11-Delige lexicon antiquarisch The Studio London. Eind 19e eeuw. Serie boeken met schilders + kunst + fine art. Circa 1890. Vol met afbeeldingen. Afmeting: 29 x 22 x 4 cm. In goede staat.
Zeldzaam antiquarisch boek uit 1894. Shepp's New York City Ilustrated. Over New York met vele illustraties. Afmeting: 28 x 23 x 5 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Hollandse bijbel + een 17e eeuwse Hollandse tegel. Bijbel Staten Generaal 1761, te Amsterdam, door P.H. Losek en H. Brandt, Onder de Linden. O. van Grafhorst, G. de Groot. P. Schouten en Co...
Antiquarisch boek. Ongerestaureerd. Mist lederen band. Dartium Declina Bi Livm Utrisove Testamentin. Afmeting: 12 x 24 x 39 cm. In redelijke staat.
Twee antieke gietijzeren wandplaquettes met jachthonden. In eikenhouten lijst. Circa 1920. Afmeting: H 31 x B 46,5 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse Statenbijbel door Pieter Keur - Dordrecht, met metalen standaard. Anno 1719. Met gravures. Vochtvlekken op papier. Afmeting: 11 x 25 x 35,5 cm. Verder in redelijk/goede staat.
Miniatuur portret in bronzen lijst. Gesigneerd Ida Salzdaz? Officier. Afmeting: H 9 x B 6 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten empire barometer. Butti & Zonen te Amsterdam. Circa 1820. Thermometer mist, verder in goede staat. Afmeting: 101 cm.
Antieke Engelse barometer met florale intarsia. Circa 1900. Afmeting: 85 cm. In goede staat.
Hollandse wortelnoten Louis Seize-stijl barometer. Door Roselli. Met intarsia + tinnen plaat. 20e Eeuw. Afmeting: 126 cm. In goede staat.
Acht antieke houtgesneden barometers. Divers. Circa 1900 - 1930. Afmeting: 40 - 60 cm. Niet getest. In goede staat.
Engelse ronde barometer van mahonie met messing. Dove Bazeley Cheltanham. Eerste helft 20e eeuw. Chips glas. Afmeting: 96 cm. In redelijk/goede staat.
Lot diverse oude antieke barometers. Vijf stuks. Eerste helft 20e eeuw. Niet getest. Afmeting: 22 - 28 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse barometer met thermometer. Stelknop mist + stukje koplijst mist. Afmeting: 94 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse mahoniehouten stickbarometer met Hollands opschrift. F. Meissner te Arnhem. Afmeting: 97 cm. In goede staat.
Drie oude meetinstrumenten. 20e Eeuw. Twee keer barograaf en één Precision Aneroid barometer MK2 Type M 2236. Afmeting: 19 - 27 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse gotische stucwerk wandconsoles met houten plateau en metalen wandbevestiging. Afmeting: 34 x 36 x 30 cm. In goede staat.
Twee oude Tibetaanse klankschalen van bewerkt brons. Karaktertekens/draken decor. Afmeting: Ø 11 - 12,4 cm. In goede staat.
Oosterse bronzen vaas met zilver-overlay. 20e Eeuw. Afmeting: H 15 cm. Perzië. In goede staat.
Negen delen antiek koperwerk. Onder andere; doofpot, ketels, olielamp, kandelaren. Afmeting: 13 - 40 cm. In redelijk/goede staat.
Zes antieke koperen cake-bakvormen. Circa 1900. Afmeting: 14 - 20 cm. In goede staat.
Twee antieke stickbarometers. Mahonie + beschilderd. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: H 100 - 104 cm. In goede staat.
Antieke Engelse bronzen penning. Britannia 1797. Georgius III. Originele patina. Afmeting: Ø 4 cm. In goede staat.
Groot lot oud papier- en muntgeld. Divers. Wereld, Nederland. Tevens twee Juliana-albums. 20e Eeuw. Afmeting: 10 - 30 cm. In goede staat.