Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

53. Juliveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 juli 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

11-Delige lexicon 'The Studio'
Resultaat: 190 EUR

11-Delige lexicon antiquarisch The Studio London. Eind 19e eeuw. Serie boeken met schilders + kunst + fine art. Circa 1890. Vol met afbeeldingen. Afmeting: 29 x 22 x 4 cm. In goede staat.

Antiquarisch boek
Resultaat: 80 EUR

Zeldzaam antiquarisch boek uit 1894. Shepp's New York City Ilustrated. Over New York met vele illustraties. Afmeting: 28 x 23 x 5 cm. In goede staat.

18e Eeuwse bijbel + 17e eeuwse tegel
Resultaat: 100 EUR

18e Eeuwse Hollandse bijbel + een 17e eeuwse Hollandse tegel. Bijbel Staten Generaal 1761, te Amsterdam, door P.H. Losek en H. Brandt, Onder de Linden. O. van Grafhorst, G. de Groot. P. Schouten en Co...

Antiquarisch boek
Startprijs 50 EUR

Antiquarisch boek. Ongerestaureerd. Mist lederen band. Dartium Declina Bi Livm Utrisove Testamentin. Afmeting: 12 x 24 x 39 cm. In redelijke staat.

Twee antieke wandplaquettes, 1920
Startprijs 40 EUR

Twee antieke gietijzeren wandplaquettes met jachthonden. In eikenhouten lijst. Circa 1920. Afmeting: H 31 x B 46,5 cm. In goede staat.

Antieke Statenbijbel op standaard
Startprijs 400 EUR

Antieke Hollandse Statenbijbel door Pieter Keur - Dordrecht, met metalen standaard. Anno 1719. Met gravures. Vochtvlekken op papier. Afmeting: 11 x 25 x 35,5 cm. Verder in redelijk/goede staat.

Miniatuur portret, Officier, H 9 x B 6 cm.
Resultaat: 70 EUR

Miniatuur portret in bronzen lijst. Gesigneerd Ida Salzdaz? Officier. Afmeting: H 9 x B 6 cm. In goede staat.

Hollandse barometer, 1820
Resultaat: 120 EUR

Hollandse mahoniehouten empire barometer. Butti & Zonen te Amsterdam. Circa 1820. Thermometer mist, verder in goede staat. Afmeting: 101 cm.

Antieke Engelse barometer, 1900
Startprijs 100 EUR

Antieke Engelse barometer met florale intarsia. Circa 1900. Afmeting: 85 cm. In goede staat.

Hollandse barometer, 126 cm.
Startprijs 150 EUR

Hollandse wortelnoten Louis Seize-stijl barometer. Door Roselli. Met intarsia + tinnen plaat. 20e Eeuw. Afmeting: 126 cm. In goede staat.

Lot barometers (8x)
Resultaat: 120 EUR

Acht antieke houtgesneden barometers. Divers. Circa 1900 - 1930. Afmeting: 40 - 60 cm. Niet getest. In goede staat.

Engelse barometer
Resultaat: 80 EUR

Engelse ronde barometer van mahonie met messing. Dove Bazeley Cheltanham. Eerste helft 20e eeuw. Chips glas. Afmeting: 96 cm. In redelijk/goede staat.

Lot barometers (5x)
Resultaat: 50 EUR

Lot diverse oude antieke barometers. Vijf stuks. Eerste helft 20e eeuw. Niet getest. Afmeting: 22 - 28 cm. In goede staat.

Engelse barometer
Startprijs 50 EUR

19e Eeuwse Engelse barometer met thermometer. Stelknop mist + stukje koplijst mist. Afmeting: 94 cm. In redelijke staat.

19e Eeuwse stickbarometer
Resultaat: 60 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten stickbarometer met Hollands opschrift. F. Meissner te Arnhem. Afmeting: 97 cm. In goede staat.

Drie oude meetinstrumenten
Resultaat: 90 EUR

Drie oude meetinstrumenten. 20e Eeuw. Twee keer barograaf en één Precision Aneroid barometer MK2 Type M 2236. Afmeting: 19 - 27 cm. In goede staat.

Twee 19e eeuwse wandconsoles
Startprijs 200 EUR

Twee grote 19e eeuwse gotische stucwerk wandconsoles met houten plateau en metalen wandbevestiging. Afmeting: 34 x 36 x 30 cm. In goede staat.

Twee Tibetaanse klankschalen Ø 11 - 12,4 cm.
Resultaat: 70 EUR

Twee oude Tibetaanse klankschalen van bewerkt brons. Karaktertekens/draken decor. Afmeting: Ø 11 - 12,4 cm. In goede staat.

Oosterse bronzen vaas, H 15 cm.
Startprijs 80 EUR

Oosterse bronzen vaas met zilver-overlay. 20e Eeuw. Afmeting: H 15 cm. Perzië. In goede staat.

Lot antiek koperwerk (9x)
Startprijs 60 EUR

Negen delen antiek koperwerk. Onder andere; doofpot, ketels, olielamp, kandelaren. Afmeting: 13 - 40 cm. In redelijk/goede staat.

6x Antieke koperen cake-bakvormen, 1900
Resultaat: 80 EUR

Zes antieke koperen cake-bakvormen. Circa 1900. Afmeting: 14 - 20 cm. In goede staat.

Twee antieke stickbarometers
Startprijs 60 EUR

Twee antieke stickbarometers. Mahonie + beschilderd. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: H 100 - 104 cm. In goede staat.

Antieke Engelse penning 1797
Resultaat: 40 EUR

Antieke Engelse bronzen penning. Britannia 1797. Georgius III. Originele patina. Afmeting: Ø 4 cm. In goede staat.

Groot lot papier- en muntgeld
Resultaat: 130 EUR

Groot lot oud papier- en muntgeld. Divers. Wereld, Nederland. Tevens twee Juliana-albums. 20e Eeuw. Afmeting: 10 - 30 cm. In goede staat.