Vroeg 19e eeuwse Duitse Meissen theekan met florale beschildering. 1817 - 1824. Geen deksel. Enkele chips. Afmeting: 21 cm.
Twee 17e - 18e Eeuwse Italiaans renaissance Fayence putti figuren met wit glazuur. Restauratie + één arm los erbij. Afmeting: 11,5 - 12,5 cm. In redelijke staat.
Zes antieke Hollandse Fayence tegels. 18e - 19e Eeuw. Divers. Dieren/figuren/floraal decor. Restauraties. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Hollandse 17e eeuwse 4-pas tegeltableau's. Floraal. Enkele beschadigingen. Afmeting: 27 x 27 cm. In redelijk/goede staat.
Frans Fayence majolica presenteerblad. Neo renaissance. Met kariatiden en putti. 20e Eeuw. Giene France, decor garanti in alterable. Afmeting: 4,5 x 49 x 36 cm. In goede staat.
Grote antieke plaquette van terracotta. Maria met kind. Circa 1900. Afmeting: H 65 x B 40 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Franse figuren-vazen van porselein. Man en vrouw. Met goud decor. Blindmerk. Eén vinger mist. Circa 1840. Afmeting: H 28 - 29 cm. In redelijk/goede staat.
Vier oude Italiaanse Napels porseleinen figuren. Divers. 20e Eeuw. Enkele minimale beschadigingen. Afmeting: 25 - 33 cm. In redelijk/goede staat.
Acht antieke Engelse keramieken Staffordshire figuren. Divers. Enkele restauratie. Afmeting: H 17 - 26 cm. In goede staat.
Twee antieke majolica oorvazen met floraal decor. Jugendstil. Circa 1910. Lichte glazuurschade. Afmeting: H 26,5 cm. In goede staat.
Elf stuks 18e - 19e eeuwse Hollandse tegels met terphuizen decors. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Oude/antieke Delftse Fayence Toby jug. Met hofnar + bodemmerk. Twee lichte chips aan randen. Gemerkt J.S.L. 1750. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Antieke Delftse polychrome fayence lampenvoet (knobbelvaas). Floraal decor + messing monturen. Afmeting: H 42,5 cm. In goede staat.
Grote Italiaanse terracotta beschilderde amfora vaas met console. 20e Eeuw. Bovenrand gelijmd. Afmeting: H 107 cm. In redelijk/goede staat.
Drie delen Duits K.P.M. porselein. Circa 1900. Bestaande uit: Grote antieke sauciere + twee borden met floraal/goud decor. Afmeting: 24 - 26 cm.
Antieke Delftse polychrome fayence plooischotel met pauw decor + bodemmerk. Circa 1900. Afmeting: Ø 36 cm.In goede staat.
Majolica console + bloempot. Jugendstil-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 77 cm. In goede staat.
Twee oude porseleinen figuren. Opa + oma + kinderen. Napels gemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Drie porseleinen figuren. 20e Eeuw. Bestaande uit: Unterweissbach figurengroep, jurk beschadigd. En twee figuren + vaasjes, circa 1910. Afmeting: 13 - 17 cm. In goede staat.
Antieke Duitse handbeschilderde kop en schotels met floraal decor. 19e Eeuw. Onder andere; KPM + gemerkt met F. Enkele chips mogelijk. Afmeting: 7 - 13 cm. In goede staat.
Lot antieke wapenschotels. 1900 Eeuw en ouder. Drie keer Frankrijk, goed. Eén keer Limoges. Eén keer China, circa 1800, gelijmd. Afmeting: 23 - 26 cm. In redelijk/goede staat.
Elf antieke tegels. 1x 4-pas tableau met landschap decor. 1x 3-delig tableau met landschap decor. Plus vier losse tegels. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Drie antieke Hollandse polychrome platelen borden. Circa 1900. Jugendstil. Gouda + letters + nummers. Floraal/vlinder decor. Afmeting: Ø 22 - 27 cm. In goede staat.
Twee oude porseleinen figuren. Biggen met zeugen in mand. Met bodemmerk. 20e Eeuw. Afmeting: 18,5 x 14 x 7 cm. In goede staat.