Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

53. Juliveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 juli 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Lot China
Startprijs 225 EUR

Lot China. Bestaande uit twee delen jade (amulet + schijf) en vijf Chinese muntstukken. Afmeting: 4 - 7 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese kwispedoor Ø 12,1 cm.
Startprijs 375 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen kwispedoor met floraal/goud decor. Eén minimale chip. Afmeting: H 9 x Ø 12,1 cm. In goede staat.

17e - 18e Eeuwse Chinese pot, H 26,5 x Ø 25,5 cm.
Resultaat: 400 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen pot met floraal decor. Jiajing gemerkt. Haarscheuren + enkele chips. Afmeting: H 26,5 x Ø 25,5 cm. In redelijke staat.

Chinees boeddha figuur, H 25,5 cm.
Startprijs 500 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose boeddha figuur met scepter + bodemmerk. Afmeting: H 25,5 cm. In goede staat.

Twee Chinese dekselpotten
Startprijs 250 EUR

Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose dekselpotten met floraal decor. Eén minimale chip binnenrand. Afmeting: 7 - 13 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 20 cm.
Startprijs 60 EUR

Chinees porseleinen vaas met zwart glazuur. Chip bodemrand. Afmeting: H 20 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese vaas, H 23,5 cm.
Resultaat: 500 EUR

Chinees porseleinen vaas met geel glazuur op vergulde messing voet. Met bodemmerk. Afmeting: H 23,5 cm. In goede staat.

Lot Chinees capucine porselein
Resultaat: 100 EUR

Lot 18e eeuws Chinees capucine porselein. Vier schotels, goed + één kopje. Afmeting: 6 - 11,5 Ø cm.

Chinese censer Ø 18,3 cm.
Startprijs 200 EUR

Chinees porseleinen censer met draak in wolken decor. Haarlijnen in bodem. Afmeting: H 13,5 x Ø 18,3 cm. In goede staat.

2x Chinese penseelhouder (jade)
Startprijs 1.500 EUR

Twee Chinese jade penselenhouders met teksten. Afmeting: 15,5 cm. In goede staat.

Grote Chinese pot Ø 24 cm.
Startprijs 1.200 EUR

Grote Chinees porseleinen drakenpot. Draken in wolken decor. Afmeting: H 20 x Ø 24 cm. In goede staat.

Twee 18e eeuwse Chinese borden Ø 21 -22 cm.
Startprijs 100 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. 1. Tuin/vogel/goud decor. 2. Floraal decor. Eén chip. Afmeting: Ø 21 - 22 cm. In goede staat.

Chinees bord Ø 19,3 cm.
Startprijs 800 EUR

Chinees porseleinen bord met rood glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 4 x Ø 19,3 cm. In goede staat.

Chinees celadon bord Ø 18,5 cm.
Startprijs 400 EUR

Chinees porseleinen celadon bord met pioenrozen/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 18,5 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose wandvaas, H 23,2 cm.
Resultaat: 275 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose wandvaas met figuren in landschap/goud decor. Ongemerkt. Afmeting: H 23,2 cm. In goede staat.

Antieke Chinese gemberpot Ø 19 cm.
Resultaat: 90 EUR

Grote antieke Chinees porseleinen gemberpot met tuin/vlinder decor. 19e Eeuw. Chip deksel. Afmeting: H 21 x Ø 19 cm. In redelijk/goede staat.

Grote antieke Chinese pot Ø 41 cm.
Resultaat: 450 EUR

Zeer grote antieke Chinees porseleinen pot met opgewerkt reliëf van tuin/vogel decor. Circa 1900. Bovenrand gelijmd. Afmeting: H 40 x Ø 41 cm. In redelijke staat.

Antieke Chinese wierookbrander Ø 17 cm.
Startprijs 100 EUR

Antieke Chinees porseleinen celadon wierookbrander met bodemmerk. 17e - 18e Eeuw. Oren gelijmd. Eén poot gelijmd. Deksel mist. Afmeting: H 21 x Ø 17 cm. In redelijke staat.

Chinese bruine schotel Ø 18,2 cm.
Startprijs 400 EUR

Chinees porseleinen schotel met bruin glazuur + draken decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 18,2 cm. In goede staat.

18e Eeuws Chinees bord Ø 22,3 cm.
Startprijs 80 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen bord met tuin decor en goudrand. Haarlijn. Afmeting: Ø 22,3 cm. In redelijke staat.

Chinese trekpot Ø 9 cm.
Startprijs 300 EUR

Chinees porseleinen trekpot met roze glazuur + zes tekens bodemmerk. Afmeting: 12 x 16 x Ø 9 cm. In goede staat.

Grote Chinese drakenschotel Ø 42,5 cm.
Startprijs 500 EUR

Grote Chinees porseleinen schotel met feniks/draak decor. Blauw + oker glazuur. Afmeting: H 7 x Ø 42,5 cm. In goede staat.

Chinese wandvaas, 21 cm.
Startprijs 400 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose wandvaas met tekst en goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: 21 cm. In goede staat.

Oude Chinese celadon vaas, H 38 cm.
Resultaat: 250 EUR

Oude Chinees porseleinen celadon vaas met draken. Voorheen lampenvoet geweest. Gaatje voor draad/snoer. Afmeting: H 38 x Ø 25 cm. In redelijk/goede staat.

Twee antieke Chinese vazen, H 28 - 34 cm.
Startprijs 100 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen vazen. 1). Blauw/wit, met landschap/figuren en tekst decor, ingekort. 2). Familie Rose, met geisha en zotje te paard + tekst decor, goed. Afmeting: 28 - 34 cm. In mati...

Oude Chinese snuffbottle
Startprijs 100 EUR

Oude Chinese snuffbottle van agaat. Afmeting: H 6 cm. In goede staat.

Twee 18e eeuwse Chinese dekselvazen, H 11 - 12,5 cm.
Startprijs 200 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees poseleinen dekselvazen met kraanvogel/tuin/goud decor. Chine de commande. Eén deksel mist. Beide vazen beschadigd. Afmeting: H 11 - 12,5 cm. In redelijke staat.

19e Eeuwse Chinese vaas, H 25 cm.
Resultaat: 250 EUR

19e Eeuws Chinees porseleinen vaas met goudvissen en goud decor + verguld bronzen montuur. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

Drie Chinese borden Ø 20 - 22,5 cm.
Startprijs 100 EUR

Drie Chinees porseleinen borden. Divers. Onder andere; twee keer Kantonees, Familie Rose, figuren/goud decor, haarlijn + chip. En Familie Rose floraal/paradijsvogels + bodemmerk, chips. Afmeting: Ø 20...

Chinese vaas, H 30 cm.
Resultaat: 325 EUR

Chinees porseleinen vaas met tekst en goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose kan met zilver
Startprijs 350 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen schenkkan met zilveren montuur. Onder bodem gerestaureerd. Afmeting: H 21 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese vaas, H 26 cm.
Resultaat: 1.000 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose vaas met tuin decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.

Drie 18e eeuwse Chinese vazen, H 22 - 25 cm.
Resultaat: 300 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen vazen. Beschadigd. Afmeting: H 22 - 25 cm. In matige staat.

Antiek Chinees boeddha figuur, H 22 cm.
Startprijs 900 EUR

Antiek Chinees Ming boeddha figuur met mooie originele patina. 16e Eeuw. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.

Oud/antiek Chinees bronzen beeld
Resultaat: 100 EUR

Oud/antiek Chinees bronzen beeld. Zonder sokkel. Krijger. Deel van arm mist. Afmeting: H 23 cm. In redelijke staat.

Lot Chinees porselein (3x)
Startprijs 180 EUR

Drie delen divers Chinees porselein. 1. Creme-kleurige waterpot. 2. Knobbelvaas, paars/blauw glazuur. 3. Kom, bruin glazuur. Afmeting: 6 - 13 cm. In goede staat.

Twee oude Chinese munten Ø 4 cm.
Startprijs 200 EUR

Twee oude Chinese muntstukken. Afmeting: Ø 4 cm. In goede staat.

Chinese celadon vaas, H 22,5 cm.
Startprijs 200 EUR

Chinees porseleinen celadon vaas met groen geschubt glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.

Chinese brushpot Ø 20 cm.
Startprijs 120 EUR

Grote Chinees porseleinen brushpot met floraal/vogel en insecten decor. Afmeting: H 20 x Ø 20 cm. In redelijke staat.

Chinees porseleinen fluitje
Startprijs 150 EUR

Chinees porseleinen fluitje in de vorm van een vogel. Afmeting: 6 cm. In goede staat.

Chinese waterschaal Ø 18,5 cm.
Resultaat: 450 EUR

Chinese celadon waterschaal met geritste tekst + bodemmerk. Afmeting: Ø 18,5 cm. In goede staat.

Stel Chinese vazen, H 45 cm.
Resultaat: 1.100 EUR

Twee grote 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met figuren in tuin/vogel in boom decor. Met dubbele blauwe bodemring. Eén vaas goed. Eén vaas scherf ingelijmd. Afmeting: H 45 cm. In redelijk/goede st...

Chinese dekselpot Ø 10,5 cm.
Resultaat: 700 EUR

Chinees porseleinen dekselpot met rood glazuur + goud, vleermuizen in wolken decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 10 x Ø 10,5 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose pot
Startprijs 500 EUR

Zeer grote Chinees porseleinen Familie Rose pot met floraal/figuren/vissen decor. Afmeting: 50 x 54 cm. In goede staat.

Twee Chinese tegels
Startprijs 275 EUR

Twee Chinees porseleinen dikke tegels met boeddha figuren decor en rood glazuur. Afmeting: 16,5 x 16,2 x 2,7 cm. In goede staat.

Chinese Sang de Boeuf vaas, H 36 cm.
Startprijs 300 EUR

Grote Chinees porseleinen Sang de Boeuf vaas met rood glazuur. Géén bodemmerk. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.

Twee Chinese cups Ø 8,5 cm.
Resultaat: 400 EUR

Twee Chinees porseleinen cups met roze glazuur + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 8,5 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 29,5 cm.
Startprijs 400 EUR

Chinees porseleinen vaas met blauw glazuur en geritste gouden tekst. Met signatuur. Afmeting: H 29,5 cm. In goede staat.

Twee 19e eeuwse Chinese vazen, H 15,3 cm.
Resultaat: 400 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose Kantonese vazen met floraal + goud decor. Afmeting: H 15,3 cm. In goede staat.

Drie 17e - 18e eeuwse Chinese borden Ø 23 - 28 cm.
Resultaat: 130 EUR

Drie 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Divers. Onder andere; Kang Xi, floraal decor. Alle borden gelijmd. Afmeting: Ø 23 - 28 cm. In matig/redelijke staat.

Chinese Familie Rose lampenvoet, H 47 cm.
Startprijs 250 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose lampenvoet met messing. Floraal/vogel decor. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.

Antieke Chinese tafel Huanghuali
Resultaat: 1.800 EUR

Antieke Chinese Huanghuali hardhouten tafel. Langwerpig. Eén brandvlek. Afmeting: 81 x 98 x 30 cm. In goede staat.

Twee antieke Chinese tempelfiguren in schaduwbox
Resultaat: 600 EUR

Twee antieke Chinese tempelfiguren in schaduwbox. Keramiek met polychromie. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: 23 - 24 cm. In goede staat.

Twee antieke Chinese tempelfiguren in schaduwbox
Resultaat: 700 EUR

Twee antieke Chinese tempelfiguren in schaduwbox. Keramiek met polychromie. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: 24 - 27 cm. In goede staat.

17e- 18e Eeuws Chinees tempelfiguur
Resultaat: 80 EUR

17e - 18e Eeuws gesigneerd Chinees Yixing tempelfiguur. Gepolychromeerd. Verso gesigneerd. Afmeting: H 14,5 cm. In goede staat.

Nepalese olielamp, H 43 cm.
Startprijs 400 EUR

Grote Nepalese bronzen olielamp met boeddha/figuren decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.

Nepalese Thangka, 97 x 70 cm.
Startprijs 400 EUR

Prachtige grote oude Nepalese Thangka, met zeldzame voorstelling Chakra Mandala. Mooie gedetailleerde schilderskwaliteit. Afmeting: H 97 x B 70 cm. In goede staat.

Nepalese Thangka, 61 x 43 cm.
Startprijs 500 EUR

Prachtige oude Nepalese Thangka met levenrad, in zeer fijn geschilderde uitvoering + tekst. Afmeting: H 61 x B 43 cm. In goede staat.

Chinees tablet van messing Ø 74 cm.
Startprijs 350 EUR

Groot Chinees messing gegraveerd tablet met diverse dieren/draken voorstellingen + Chinees geluksteken. Gecontourneerd. 19e Eeuw. Afmeting: Ø 74 cm. In goede staat.

Twee delen Chinees brons
Startprijs 80 EUR

Twee delen Chinees brons. 20e Eeuw. 1x wierookbrander met bodemmerk. 1x Octagonale dekseldoos met draken decor + bodemmerk. Afmeting: 13 - 15 cm. In goede staat.

Japanse Ando cloisonné vaas, H 19 cm.
Startprijs 140 EUR

Japanse Ando cloisonné vaas met floraal motief en verzilverde/plated rand. Kleur: Groen. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.

Houtsnede + zijde schilderij, China/Japan
Startprijs 60 EUR

Eén houtsnede op rijstpapier met voorstelling van vier musicerende figuren. En een landschap decor op zijde. China/Japan. Afmeting: 29 - 40 cm. In goede staat.

12x Antiek Chinees schilderij op rijstpapier
Startprijs 50 EUR

Twaalf antieke Chinese schilderijen op rijstpapier. Figuren voorstelling. 19e Eeuw. Afmeting: H 18 x B 11 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese sculptuur
Startprijs 70 EUR

Oude Chinese tempelleeuw van brons. 20e Eeuw. Afmeting: 8 x 10 x 7 cm. In goede staat.

Chinese of Japanse dekseldoos
Startprijs 150 EUR

Antieke Chinese of Japanse dekseldoos met veersysteem en karaktertekens. 19e Eeuw. Afmeting: H 6 x Ø 2,5 cm. In goede staat.

Twee delen Japans cloisonné
Startprijs 120 EUR

Antieke Japanse cloisonné trekpot. Meiji periode. Floraal decor. Circa 1880. En een cloisonné theebus, achtkantig, 20e eeuw. Afmeting: 6,5 x 9,5 x Ø 5,5 cm. / H 13 cm. In goede staat.

Twee Chinese Horseshoe stoelen
Startprijs 400 EUR

Twee grote Chinese horseshoe stoelen met snijwerk. 20e Eeuw. Afmeting: 103 x 75 x 69 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 26,5 cm.
Startprijs 250 EUR

Chinees porseleinen knobbelvaas met landschap/dieren/figuren en pagode decor. Afmeting: H 26,5 cm. In goede staat.

Chinese wierookbrander Ø 14,5 cm.
Resultaat: 300 EUR

Zware Chinese wierookbrander van brons met olifanten koppen en patina. Met bodemmerk. Afmeting: H 7,5 x Ø 14,5 cm. In goede staat.

Chinese celadon bloempot Ø 21,5 cm.
Startprijs 300 EUR

Zware dikwandige Chinees porseleinen celadon bloempot met craquelé glazuur. Afmeting: 18,7 x Ø 21,5 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 23,5 cm.
Resultaat: 500 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen vaas met landschap/tekst decor. Minimale schilfer. Afmeting: H 23,5 cm. In goede staat.

Twee Chinese censers
Resultaat: 300 EUR

Twee Chinese bronzen censers met originele patina + bodemmerk. Afmeting: 9 - 11 cm Ø. In goede staat.

Antieke Chinese vaas, H 12 cm.
Resultaat: 650 EUR

Antieke Chinees porseleinen bolvaas met vissen/waterlelie decor. 16e - 17e Eeuw. Afmeting: H 12 x Ø 10 cm. In goede staat.

Chinese knobbelvaas, H 19,5 cm.
Resultaat: 650 EUR

Chinees porseleinen knobbelvaas met granaatappel decor. Met bodemmerk + zegel. Afmeting: H 19,5 cm. In goede staat.

Chinese bolvaas, H 12,5 cm.
Startprijs 60 EUR

Oude Chinees porseleinen bolvaas met floraal decor. Afmeting: H 12,5 x Ø 9 cm. In goede staat.

Antieke Chinese vaas, H 11 cm.
Resultaat: 80 EUR

Antiek Chinees porseleinen vaas in baluster-vorm met draken decor. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: H 11 x Ø 11 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 30 cm.
Resultaat: 40 EUR

Chinees porseleinen vaas met blauw glazuur en opgewerkte draken. Twee beschadigingen drakenkop. Afmeting: H 30 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese vaas H 13 cm x Ø 13,5 cm.
Startprijs 400 EUR

Chinees porseleinen bolvaas met floraal decor en zes tekens bodemmerk. Ingekort. Afmeting: H 13 x Ø 13,5 cm. In redelijk/goede staat.

Twee kleine Chinese of Japanse cloisonné vazen, H 13 cm.
Startprijs 250 EUR

Twee oude/antieke kleine Chinese of Japanse cloisonné vazen. Kraanvogel decor. Afmeting: H 13 cm. In goede staat.

Twee Chinese Familie Rose cups Ø 6,5 cm.
Startprijs 1.000 EUR

Twee Chinees porseleinen Familie Rose cups met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 6,5 cm. In goede staat.

Chinese wierookbrander Ø 16 cm.
Resultaat: 250 EUR

Zware Chinese wierookbrander van brons. Met bodemmerk. Patina. Afmeting: H 8 x Ø 16 cm. In goede staat.

Zeven antieke Chinese kopjes
Resultaat: 250 EUR

Zeven antieke Chinees porseleinen kopjes met peterselie decor. Divers. 18e - 19e Eeuw. Paar minimale chips. Afmeting: 7 - 9 cm. In goede staat.

Twee Chinese censers
Startprijs 250 EUR

Twee Chinese bronzen censers. 1x met draken en oren, ongemerkt. 1x met draak + bodemmerk. Afmeting: 13 - 20 cm. In goede staat.

18e Eeuws Chinees bord Ø 22,3 cm.
Resultaat: 120 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose bord met tuin en goud decor. Afmeting: Ø 22,3 cm. In goede staat.

Twee 18e eeuwse Chinese borden Ø 22 - 23 cm.
Startprijs 60 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Floraal/tuin decor. Beide borden haarlijn. Afmeting: Ø 22 - 23 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese Familie Rose vaas , H 23 cm.
Startprijs 400 EUR

18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose vaas met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.

Chinese bronzen vis met drakenkop
Startprijs 750 EUR

Chinees vergulde bronzen vis met drakenkop. Met bodemmerk. Slijtage/patina. Afmeting: 8 x 8,5 x 7 cm. In goede staat.

Antieke Japans Satsuma servies
Startprijs 300 EUR

Elf-delig antiek Japans porseleinen Satsuma servies met figuren in landschap/goud decor. Met bodemmerk. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 10 - 15 cm. In goede staat.

Chinese penselenpot
Startprijs 800 EUR

Chinees porseleinen penselenpot met rondom figuren in landschap decor. Afmeting: 19,8 cm. In goede staat.

Chinese kom Ø 11 cm.
Resultaat: 300 EUR

Chinees porseleinen kom met vleermuis/floraal decor. Afmeting: H 6 x Ø 11,1 cm. ln goede staat.

Vier 17e - 18e eeuwse Chinese borden Ø 26 - 27 cm.
Resultaat: 250 EUR

Vier 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden met tuin decor. Haarlijnen en/of chips. Afmeting: Ø 26 - 27 cm. In redelijke staat.

Chinese vaas, H 46 cm.
Startprijs 500 EUR

18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen Familie Verte vaas met Chinese hoogwaardigheidsbekleder decor. Gerestaureerd. Afmeting: H 46 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese vaas, H 28 cm.
Resultaat: 500 EUR

Chinees porseleinen vaas met groen glazuur + goudrand bewerkt. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose vaas, H 28,5 cm.
Startprijs 300 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose vaas met geisha's in tuin/spelende zotjes decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 28,5 cm. In goede staat.

Chinese Familie Verte bolvaas Ø 14 cm.
Startprijs 80 EUR

Chinees porseleinen Familie Verte bolvaas met fabeldieren decor. Afmeting: H 11,5 x Ø 14 cm. In goede staat.

Oude Chinese Yixing trekpot
Startprijs 150 EUR

Oude Chinese Yixing trekpot met druivenranken decor + bodemmerk. Afmeting: 10 x 18,5 x 8,5 cm. In goede staat.