Antieke Franse vergulde bronzen pendule met leeuw. Circa 1850. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag + enchappement. Afmeting: H 39 cm. In zeer goede staat.
Duitse staande biedermeier Flöten Uhr met zeven melodieën. Circa 1840. Vervaardigd voor de Engelse markt. Met originele grote Engelse wijzerplaat + bracket uurwerk. Deels gerestaureerd, veel losse ond...
Grote 19e eeuwse Engelse eikenhouten bracket klok met leeuwenkoppen en messing ringen + acht bellen carillon, kwartier-slag, Westminster uurslag op gongspiraal. Barrand & Luns 41. Cornhill London. Afm...
Kleine 18e eeuwse Amsterdamse mahoniehouten wandklok met maanstand, datum aanduiding en wekker. Slagwerk op twee bellen. Afmeting: 114 cm. In goede staat.
Eikenhouten Friese staartklok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 112 cm. In goede staat.
Twee Zaanlander wandklokken. Holland. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 50 - 52 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke eikenhouten tafelklok met halve zuilen. Circa 1920. Weekloper, halfuur-slag. Ongemerkt. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Duitse Schwarzwalder rozenklok met halfuur-slag. Afmeting: 33 x 25 x 13 cm. In goede staat.
Kleine antieke vergulde Franse pendule. Compositie metaal + albast. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 31 x 26 x 10 cm. In goede staat.
Twee kleine antieke Duitse regulateurs van notenhout. Circa 1900. 1x F.M.S. 1x Gustav Becker. Afmeting: 70 - 80 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Junghans regulateur. Circa 1890. Afmeting: 76 cm. In goede staat.
Drie antieke Duitse Schwarzwalder wandklokken, waarvan één met blikken wijzerplaat. Divers. Afmeting: 23 - 36 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Franse comtoise met pronkslinger. Halfuur-slag op bel + ankergang. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 47 x 35 x 18 cm. In goede staat.
Duitse Lenzkirch historisme klok. Circa 1880. Zonder uurwerk. Haarlijn in keramiek. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.
Drie antieke Duitse regulateur-klokken. Divers. Circa 1900. Niet getest. Afmeting: 50 - 70 cm. In redelijke staat.
Grote antieke Duitse regulateur van notenhout. Gemerkt B.P. Circa 1890. Afmeting: 120 cm. In goede staat.
Zware Duitse Junghans bureauklok van messing. 'Meister'. 60er - 70er Jaren. Weekloper met enchappement. Afmeting: 16,5 x 16,5 x 6 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Gründerzeit F.M.S. vrijslinger. Circa 1890. Afmeting: 96 cm. In goede staat.
Antieke Franse vergulde compositie metalen pendule. Vrouw met zeis en koren. Circa 1860. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Friese staartklok met wekker en bruidskrans. Eikenhout. Afmeting: 140 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Franse comtoise met spillegang + wekker. Afmeting: 48 x 30 x 18 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse Friese staartklok met wekker, gemaakt van eikenhout. Afmeting: 150 cm. In goede staat.
Twee scheepsklokken. Tweede helft 20e eeuw. Vernikkeld metaal. Eén secondenwijzer mist. Afmeting: Ø 19 - 26 cm. In goede staat.
Antieke Franse bronzen neo gotische historisme pendule. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.