Twee Franse vergulde bronzen kaarskandelaren met wit Carrara marmer. Circa 1880. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Antieke messing parapluhouder met jachthond decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 57 cm. In goede staat.
Lot antiek smeedijzer. 19e Eeuw. Onder andere; Zeis, klopper, notenkraker, vuurtang. Afmeting: 14 - 35 cm. In goede staat.
Groot 18e - 19e eeuws zandstenen Maria beeld op sokkel. Eén reparatie. Afmeting: H 140 cm. In goede staat.
19e Eeuwse theekist, belijmd met diverse houtsoorten. Frankrijk. Afmeting: 12 x 16 x 12 cm. In goede staat.
Twee antieke Franse Napoleon III Carrera marmeren cassolettes met vergulde bronzen armaturen. 19e Eeuw. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.
Twee antieke bronzen kaarskandelaren. Eén maal 17e - 18e eeuw met vierkante voet. Eén maal neo gotisch/figuur, 19e eeuw. Afmeting: H 14 - 31 cm. In goede staat.
Antieke houtgestoken Schwarzwalder humidor met ranken decor en wapen decor (handwerk). Virtuti Semper Fidelis. Circa 1880. Afmeting: 23 x 30 x 21 cm. In goede staat.