Antieke Franse boulle portaalklok. Circa 1870. Louis Philippe. Minimale inleg mist. Oudere restauratie. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 52 cm. In redelijk/goede staat.
Duitse notenhouten tafelklok met messing. Tweede helft 20e eeuw. Mechanisch uurwerk met Westminster kwartierslag op vijf gongstaven. Met enchappement. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.
Engelse 19e eeuwse bureauklok, hout + messing met spoorweg- horloge-uurwerk. Gesigneerd op de platine House Marlborough. Afmeting: 30 cm. In goede staat.
Grote eikenhouten Friese burgermeester staartklok met achter-glas-schilderij. Mooie wijzerplaat. Wekkerfunctie. Circa 1880. Louis Seize. Afmeting: 170 cm. In goede staat.
Antieke Friese stoelklok met wekker. Originele beschildering en vergulding. Circa 1900. Afmeting: 73 cm. In goede staat.
Zeldzame antieke miniatuur pendule van brons met hert figuur. 19e Eeuw. Empire. Wijzer mist. Afmeting: H 15 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Franse tandheugelklok van messing. Circa 1920. Uurwerk beweegt zicht naar beneden. Grote zichtbare balans. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Antieke Franse pendule met vergulde bronzen ornamenten. Enchappement, stil uurwerk, achtdaags. Circa 1870. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse Retour de Egypt pendule. Verguld compositie metaal. Met porseleinen plaquettes en wijzerplaat. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Pootje beschadigd. Afmeting: 38 cm. In re...
Antieke Duitse Junghans Westminster tafelklok van notenhout. Kwartierslag op vier gongstaven. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.
Antieke Belgische staande klok. 19e Eeuw. Jacobus v.d. Walle tot Gendt. Teakhout. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, twee bellen. Datum + seconden. Behoeft nieuw touw. Afmeting: H 223 cm. In goede staat...
Antieke Franse compositie metalen pendule. Met edelman, boek en schilderspalet. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 49 x 55 x 20 cm. In goede staat.
Antieke Franse vuurvergulde bronzen pendule. Circa 1840. Diana met jachthond. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag + touwtjesslinger. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.
Massieve notenhouten pendule met mandoline spelen Pierrot. Tweede helft 20e eeuw. Achtdaags F.H.S. uurwerk met enchappement + repetitie slagwerk op twee bellen. Afmeting: H 50,5 cm. In goede staat.
Kleine 19e eeuwse Franse pendule van marmer met verguld brons. Achtdaags stil enchappement uurwerk. Circa 1870. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Antieke Franse, neo rococo pendule. Strijdwagen model. Compositie metaal. Vrouw met druiven/bachussen. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 37 x 36 x 21 cm. In goede s...
Kleine 19e eeuwse verzilverde Vorderzappler pendule onder originele glazen stolp. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.
Kleine miniatuur Hinterzappler pendule onder originele glazen stolp. Romaanse kerk. Afmeting: H 15 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten Art Deco staande klok van Gustav Becker Silecia. Circa 1920. Weekloper met halfuur-slag. Afmeting: H 205 cm. In goede staat.
Drie-delig bronzen klokkenstel met putti. Tweede helft 20e eeuw. Achtdaags enchappement, uurwerk met halfuur-slag. Afmeting: 31 - 32 cm. In goede staat.
Antieke Franse vogelkooi Tournant klok met automaat. Messing. Bol in vogelkooi draait + vogel beweegt. Circa 1900. Veer zit vast. Afmeting: H 14 cm. In redelijk/goede staat.
Eikenhouten Friese kortstaart klok met wekkerfunctie. Wijzerplaat overgeschilderd. Circa 1800. Afmeting: 98 cm. In redelijke staat.
Antieke Franse bronzen miniatuur pendule. Circa 1880. Arabische vormgeving. Achtdaags enchappement uurwerk, met emaille wijzerplaat. Eén glazen strassteen mist bij wijzerplaat-omranding. Afmeting: 26 ...
Zeer grote antieke Franse pendule met marmer. Circa 1880. Recentelijk opnieuw gekleurd en gerestaureerd. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 57 x 48 x 17 cm. In redelijk/goede staa...