Antieke Duitse notenhouten Junghans regulateur. Circa 1890. Afmeting: 76 cm. In goede staat.
Franse vergulde reiswekker van messing. Eerste helft 20e eeuw. Eén chip glas. Afmeting: H 12 cm. In goede staat.
Zeer grote Franse marmeren pendule. Circa 1880. Lichte randschade. Achtdaags uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 25 x 44 x 21 cm. In redelijke staat.
Antieke Franse messing reiswekker met facet geslepen glas. Circa 1900. Gemerkt A.C.C. Voorste venster randschade. Inclusief origineel foedraal. Afmeting: H 11 cm. In redelijke staat.
Antieke Duitse notenhouten Gründerzeit Junghans regelateur. Circa 1880. Kroon + torentje mist. Afmeting: 65 cm. In goede staat.
Grote antieke Franse mahoniehouten tafelklok met 17e - 18e eeuws uurwerk. Circa 1820. Gribelin Paris. Omgebouwd naar veerslinger + ankergang. Halfuur-slag. Minimale houtschades. Eén cartouche overgesc...
Drie-delig bronzen klokkenstel met putti. Tweede helft 20e eeuw. Achtdaags enchappement, uurwerk met halfuur-slag. Afmeting: 31 - 32 cm. In goede staat.
Grote antieke Franse Carrara marmeren pendule met verguld brons en facet geslepen glas. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten Art Deco staande klok met notenhout. Circa 1930. Genummerd: 196. Afmeting: H 196 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten Art Deco staande klok van Gustav Becker Silecia. Circa 1920. Weekloper met halfuur-slag. Afmeting: H 205 cm. In goede staat.
Antiek drie-delig marmeren klokkenstel. Art Deco. Circa 1925. Achtdaags-stil uurwerk. Functie niet getest. Afmeting: 28 x 41 x 12 cm. In goede staat.
Antieke eiken klok met intarsia. Voor de Engelse markt. Circa 1900. Met Frans achtdaags-uurwerk en halfuur-slag. H 27,5 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Junghans Westminster tafelklok van notenhout. Kwartierslag op vier gongstaven. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.
Zware antieke Franse vergulde bronzen lyra pendule met emaille cartouches. Bovenliggende slinger. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 47 cm. In zeer goede staat.
Kleine 18e eeuwse Amsterdamse mahoniehouten wandklok met maanstand, datum aanduiding en wekker. Slagwerk op twee bellen. Afmeting: 114 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Friese staartklok van eikenhout, met bruidskrans en wekker. Afmeting: 140 cm. In zeer goede staat.
19e Eeuwse Duitse Schwarzwalder rozenklok met halfuur-slag. Afmeting: 33 x 25 x 13 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Duitse Schwarzwalder rozenklok met halfuur-slag. Afmeting: 33 x 25 x 13 cm.Eén deurtje vernieuwd. In goede staat.
Prachtige grote Franse antieke palisanderhouten Charles Dix wandklok met florale intarsia en vergulde wijzerplaat. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 48 x 38 x 15 cm. In zeer ...
Antieke Franse compositie metalen wekker. Vrouw op ezel. Wijzer wekker mist. Circa 1900. Afmeting: 34 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Franse compositie metalen wekker. Circa 1900. Jongen met kat. Originele polychromie. Afmeting: 29 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse chinoiserie lakwerk pendule. Circa 1890. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 26 x 17 x 13 cm. Verf laat los. In redelijke staat.
Antieke Duitse notenhouten Gründerzeit tafelklok met wekkerfunctie + speeldoos. Circa 1900. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Gründerzeit tafelklok met wekkerfunctie + speeldoos. Circa 1900. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.