Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten likeurkelder met koperband-inleg + vier karaffen met goud decor. Met origineel beslag, slot en sleutel. Eén karaf bovenrand gelijmd. Oudere restauratie. Afmeting: 27 x 1...
17e Eeuws eikenhouten renaissance kistje. Met ranken decor. Engels. Mooie patina. Afmeting: 7,5 x 20 x 10 cm. In goede staat.
Grote antieke 19e eeuwse palissanderhouten schrijfkist met koper-inleg en vilt binnenin. Slijtage. Afmeting: 17 x 50 x 26 cm. In redelijk/goede staat.
Drie oude dekseldozen. 20e Eeuw. 1x Wortelhout fineer. 1x Indonesië. 1x Kleine kamferkist. Afmeting: 20 - 30 cm. In goede staat.
Antieke palissanderhouten dekseldoos met zilver-inleg. Floraal decor. Circa 1900. Afmeting: 26 x 17 x 9 cm. In goede staat.
Twee antieke hangpetroleumlampen. Circa 1900. 1x Majolica, historisme. 1x Opaline, Schippertje. Afmeting: 50 x Ø 30 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse eikenhouten theekist in Italiaanse 'Cassone-vorm' (= kist-vorm). Met ranken decor. Neo renaissance. Afmeting: 20 x 35 x 20 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse messing met koperen doofpotten. Twee kleurig. Afmeting: 30 - 37 cm. In goede staat.
Twee antieke tinnen kastanje dekselvazen met adelaarskoppen. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Groot lot divers oud/antiek koperwerk + tin. Onder andere; ketels, waterpomp et cetera. Afmeting: 30 - 80 cm. In goede staat.
Lot diverse antieke kaarskandelaren van messing. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: H 15 - 30 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote moderne 5-armige kandelaren. Vernikkeld. 21e Eeuw. Afmeting: H 87 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse neo gotische vergulde messing kaarskandelaren. Afmeting: H 64 cm. In goede staat.
Twee antieke bronzen historisme kaarskandelaren met ridders. Circa 1890. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse bronzen empire kaarskandelaar met klauwpoten. Compleet met bobeches. Circa 1820. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.
Messing tafellamp in 60-er jaren stijl. Met iriserende glazen kap. Afmeting: H 54 cm. In zeer goede staat.
Twee antieke bronzen vijzels. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 11 - 14,5 cm. In goede staat.
Lot oude/antieke miniatuur doofpotten. Gemaakt van messing en koper. Afmeting: 5 - 10 cm. In goede staat.
Lot antiek koperwerk. Divers. Onder andere; blakers, strijkijzer + houder, dekseldoos et cetera. Afmeting: 10 - 25 cm. In goede staat.
Vier oosterse (deksel)vazen van brons. Divers. 20e Eeuw. Afmeting: 15 - 34 cm. In goede staat.
11-Delige lexicon antiquarisch The Studio London. Eind 19e eeuw. Serie boeken met schilders + kunst + fine art. Circa 1890. Vol met afbeeldingen. Afmeting: 29 x 22 x 4 cm. In goede staat.
Zeldzaam antiquarisch boek uit 1894. Shepp's New York City Ilustrated. Over New York met vele illustraties. Afmeting: 28 x 23 x 5 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Hollandse bijbel + een 17e eeuwse Hollandse tegel. Bijbel Staten Generaal 1761, te Amsterdam, door P.H. Losek en H. Brandt, Onder de Linden. O. van Grafhorst, G. de Groot. P. Schouten en Co...
Hollandse mahoniehouten empire barometer. Butti & Zonen te Amsterdam. Circa 1820. Thermometer mist, verder in goede staat. Afmeting: 101 cm.
Acht antieke houtgesneden barometers. Divers. Circa 1900 - 1930. Afmeting: 40 - 60 cm. Niet getest. In goede staat.
Engelse ronde barometer van mahonie met messing. Dove Bazeley Cheltanham. Eerste helft 20e eeuw. Chips glas. Afmeting: 96 cm. In redelijk/goede staat.
Lot diverse oude antieke barometers. Vijf stuks. Eerste helft 20e eeuw. Niet getest. Afmeting: 22 - 28 cm. In goede staat.
Twee oude Tibetaanse klankschalen van bewerkt brons. Karaktertekens/draken decor. Afmeting: Ø 11 - 12,4 cm. In goede staat.
Zes antieke koperen cake-bakvormen. Circa 1900. Afmeting: 14 - 20 cm. In goede staat.
Groot lot oud papier- en muntgeld. Divers. Wereld, Nederland. Tevens twee Juliana-albums. 20e Eeuw. Afmeting: 10 - 30 cm. In goede staat.
Vijf gouden penningen. 1x Amalia van Solms. 1x HKH prinses Margriet. 1x Prinses Beatrix - prins Claus von Amsbergen. 1x Prinses Irene - prins Karel Hugo. 1x Louise de Coligny, veniat regnum taum. Tota...
Drie gouden munten/penning. Bestaande uit: 1x Gouden 10 Gulden Willem III, 1875. 1x Gouden penning Beatrix prinses der Nederlanden, 1938 - 1963. 1x Gouden penning koning Willem I, Juliana koningin der...
Negen delen divers antiek koperwerk, o.a.: Theestoof, ketels, emmers stormlamp et cetera. Afmeting: 30 - 60 cm. In goede staat.
Twee oude zwarte herenhoeden in doos. 20e Eeuw. Afmeting: 29 x 33 x 18 cm. In goede staat.
Vier antieke speculaasplanken van hout. 19e Eeuw. Eén plank dubbelzijdig. Afmeting: 20 - 54 cm. In goede staat.
Antieke muziekstandaard van vurenhout met originele beschildering + stemvork. Circa 1900. In hoogte verstelbaar. Afmeting: H 122 - 150 cm. In goede staat.
Twee miniatuur schilderijen. 19e + 20e Eeuw. Dames bustes. Beide compleet geschilderd. Afmeting: 4,5 - 6,5 cm. In goede staat.
Zware gietijzeren bierpul met putto. Neo renaissance. 20e Eeuw. Deksel stukjes af. Afmeting: H 25 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuws houtgestoken gepolychromeerd wagenschot als kapstok. Afmeting: 113 x 17 x 38 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke messing bureaulamp met groen glazen kap. Circa 1910. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten theestoof met koperen binnenbak + ketel. Circa 1850. Afmeting: H 63 x Ø 32 cm. In goede staat.
Grote antieke bronzen haardomranding met putti en vazen. Circa 1880. Afmeting: 50 x 140 x 35 cm. In goede staat.
Vier-delige messing haardset met jachthond. 20e Eeuw. Afmeting: 55 - 67 cm. In goede staat.
Zeer grote antieke Duitse kerstboom-standaard met spreuk; 'Ihr kinderlein kommet, O, kommet doch all!'. En een antiek gietijzeren ponsapparaat. Beide objecten circa 1900. Afmeting: 16 x 8 x 20 cm./28 ...
Grote oude lederen dokterstas. Gemerkt Stratic. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 26 x 52 x 39 cm. In goede staat.
Twee antieke stoven. 19e Eeuw. 1x Messing koetsstoof. 1x Eikenhouten kerfsnedestoof. Afmeting: 25 - 48 cm. In goede staat.
Twee Franse vergulde bronzen kaarskandelaren met wit Carrara marmer. Circa 1880. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Grote antieke Japanse lakwerk dekseldoos met figuren in landschap/goud decor. Circa 1900. Afmeting: 9 x 32 x 26 cm. In goede staat.