Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose Kantonese vazen met floraal + goud decor. Afmeting: H 15,3 cm. In goede staat.
Drie 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Divers. Onder andere; Kang Xi, floraal decor. Alle borden gelijmd. Afmeting: Ø 23 - 28 cm. In matig/redelijke staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose lampenvoet met messing. Floraal/vogel decor. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.
Antieke Chinese Huanghuali hardhouten tafel. Langwerpig. Eén brandvlek. Afmeting: 81 x 98 x 30 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinese tempelfiguren in schaduwbox. Keramiek met polychromie. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: 23 - 24 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinese tempelfiguren in schaduwbox. Keramiek met polychromie. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: 24 - 27 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuws gesigneerd Chinees Yixing tempelfiguur. Gepolychromeerd. Verso gesigneerd. Afmeting: H 14,5 cm. In goede staat.
Grote Nepalese bronzen olielamp met boeddha/figuren decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.
Prachtige grote oude Nepalese Thangka, met zeldzame voorstelling Chakra Mandala. Mooie gedetailleerde schilderskwaliteit. Afmeting: H 97 x B 70 cm. In goede staat.
Prachtige oude Nepalese Thangka met levenrad, in zeer fijn geschilderde uitvoering + tekst. Afmeting: H 61 x B 43 cm. In goede staat.
Groot Chinees messing gegraveerd tablet met diverse dieren/draken voorstellingen + Chinees geluksteken. Gecontourneerd. 19e Eeuw. Afmeting: Ø 74 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees brons. 20e Eeuw. 1x wierookbrander met bodemmerk. 1x Octagonale dekseldoos met draken decor + bodemmerk. Afmeting: 13 - 15 cm. In goede staat.
Japanse Ando cloisonné vaas met floraal motief en verzilverde/plated rand. Kleur: Groen. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.
Eén houtsnede op rijstpapier met voorstelling van vier musicerende figuren. En een landschap decor op zijde. China/Japan. Afmeting: 29 - 40 cm. In goede staat.
Twaalf antieke Chinese schilderijen op rijstpapier. Figuren voorstelling. 19e Eeuw. Afmeting: H 18 x B 11 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Chinese tempelleeuw van brons. 20e Eeuw. Afmeting: 8 x 10 x 7 cm. In goede staat.
Antieke Chinese of Japanse dekseldoos met veersysteem en karaktertekens. 19e Eeuw. Afmeting: H 6 x Ø 2,5 cm. In goede staat.
Antieke Japanse cloisonné trekpot. Meiji periode. Floraal decor. Circa 1880. En een cloisonné theebus, achtkantig, 20e eeuw. Afmeting: 6,5 x 9,5 x Ø 5,5 cm. / H 13 cm. In goede staat.
Twee grote Chinese horseshoe stoelen met snijwerk. 20e Eeuw. Afmeting: 103 x 75 x 69 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen knobbelvaas met landschap/dieren/figuren en pagode decor. Afmeting: H 26,5 cm. In goede staat.
Zware Chinese wierookbrander van brons met olifanten koppen en patina. Met bodemmerk. Afmeting: H 7,5 x Ø 14,5 cm. In goede staat.
Zware dikwandige Chinees porseleinen celadon bloempot met craquelé glazuur. Afmeting: 18,7 x Ø 21,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen vaas met landschap/tekst decor. Minimale schilfer. Afmeting: H 23,5 cm. In goede staat.
Twee Chinese bronzen censers met originele patina + bodemmerk. Afmeting: 9 - 11 cm Ø. In goede staat.