Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

53. Juliveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 juli 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Kleine 18e eeuwse Delftse stoof
Resultaat: 100 EUR

Kleine 18e eeuwse Delftse Fayence stoof. Floraal decor. Eén chip. Afmeting: 5 x 7 x 6 cm. In goede staat.

Vijf oude/antieke dekseldoosjes
Resultaat: 100 EUR

Vijf diverse oude/antieke dekseldoosjes. 1x 18e Eeuw, Duitsland, hartvorm, met figuren/goud decor, bodemmerk, gelijmd. 1x 19e Eeuw, Duitsland, floraal, met bodemmerk. 1x circa 1900, eivorm, figuur/flo...

5-Delig Delfts kaststel
Resultaat: 100 EUR

Vijf-delig Delfts Fayence kaststel met zeilboot decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 26 - 36 cm. In goede staat.

Twee Chinese tempelleeuwen
Resultaat: 100 EUR

Twee Chinees porseleinen tempelleeuwen met Familie Verte + goud decor. Afmeting: 11,5 - 12,5 cm. In goede staat.

Twee antieke Delftse vazen, H 30 cm.
Resultaat: 100 EUR

Twee antieke Delftse Porceleyne Fles Fayence knobbel vazen met floraal decor. Circa 1930. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.

Vier antieke Engelse Staffordshire honden
Resultaat: 90 EUR

Vier grote antieke Engelse keramieken Staffordshire honden. Afmeting: H 24 - 26 cm. In goede staat.

Lot antiek porselein, 1800
Resultaat: 90 EUR

Lot antiek Duits porselein. Circa 1800. Diverse merktekens. W + T + blindmerk. Theepot, twee suikerpotten, 13 kopjes, 13 schotels. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 6 - 17 cm. In goede staat.

Vier 18e eeuwse Delftse borden Ø 23 cm.
Resultaat: 90 EUR

Vier 18e eeuwse Delftse polychrome Fayence borden met chinoiserie tuin decor. Eén bord rand gelijmd. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.

Drie 18e eeuwse Delftse borden Ø 22,5 cm.
Resultaat: 90 EUR

Drie 18e eeuwse Delftse Fayence borden. Divers. Chinoiserie/floraal decor. Afmeting: Ø 22,5 cm. In goede staat.

Vijf antieke Hollandse kastkommen Ø 15,7 cm.
Resultaat: 80 EUR

Vijf antieke Hollandse kastkommen van keramiek. Floraal/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 10 x Ø 15,7 cm. In goede staat.

Twee antieke Engelse Staffordshire honden
Resultaat: 80 EUR

Twee grote antieke Engelse keramieken Staffordshire honden. Afmeting: H 32 - 33 cm. In goede staat.

Lot antieke tegels (13x)
Resultaat: 80 EUR

Lot van dertien antieke randtegels met floraal decor. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 x 6,5 cm. In goede staat.

Delftse flessenhouder
Resultaat: 80 EUR

Antieke Delftse Fayence houder met figuren in landschap decor. Gemerkt de Klaauw. Afmeting: 7 x 18,5 x 13 cm. In goede staat.

Set van twee vazen
Resultaat: 80 EUR

Twee antieke Makkumer polychrome fayence vazen met floraal/vogel decor. Circa 1920. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.

Twee 18e eeuwse Delftse borden Ø 22 cm.
Resultaat: 80 EUR

Twee 18e eeuwse Delftse Fayence borden. Floraal. Afmeting: Ø 22 cm. In goede staat.

Chinese tempelleeuw
Resultaat: 80 EUR

Chinese celadon porseleinen tempelleeuw met vleermuizen. 20e Eeuw. Afmeting: 19 x 25 x 10 cm. In goede staat.

Twee papegaaien van keramiek
Resultaat: 80 EUR

Twee keramieken gepolychromeerde papegaaien, waarvan één een schenkkan is. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 28 - 34 cm. In goede staat.

Twee Duitse theebussen
Resultaat: 70 EUR

Twee antieke Duitse theebussen van porselein. Eén haarlijn + één deksel gelijmd. Afmeting: 13 - 13,5 cm. In redelijke staat.

Royal Sphinx Boch kaststel, 1900
Resultaat: 70 EUR

Antiek Royal Sphinx Boch Delfts kaststel. Circa 1900. Afmeting: H 29 - 25 cm. In goede staat.

Meissen figuur, Ezel
Resultaat: 70 EUR

Duitse Meissen porseleinen ezel door Erich Oehme 1942. Afmeting: 8 x 14 x 6 cm. In goede staat.

Drie 18e eeuwse Delftse borden Ø 22 - 23 cm.
Resultaat: 70 EUR

Drie 18e eeuwse Delftse Fayence borden met floraal decor. Divers. Afmeting: Ø 22 - 23 cm. In goede staat.

Majolica stolp + onderschotel
Resultaat: 70 EUR

Grote majolica stolp met onderschotel. Jugendstil-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 28 x Ø 30 cm. In goede staat.

Antieke Perzische schotel Ø 37 cm.
Resultaat: 70 EUR

Grote antieke Perzische polychrome Fayence schotel met Arabisch teken + verso signatuur. 18e - 19e Eeuw. Chip bodemrand. Afmeting: H 7 x Ø 37 cm. In goede staat.

Twee majolica bloempotten
Resultaat: 60 EUR

Twee oude majolica bloempotten in Jugendstil-stijl. Genummerd. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 18 - 24 cm. In goede staat.

Lot Engels serviesgoed, 1900
Resultaat: 60 EUR

Lot antiek Engels serviesgoed. Circa 1900. Onder andere; Coalport. Royal Worcester en ongemerkt. Kop + schotels, 2 sets + borden + schalen. Afmeting: 5,5 - 31 cm. Enkele beschadigingen mogelijk. In go...

Porseleinen figurengroep
Resultaat: 60 EUR

Grote porseleinen figurengroep. Tweede helft 20e eeuw. Onbekend porselein merkteken. Romantische figuren met bloemen bij piedestal. Minimale chips. Afmeting: 31 cm. In redelijk/goede staat.

Drie porseleinen figuren
Resultaat: 60 EUR

Drie Duitse porseleinen figuren. Bestaande uit: Dame + heer, gemerkt bijenkorf, man vingers beschadigd. En een cupido bij piedestal, Sitzendorf, circa 1900. Afmeting: 17 - 20 cm. In goede staat.

Herend schaal Ø 24 cm.
Resultaat: 60 EUR

Grote porseleinen Herend schaal. Opengewerkt, en met floraal/goud decor. Afmeting: H 8,5 x Ø 24 cm. In goede staat.

Twee Puttense bloempotten, 1880
Resultaat: 50 EUR

Twee antieke Puttense Fayence bloempotten met handbeschilderd Imari-decor. Circa 1880. Afmeting: H 15 x Ø 17 cm. In goede staat.

Twee antieke tegeltableau's, 1900
Resultaat: 50 EUR

Twee antieke Hollandse polychrome Fayence 6-pas tegeltableau's met afbeelding van driemaster. 1. De Hoop, twee tegels gelijmd. 2. De zeven provinciën, goed. Afmeting: H 39 x B 26 cm. In redelijk/goede...

6-Pas tegeltableau
Resultaat: 50 EUR

Oud Hollands 6-pas polychrome tegeltableau. Grolsch Bier. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 20 x B 30 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Delftse schotel Ø 33,7 cm.
Resultaat: 50 EUR

Grote 18e eeuwse Delftse Fayence schotel met chinoiserie decor. Rechts middenrand gelijmd. Afmeting: Ø 33,7 cm. In redelijke staat.

Lot Engels Wedgwood
Resultaat: 40 EUR

Lot Engels Wedgwood. Keramiek. Tweede helft 20e eeuw. Onder andere; Lamp, kop + schotels, schalen et cetera. Minimale beschadigingen mogelijk. Afmeting: 8 - 42 cm. In goede staat.

Frans Fayence figuur
Resultaat: 40 EUR

18e - 19e Eeuws Frans polychrome Fayence figuur op pakezel. Met bodemmerk. Gelijmd. Afmeting: 22 x 22 x 17 cm. In matig/redelijke staat.

Oud Rörstrand deelservies
Resultaat: 40 EUR

Oud Rörstrand Sweden deelservies. Bestaande uit: twee ontbijtborden, soepkom en vier kopjes + schotels. Afmeting: 8 - 17 cm. In goede staat.

18e Eeuws Meissen servies
Startprijs 2.500 EUR

18e Eeuws Duits Meissen porseleinen servies met bloemen decor. Bestaande uit: 3 kannen, 11 kopjes + 16 schotels en theebus. Alle kopjes goed, theebus chip aan deksel, 13 schotels goed, 3 schotels chip...

Twee antieke Meissen fruitschalen, 1900
Startprijs 850 EUR

Twee antieke Duitse Meissen porseleinen fruitschalen uit de Knauff-tijd. Met opgewerkt floraal/goud decor. Circa 1900. Enkele chips aan bloemen. Bij één fruitschaal poten gerestaureerd. Afmeting: 14 x...

Antieke Breetvelt vaas, H 54 cm.
Startprijs 800 EUR

Zeer grote antieke art deco Breetvelt Gouda-Zuid Holland platelen vaas. Letter A. Circa 1910 - 1920. Floraal abstract decor. Afmeting: H 54 x Ø 30 cm. In goede staat.

19e Eeuwse Meissen wandapplique
Startprijs 700 EUR

19e Eeuwse Duitse Meissen porseleinen wandapplique met fijn geschilderd romantisch decor van putti, bloemen en rocailles. Oudere restauratie, rocaille + been + bloemen beschadigd. Afmeting: 47 x 28 x ...

Antiek Meissen figuur, 1900
Startprijs 600 EUR

Antiek Duits porseleinen Meissen figuur uit de Knauff-tijd. Circa 1900. Vrouw met vogelkooi. Goud decor. Afmeting: 15,2 cm. In goede staat.

Antieke Delftse (Schertz)kan, H 20,2 cm.
Startprijs 500 EUR

Antieke Delftse polychrome fayence kan met aap. 18e - 19e Eeuw. Gemerkt P.B. 2. Chip tuit. Afmeting: H 20,2 cm. In goede staat.

Antiek Meissen figuur, H 16 cm.
Startprijs 450 EUR

Antiek Duits porseleinen Meissen figuur uit de Knauff-tijd. Circa 1900. Kaartspeelster met goud decor. Chip basement, verder in goede staat. Afmeting: H 16 cm. In redelijk/goede staat.

Lot antieke tegels (43 st.)
Startprijs 400 EUR

Lot van 43 stuks antieke Hollandse Fayence tegels met decor van heilige. Mangaan-kleurig. Eind 19e eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. Enkele beschadigingen. In goede staat.

Twee Sevres-stijl vazen, H 57 cm.
Startprijs 400 EUR

Twee grote Sevres-stijl porseleinen bokaalvazen met messing monturen en figuren/goud en landschap decor. Afmeting: H 57 cm. In goede staat.

Antieke platelen vaas op zuil, 1910
Startprijs 400 EUR

Zeldzame antieke Hollandse polychrome platelen bloempot op zuil. Gouda Holland 352 5. Circa 1910. Bovenrand haarlijn bloempot. Bovenste gedeelte zuil haarscheuren. Afmeting: H 90 x Ø 30 cm. In redelij...

Lot 17e eeuwse tegels (15 St.)
Startprijs 375 EUR

Vijftien stuks 17e eeuwse Hollandse wandtegels met afbeelding van edelmannen. Afmeting: 13 x 13 cm. Enkele beschadigingen. In redelijk/goede staat.

Duits Meissen deelservies
Startprijs 350 EUR

Duits Meissen porseleinen deelservies. Tweede helft 20e eeuw. Decor met blauwe bloemen. Bestaande uit: theekan (deksel binnenrand restauratie), suikerpot (goed), 2x kop en schotels (goed), dekseldoos ...

Chinese celadon waterbak
Startprijs 300 EUR

Chinees porseleinen celadon waterbak met lobben. Met bodemmerk. Afmeting: 3,5 x 9 x 9 cm.In goede staat.