Vijf-delig 18e eeuws Chinees porseleinen Kang Xi kaststel. Floraal decor. Beschadigd. Afmeting: H 23 - 28 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen vaas met draken in hemel, boven zee decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 32,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose bord met mandarijn eenden in vijver decor, met rondom figuren en goud decor. Verso rood glazuur. Afmeting: Ø 23,2 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met mandarijn/goud decor. Afmeting: 6 x Ø 12 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met oren. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Vijf-delig 18e - 19e eeuws Chinees porseleinen Kantonees Familie Rose kaststel met floraal/goud/figuren decor. Bestaande uit: twee dekselvazen, goed. Eén dekselvaas bovenrand gerestaureerd. Eén open ...
Grote Chinees porseleinen kom op hoge voet met karper/zeemonster/pagode en goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 8 x Ø 17,6 cm. In goede staat.
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kopjes met vlinder/bloemen decor. Met bodemmerk. Enkele minimale chips. Afmeting: H 3,5 x Ø 6,7 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose theepot met figuren in tuin decor. Met bodemmerk. Afmeting: 11,5 x 16,5 x 11 cm. In goede staat.
Elf antiek Chinees porseleinen kop en schotels met krab/baars decor. Bestaande uit: vijf kopjes, Kang Xi (bodemmerk). Eén kopje chip, rest goed, 18e Eeuw. Zes schotels met vier tekens bodemmerk, 19e e...
Grote Chinese scepter van jade met tekst/vleermuis decor. Afmeting: 31 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen Familie Verte borden. Figuren bij pergola/goud decor. Afmeting: Ø 22,5 cm. In goede staat.
Zeer grote 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel met tuin decor. Gerestaureerde randschade. Afmeting: Ø 44 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuws Chinees of Japans porseleinen schenkkan met zilveren montuur, welke van latere datum is. Floraal decor. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Meiping drakenvaas met twee draken en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen dekselpot met rood glazuur + goud, vleermuizen in wolken decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 10 x Ø 10,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Verte rolvaas met ruiters te paard bij kasteel decor. Afmeting: H 47,7 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose wandvaas met floraal/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met floraal decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 15,3 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinese tempelfiguren in schaduwbox. Keramiek met polychromie. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: 24 - 27 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose dekselkommen met floraal/goud decor. Eén kom goed, één kom haarlijn in kom + deksel. Afmeting: 10 x Ø 14 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen drakenbord met bodemmerk voor + verso decoratie. Afmeting: H 4 x Ø 17,3 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinees porseleinen drakenvaas met oren. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen knobbelvaas met granaatappel decor. Met bodemmerk + zegel. Afmeting: H 19,5 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met bloemvazen/goud decor. Enkele chips. Afmeting: Ø 22,4 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord met draak in hemel decor + verso wolken + zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 22,3 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose plaquette met figuren bij pagode in tuin. Afmeting: 35,5 x 36 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen kom met figuren in tuin decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 11,5 - Ø 23,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose dekseldoos met figuren in interieur/floraal decor. Met bodemmerk + goud. Afmeting: 4,5 x 7,7 x 7,7 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi koppen + één schotel. Met geisha decor + vier tekens bodemmerk. Eén kopje 1 schilfer, één kopje 4 schilfers. Schotel, goed. Afmeting: 8,5 - 12,5 cm. In rede...
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met floraal decor + vier tekens bodemmerk. Eén vaas chip. Eén vaas restauratie. Afmeting: H 25 cm. In redelijke staat.
Antieke Chinees porseleinen bolvaas met vissen/waterlelie decor. 16e - 17e Eeuw. Afmeting: H 12 x Ø 10 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Verte brushpot met kraanvogel decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 16 x Ø 19,7 cm. In goede staat.
Grote dikwandige Chinees porseleinen diepe schotel met draak decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 36,8 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen knobbelvaas met figuren/paard bij waterval/landschap decor. Afmeting: H 34,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose schotel met floraal/vleermuis en goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 34,7 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met rood glazuur op console. Met bodemmerk + zegel. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Ducai kom met draken decor + vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 8,5 x Ø 16,5 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel met kostbaarheden/floraal/landschap in coulissen decor. Dunne haarlijn. Afmeting: Ø 34,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Chinese tempelfiguren in schaduwbox. Keramiek met polychromie. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: 23 - 24 cm. In goede staat.
Gesigneerd oud Chinees rol schilderij op zijde. Gouache. Haan in landschap eet spin. Afmeting: H 100 x B 29 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met berglandschap decor. Met bodemmerk (konijn). Afmeting: H 46 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen drakenvaas met rode draken en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon vaas met geritste tekst + signatuur. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Drie delen 18e eeuws Chinees Kang Xi porselein met peterselie decor. Met bodemmerk. Bestaande uit: twee kopjes (octagonaal) + één kom. Afmeting: 7 x Ø 11 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom op hoge voet met geel glazuur, perzik decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 11,5 x Ø 18 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met geel glazuur op vergulde messing voet. Met bodemmerk. Afmeting: H 23,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen drakenschotel met goud decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 39,3 cm. In goede staat.