Hollandse wortelnoten theetafel. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 69 x 80 x 53 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse mahoniehouten spinnekoptafel met gesneden vier-spant poot. Afmeting: 76 x 145 x 108. In goede staat.
Kersen eettafel met taps toelopende poten. Louis Seize-stijl. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 200 x 88 x 78 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Duitse eikenhouten dekenkist met sledepoten en snijwerk. Afmeting: 59 x 124 x 51 cm. In goede staat.
Wortelnoten commode in Queen Anne-stijl. Messing beslag. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 75 x 90 x 41 cm. In goede staat.
Hollandse dubbelgebogen eiken commode in barok-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 73 x 97 x 50 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse eikenhout gestoken Gelderse dekenkist met zadeldeksel + geëboniseerd hout. Afmeting: 70 x 52 x 130 cm. In goede staat.
Ovale mahoniehouten Louis Philippe salontafel met geschulpt blad en vier-spant poot. Circa 1870. Afmeting: 70 x 80 x 130 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Louis Philippe staande kapstok. Circa 1870. Kleine beschadigingen. Afmeting: H 186 cm. In redelijk/goede staat.
Hollands wortelnoten secretaire in barok-stijl. Mooi binnenwerk. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 100 x 90 x 50 cm. In goede staat.
Hollandse wortelnoten vitrine-opzetkast in barok-stijl. Met bronzen beslag en klauwpoten. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 200 x 140 x 53 cm. In goede staat.
Zes kersenhouten eetstoelen in Louis Seize-stijl. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 99 x 50 x 54 cm. In goede staat.
Antieke Franse buffetkast van eikenhout. Henry Deux. Met snijwerk, volle zuilen en facet geslepen glas. Afmeting: 245 x 130 x 53 cm. In goede staat.
Kleine antieke Franse vitrinekast van mahoniehout met brons. Eén zijkant glas mist. Afmeting: 146 x 62 x 35 cm. In redelijke staat.
Zeer grote 19e eeuwse Hollandse eikenhouten kapstok met koppen. Neo renaissance. Afmeting: 56 x 190 x 12 cm. In goede staat.
Hollandse Willem III penantkast in notenhout. circa 1860. Afmeting: 100 x 44 x 100 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse mahoniehouten Louis Philippe eethoek met vier stoelen. 20e Eeuw. Afmeting: 71 x 115 x 83 cm/90 x 50 x 45 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten Louis Seize linnenpers. Circa 1800. Afmeting: 206 x 80 x 53 cm. In goede originele staat.
Brons-kleurige vroeg 19e eeuwse empire spiegel. Circa 1820. Afmeting: H 106 x 59 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten historisme buffetkast met Jugendstil glas, snijwerk, volle zuilen, stieren- en leeuwenkoppen. Circa 1900. Afmeting: 224 x 130 x 55 cm. In goede staat.
Antieke Franse eikenhouten historisme boekenkast met fruitranken en leeuwenkoppen. Met verstelbare schappen. Achter panelen van de deuren missen vier lades. Afmeting: 191 x 120 x 45 cm. In goede staat...
19e Eeuwse mahoniehouten Louis Philippe speeltafel. Circa 1870. Afmeting: 79 x 80 x 80 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Duitse eikenhouten kist met ranken snijwerk+ sledepoten. Anno 1750. Afmeting: 68 x 129 x 60 cm. In goede staat.