprijs 80 EUR

Linda. 21e Eeuw. Stilleven naar Vincent van Gogh. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

Weidema, Ploegende boer met paardenspan
Startprijs 80 EUR

Weidema. Circa 1930. Ploegende boer met paardenspan. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

7x P. de Mare, Gravures
Startprijs 80 EUR

Zeven 18e eeuwse gravures P. de Mare. Sculp. Chr. Chalon Fecit. 1748 - 1808. Diverse figuren voorstellingen. Enkele vochtvlekken. Gravures op papier. Afmeting: circa 12 cm. In redelijk/goede staat.

T. van Donselaar, Stilleven
Startprijs 80 EUR

T. van Donselaar. 1976. Stilleven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 90 x B 70 cm. In goede staat.

A. Stoelers, Twents coulissen landschap
Startprijs 80 EUR

A. Stoelers. Twents coulissen landschap. Gouache op papier. Afmeting: H 41 x B 49 cm. In goede staat.

A. Potgieter, Mediterraans dorp
Startprijs 80 EUR

A. Potgieter. 1899 - 1982. Mediterraans dorp. Olieverf op board. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

A. Potgieter, Landschap met boerderij en beek
Startprijs 80 EUR

A. Potgieter. 1899 - 1982. Landschap met boerderij en beek. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Polderlandschap
Startprijs 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Hollandse School. Circa 1900. Poldergezicht met molen en figuur in roeiboot. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 55 cm. In goede staat.

Corry Leushuis, Modern stadsgezicht
Startprijs 80 EUR

Corry Leushuis. Hengelo. Modern stadsgezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 120 cm. In goede staat.

Pendant naar H. Wijsmuller, Winter + zomer
Startprijs 80 EUR

Pendant. Naar H. Wijsmuller. Circa 1910. Winter + zomer. Aquarel op papier. Afmeting: H 19 x B 9 cm. In redelijk/goede staat.

Ivan Komarek, Potret
Startprijs 80 EUR

Ivan Komarek, 1998 Praag. 1956 - . Verso Prof. C. Martin. Portret. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

Bogdan Vojska, Mozaïk portret
Startprijs 80 EUR

Bogdan Vojska. 1958. Portret in mozaïek-vormgeving. Slovenië 2001. Olieverf op linnen. Afmeting: H 141 x B 141 cm. In goede staat.

Antiek Engels inktstel
Startprijs 80 EUR

Antiek Engels (Sheffield) inktstel met golfballen en golfspeler. Plated + verguld. Golfclub + glazen flute mist. Afmeting: 24 x 24 x 18 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke hang petroleumlamp
Startprijs 80 EUR

Antieke messing hang petroleumlamp. Circa 1900. Afmeting: 80 x 45 cm. In goede staat.

Majolica hangpetroleumlamp
Startprijs 80 EUR

Antieke majolica hangpetroleumlamp. Jugendstil. Circa 1900. Afmeting: 60 x Ø 40 cm. In goede staat.

Twee antieke tinnen kraantjeskannen, 1800
Startprijs 80 EUR

Twee antieke Hollandse tinnen kraantjeskannen. Circa 1800. Afmeting: 17 - 35 cm. In goede staat.

Lot tin (4x)
Startprijs 80 EUR

Vier delen antiek tin. 19e Eeuw. Onder andere; suikerstrooier, kraantjeskan en twee koffiekannen. Afmeting: 17 - 41 cm. In redelijk/goede staat.

Art Deco-stijl lamp
Startprijs 80 EUR

Gietijzeren Art Deco-stijl tafellamp met danseres. 20e Eeuw. Oxidatie. Afmeting: 33 x 38 x 17 cm. In goede staat.

18e Eeuwse bijbel
Startprijs 80 EUR

18e Eeuwse Hollandse bijbel met originele band. Nieuwe + oude testament Staten Generaal te Gorinchem. Door Nicolaas Goetze MDCCXLVIII. Met gravures. Afmeting: 10 x 25 x 29 cm. In goede staat.

Oosterse bronzen vaas, H 15 cm.
Startprijs 80 EUR

Oosterse bronzen vaas met zilver-overlay. 20e Eeuw. Afmeting: H 15 cm. Perzië. In goede staat.

Struisvogelei op standaard
Startprijs 80 EUR

Struisvogelei op messing bewerkte voet. 20e Eeuw. Afmeting: 19 cm. In goede staat.

5x Miniatuur schilderijen
Startprijs 80 EUR

Vijf diverse miniatuur schilderijen. Damesportretten. 20e Eeuw. Gesigneerd Ruby + Martin. Olieverf op papier? Afmeting: H 9 x B 7 cm. In goede staat.

Veldschildersezel
Startprijs 80 EUR

Veldschildersezel van beukenhout met schilderskist. 20e Eeuw. In hoogte verstelbaar. Afmeting: circa 100 - 130 cm. In goede staat.

Antieke tazza, Ø 13 cm.
Startprijs 80 EUR

Antieke Duitse gietijzeren tazza met kabouters. Door E.G. Zimmermann, Hanau. Nr. 12979. Circa 1880. Afmeting: H 11 x Ø 13 cm. In goede staat.

Antiek bronzen inktstel, 1900
Startprijs 80 EUR

Antiek bronzen inktstel met Griekse/figuren decor. Circa 1900. Inktpotjes missen. Afmeting: 16 x 29 x 18 cm. Verder in goede staat.

Twee antieke tinnen kannen
Startprijs 80 EUR

Twee antieke tinnen klepkannen met bodemmerken. 19e Eeuw + oudere eikeltjes-kan. Afmeting: 25 - 28 cm. In goede staat.

Oude kruisboog
Startprijs 80 EUR

Oude Nederlandse kruisboog. Vurenhout, gebeitst. 20e Eeuw. Naar antiek voorbeeld. Afmeting: 90 cm. In goede staat.

Antieke Duitse tafelklok, 1900
Startprijs 80 EUR

Antieke Duitse notenhouten Gründerzeit tafelklok met wekkerfunctie + speeldoos. Circa 1900. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.

Antieke Franse wekkerklok, 1900
Startprijs 80 EUR

Antieke Franse compositie metalen wekker. Vrouw op ezel. Wijzer wekker mist. Circa 1900. Afmeting: 34 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke klok, 1900
Startprijs 80 EUR

Antieke eiken klok met intarsia. Voor de Engelse markt. Circa 1900. Met Frans achtdaags-uurwerk en halfuur-slag. H 27,5 cm. In goede staat.

Antieke Franse pendule, 1890
Startprijs 80 EUR

Antieke Franse marmeren pendule met compositie metalen figuur. Circa 1890. Enkele chips. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 52 cm. In redelijk/goede staat.

Beschilderde scheepskist
Startprijs 80 EUR

Oude Hollandse eikenhouten beschilderde scheepskist met ijzeren beslag. 20e Eeuw. Afmeting: 30 x 75 x 38 cm. In goede staat.

Antieke bijzettafel, 1900
Startprijs 80 EUR

Antieke eikenhouten bijzettafel met extra etage. Circa 1900. Afmeting: 78 x 49 x 48 cm. In goede staat.

Antieke eiken wandkast, 1900
Startprijs 80 EUR

Antieke eikenhouten Jugendstil wandkast met koperen beslag. Circa 1900. Afmeting: 65 x 51 x 26 cm. In goede staat.

Houtgepinde klaptafel van iepenhout
Startprijs 80 EUR

Kleine 19e eeuwse houtgepinde klaptafel van iepenhout. Afmeting: 44 x 45 x 31 cm. In goede staat.

18e Eeuwse gestoken kist
Startprijs 80 EUR

18e Eeuwse eikenhouten gestoken kist. Ongerestaureerd. Slot + scharnieren missen. Afmeting: 90 x 65 x 121 cm. In redelijke staat.

Louis Philippe spiegel, H 183 x B 78 cm.
Startprijs 80 EUR

Grote 19e eeuwse mahoniehouten Louis Philippe spiegel. Circa 1860. Stukje lijst weg. Afmeting: H 183 x B 78 cm. In redelijk/goede staat.

Vier biedermeier stoelen
Startprijs 80 EUR

Vier antieke mahoniehouten laat biedermeier stoelen met velours stoffering. Circa 1850. Afmeting: 95 x 55 x 47 cm. In redelijke staat, moeten verlijmd worden

Madonna, H 41 cm.
Startprijs 80 EUR

Gepolychromeerde Madonna met vergulding. 19e - 20e eeuw. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.

Drie antieke terracotta figuren
Startprijs 80 EUR

Drie antieke terracotta figuren. 19e Eeuw. 1x Vaas met figuren + restvergulding. 2x Figuren, muzikanten, polychromie. Afmeting: 29 - 40 cm. In goede staat.

Twee antieke bronzen figuren
Startprijs 80 EUR

Twee antieke bronzen figuren. 1x Hond op sokkel, circa 1840. 1x Ruiter te paard, circa 1900. Afmeting: H 11 - 22 cm. In goede staat.

Vroeg 19e eeuwse terracotta Madonna
Startprijs 80 EUR

Vroeg 19e eeuwse terracotta Madonna. Stukje arm van kindje mist. Afmeting: H 39 cm. In redelijk/goede staat.