Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

53. Juliveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 juli 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Drie Imari porseleinen kop en schotels
Startprijs 60 EUR

Drie Imari porseleinen kop en schotels. Floraal/goud decor. Eén kopje haarlijn. Twee kopjes chip. Eén schotel haarlijn. Twee schotels goed. Afmeting: 5 - Ø 9,5 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese Meiping vaas, H 22,5 cm.
Startprijs 1.200 EUR

Chinees porseleinen Meiping vaas met floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.

Chinees kaststel, H 12 - 16 cm.
Resultaat: 300 EUR

Klein zes-delig 19e eeuws Chinees porseleinen kaststel met tuin/haan/vlinder decor. Beschadigingen. Afmeting: 12 - 16 cm. In redelijke staat.

Twee Chinese Familie Rose borden Ø 22,4 cm.
Resultaat: 350 EUR

Twee Chinees porseleinen Familie Rose borden met floraal decor. 19e Eeuw. Afmeting: Ø 22,4 cm. In goede staat.

Chinese kom op voet, H 11,5 x Ø 18 cm.
Resultaat: 500 EUR

Chinees porseleinen kom op hoge voet met geel glazuur, perzik decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 11,5 x Ø 18 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose vaas, H 24,5 cm.
Startprijs 800 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose knobbelvaas met floraal/insecten decor + bodemmerk. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.

Chinese bloempot Ø 22,2 cm.
Startprijs 1.200 EUR

Grote Chinees porseleinen pot met landschap decor. Afmeting: H 18,3 x Ø 22,2 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose pot Ø 18,5 cm.
Startprijs 90 EUR

18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose pot met floraal decor. Haarlijnen. Afmeting: H 15,5 x 18,5 cm. In redelijke staat.

Twee Chinese Familie Rose vazen, H 19 cm.
Startprijs 300 EUR

Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose vazen met haan in landschap decor. Beide vazen hebben haarlijn. Afmeting: H 19 cm. In redelijke staat.

Chinese vaas, H 15 cm.
Startprijs 300 EUR

Chinees porseleinen vaas met floraal decor. Sung-stijl. Met bodemmerk. Afmeting: H 15 cm. In goede staat.

17e - 18e Eeuwse Chinese nap Ø 6,4 cm.
Startprijs 180 EUR

Kleine 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi nap met floraal decor. Met bodemmerk. Haarscheur. Afmeting: 5,5 x Ø 6,4 cm. In redelijke staat.

Vijf Chinese/Kantonese vazen, H 30 - 45 cm.
Startprijs 100 EUR

Vijf oude/antieke Chinees porseleinen Kantonese vazen met krijger decor. Met bodemmerk. Twee vazen bovenrand gerestaureerd, rest goed. Afmeting: H 30 - 45 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese Yixing trekpot
Startprijs 60 EUR

Chinese Yixing trekpot met kikker decor + bodemmerk. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 8 x 13 x Ø 9 cm. In goede staat.

Chinese knobbelvaas, H 29 cm.
Startprijs 600 EUR

Chinees porseleinen knobbelvaas met tuin decor + bodemmerk. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein ( 6x)
Startprijs 200 EUR

Zes delen 18e - 19e eeuws Chinees porselein met tuin/floraal decor. Eén kopje goed. Twee kopjes haarlijnen. Eén kom haarlijnen. Eén schotel haarlijn. Eén papbord goed. Afmeting: 6,5 - 17 cm. In redeli...

Twee 18e eeuwse Chinese dekselvazen, H 22 cm.
Resultaat: 350 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen dekselvazen met tuin/vogel/vlinder decor. Beide vazen beschadigd. Afmeting: H 22 cm. In matige staat.

Twee 18e eeuwse queng lung dekselvazen, H 21 cm.
Startprijs 350 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen queng lung dekselvazen met landschap decor. Beide vazen restauratie. Afmeting: H 21 cm. In redelijk/goede staat.

18e Eeuwse Chinese dekselvaas, H 28 cm.
Startprijs 300 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen dekselvaas met floraal/piedestal decor. Gerestaureerd. Afmeting: H 28 cm. In redelijke staat.

Chinese drakenpot, H 17 cm.
Startprijs 250 EUR

Chinees porseleinen drakenpot met groene draak in wolken/golven decor. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.

Chinese maanvaas, H 32 cm.
Startprijs 500 EUR

Chinees porseleinen maanvaas met draken decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.

Chinese gemberpot Ø 21 cm.
Resultaat: 300 EUR

Grote Chinees porseleinen gemberpot met Foo-hond in landschap decor. Afmeting: H 25 x Ø 21 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Familie Rose dekselvaas, H 29 cm.
Startprijs 400 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose vaas met floraal/tuin/paradijsvogel/bloemenmand decor. Haarlijn bovenrand + chips bodemrand + deksel reparatie. Afmeting: H 29 cm. In redelijke staat.

Chinese Familie Rose penselenpot, H 15 cm x Ø 12,3 cm.
Startprijs 250 EUR

Antieke Chinees porseleinen Familie Rose penselenpot met leermeerster + leerling/ tekst decor. Afmeting: H 15 x Ø 12,3 cm. In goede staat.

Twee Chinese knobbelvazen
Resultaat: 200 EUR

Twee Chinees porseleinen celadon knobbelvazen met rood glazuur. Afmeting: H 15 cm. In goede staat.

Chinese Familie Verte vaas , H 25,5 cm.
Startprijs 400 EUR

Chinees porseleinen 19e eeuwse Familie Verte vaas met pioenroos/vlinder decor. Met dubbele blauwe bodemringen. Chips bovenrand. Afmeting: H 25,5 cm. In redelijk/goede staat.

Vier delen Chinees porselein
Startprijs 100 EUR

Vier Chinese kopjes. Familie Rose + republiek et cetera diverse afbeeldingen on figuren decor.. Afmeting: 6 - 10 cm. In goede staat.

Twee antieke Japanse vazen, H 28 cm.
Startprijs 300 EUR

Twee antieke Japanse porseleinen vazen met bronzen monturen. Paradijsvogel/floraal decor. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.

Grote Chinese voorraadpot, H 29 x Ø 22 cm.
Startprijs 450 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen voorraadpot met paradijsvogel/vlinder/tuin decor. Dubbele blauwe bodemring. Afmeting: H 29 x Ø 22 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 28,2 cm.
Startprijs 375 EUR

Chinees porseleinen vaas met rood glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 28,2 cm. In goede staat.

Chinese schenkpot, H 28 cm.
Startprijs 100 EUR

Grote Chinees porseleinen schenkpot met bruin glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.

Antieke Japanse theekan, 1890
Resultaat: 200 EUR

Antieke Japanse theekan van porselein. Met decor van gouden en blauwe kraanvogels in wolken. Met bodemmerk. Circa 1890. Chip binnenrand deksel. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.

Antiek Japans figuur, Vogel op boomstronk
Startprijs 240 EUR

Antieke Japans porseleinen polychrome vogel op boomstronk. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.

Japans bord Ø 30,5 cm.
Resultaat: 200 EUR

19e Eeuws Japanse Imari porseleinen schotel met geisha in tuin/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 30,5 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 22 cm.
Startprijs 150 EUR

Chinees porseleinen vaas met rood glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.

Chinese penselenpot van bamboe Ø 15 cm.
Startprijs 200 EUR

Grote Chinese penselenpot van bamboe. Met inleg/natuursteen zotjes decor. Afmeting: H 16,5 x Ø 15 cm. In goede staat.

Antiek Chinees blanc de Chine beeld, H 67 cm.
Startprijs 1.200 EUR

Groot antiek Chinees porseleinen blanc de chine quan yin met jong hert. 19e Eeuw. Oren hert beschadigd + chip. Afmeting: H 67 cm. In redelijk/goede staat.

OUd Chinees blanc de Chine figuur, H 29,6 cm.
Startprijs 350 EUR

Oud Chinees porseleinen blanc de Chine figuur. Krijger te paard. Bakfout in staart. Afmeting: H 29,6 cm. In goede staat.

Chinese bronzen vaas, H 29 cm.
Startprijs 100 EUR

Oude Chinese bronzen vaas met symbolen/tempelleeuwen/vogels en ringen decor. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.

Vier antieke Chinese borden Ø 21,5 cm.
Startprijs 150 EUR

Vier antieke Chinees porseleinen borden met celadon glazuur. Vogels in bosschage decor. Twee borden randschade. Twee borden goed. Afmeting: Ø 21,5 cm. In goede staat.

Drie delen Chinees porselein
Startprijs 60 EUR

Drie delen Chinees porselein. 1x Theekan, floraal/vogel decor, randschade. 1x Antieke Yixing trekpot met bodemmerk, patina, haarscheur. 1x Diepe visschotel. Afmeting: 11 - 23 cm. In redelijk/goede sta...

Grote 19e eeuwse Chinese dekselpot, H 27 x Ø 22 cm.
Startprijs 200 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen voorraad dekselpot met floraal/vogel/tekst decor. Binnenrand chips. Afmeting: H 27 x Ø 22 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Chinese Imari pendule
Startprijs 400 EUR

Antieke Chinese Imari porseleinen pendule met vergulde bronzen armaturen. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Deksel haarlijn. Verder in goede staat. Afmeting: H 47 cm.

Grote Chinese vaas, H 50 cm.
Startprijs 500 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met karaktertekens en figuren decor. Breuk. Afmeting: H 50 x Ø 38 cm. In redelijke staat.

Chinese vierkante celadon vaas, H 18 cm.
Startprijs 250 EUR

Vierkante Chinees porseleinen celadon vaas met ribbels. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.

5-Delig Chinees Familie Rose kaststel, H 8 - 9 cm.
Resultaat: 300 EUR

Vijf-delig Chinees Familie Rose porseleinen miniatuur kaststel. Geen deksels. Floraal decor. Restauraties. Afmeting: H 8 - 9 cm. In redelijke staat.

Drie Chinese kommen Ø 15 cm.
Resultaat: 100 EUR

Drie grote oude Chinees porseleinen kommen op hoge voet met konijnen decor. Eén kom beschadigd, andere kommen goed. Afmeting: H 12,5 x Ø 15 cm. In redelijk/goede staat.

12-Delige Chinese set Ø 23 cm.
Startprijs 700 EUR

Zeldzame 12-delige Chinees porseleinen bordenset. 18e Eeuw. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.

Chinese kom op voet Ø 12,5 cm.
Startprijs 100 EUR

Chinees porseleinen kom op hoge voet met oker glazuur + draken decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 9,5 x Ø 12,5 cm. In goede staat.

Antieke Chinese Kantonese lampenvoet, H 60 cm.
Startprijs 200 EUR

Grote antieke Chinees porseleinen Kantonese lampenvoet met krijger decor. Twee-lichts. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.

Chinese lakwerkvaas, H 36 cm.
Startprijs 300 EUR

Grote Chinese lakwerk vaas met reliëf figuren decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 36 x Ø 26 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese vaas, H 18 cm.
Startprijs 180 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen vaas met landschap decor. Gerestaureerd. Afmeting: H 18 cm. In redelijke staat.

18e Eeuws Chinees Familie Verte bord Ø 23 cm.
Startprijs 200 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Verte bord met pagode in landschap/floraal en goud decor. Enkele chips. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.

Twee delen Chinees porselein
Startprijs 250 EUR

Twee delen Chinees porselein. Familie Rose met Kang Xi bodemmerk. Antiek. Vaas gerestaureerd. Gemberpot, haarlijn bovenrand. Afmeting: 15 - 27 cm. In redelijk/goede staat.

Boeddhistisch bronzen figuur, H 41 cm.
Resultaat: 325 EUR

Boeddhistisch bronzen figuur met vier armen en knots op lotusbloem. India. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.

Chinese maanvaas, H 31,5 cm.
Startprijs 600 EUR

Grote Chinees porseleinen maanvaas met oren. Voorzien van oxide rode floraal/vogel decor. Afmeting: H 31,5 cm. In goede staat.

Chinese Sang de Boeuf vaas, H 36 cm.
Resultaat: 200 EUR

Grote Chinees porseleinen Sang de Boeuf vaas. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.

Japanse bronzen vaas, H 26 cm.
Startprijs 100 EUR

19e Eeuwse Japanse bronzen vaas met salamander/floraal/paradijsvogel decor. Signatuur op bodemplaat. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.

Chinese celadon vaas, H 18 cm.
Startprijs 200 EUR

Chinees porseleinen celadon vaas met grijs/bruin craquelé glazuur en ribbels. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.

18e - 19e Eeuwse Chinese kom Ø 13,7 cm.
Startprijs 70 EUR

18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen kom met floraal/kostbaarheden decor. Vier tekens bodemmerk. Haarlijn + chips. Afmeting: H 7 x Ø 13,7 cm. In redelijke staat.

Japans servies
Resultaat: 150 EUR

Antiek Japans eierschaal porseleinen draken servies met portretten in bodems. Kopjes + vergulding + wierookbrander. Circa 1930. Eén kopje gelijmd. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 9 - 25 cm.

Imari schaal met zilveren beugel
Startprijs 80 EUR

Imari schaal met zilver, 833/000. Rond schaal met een rechthoekig gecontourneerde rand voorzien van een afbeelding met figuren. Aan de schaal zit een zilveren opengewerkte beugel versierd met floraal ...

Japanse Imari wandelstokken-houder, H 62 cm.
Resultaat: 150 EUR

Grote 19e eeuwse Japans Imari porseleinen wandelstokken-houder met floraal decor. Gelijmd. Afmeting: H 62 cm. In redelijke staat.

Twee Imari dekselvazen, H 34 cm.
Resultaat: 275 EUR

Twee 19e eeuwse fijn gedecoreerde Imari porseleinen dekselvazen met landschap/floraal/goud decor. Minimale haarlijn. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.

Twee Imari rolvazen, H 46,5 cm.
Resultaat: 300 EUR

Twee grote 19e eeuwse Imari porseleinen rolvazen met floraal/goud decor. Eén onderrand scherf ingelijmd. Afmeting: H 46,5 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese draken vaas, H 22 cm.
Resultaat: 550 EUR

Chinees porseleinen drakenvaas met rode draken en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.

Drie delen Japans Imari porselein
Resultaat: 150 EUR

Drie delen antiek Japans Imari porselein. Floraal/goud decor. Twee vazen + één schaal. 19e Eeuw. Afmeting: 24 - 37 cm. In goede staat.

Vijf Japanse Imari borden Ø 20 - 21 cm.
Resultaat: 60 EUR

Vijf 19e eeuwse Japans porseleinen Imari borden. Divers. Floraal. Afmeting: Ø 20 - 21 cm. In goede staat.

Twee Japanse Imari vazen, H 25 cm.
Resultaat: 120 EUR

Twee 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen vazen. Floraal/goud en ribbel decor. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

Twee Japanse Imari vazen Ø 28, 5 cm.
Resultaat: 120 EUR

Twee 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen vazen met zangvogels/tuin decor. Afmeting: Ø 28,5 cm. In goede staat.

Antieke Imari lampenvoet, H 59 cm.
Resultaat: 225 EUR

Grote antieke Imari porseleinen lampenvoet met reliëf van floraal/vlinder/vogel en goud decor. Afmeting: H 59 cm. In goede staat.

Lot Japans Imari porselein (5x)
Resultaat: 60 EUR

Vijf Japanse Imari porseleinen vazen met floraal decor. Twee vazen lichte randschade. Afmeting: 17 - 21 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Japans Imari porselein (8x)
Resultaat: 60 EUR

Acht 19e eeuwse Japans Imari porseleinen pijpvazen. Floraal decor. Twee met bovenrandschade/chips. Rest goed. Afmeting: 8 - 16 cm.

Lot Japans Imari porselein (6x)
Resultaat: 60 EUR

Zes delen Japans Imari porselein. Divers. 19e Eeuw. Enkele chips + haarlijn. Afmeting: 11 - 22 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Imari porselein (4x)
Startprijs 60 EUR

Vier delen 19e eeuws Imari porselein. Floraal/goud decor. Twee bolvazen, één chip. Twee ruit-vormige schalen, goed. Afmeting: 13 - 18,5 cm. In goede staat.

Groot 18e - 19e eeuws Japans paravent (kamerscherm)
Startprijs 1.000 EUR

Zeer groot 18e - 19e eeuws Japans paravent (kamerscherm). Handbeschilderde gouache met vogels/waterlandschap en goud decor. Afmeting: 167 x 378 x 2 cm. In goede staat.

Groot 18e - 19e eeuwse Japans paravent (kamerscherm)
Resultaat: 1.000 EUR

Zeer groot 18e - 19e eeuws Japans paravent (kamerscherm). Handbeschilderde gouache met vogels/waterlandschap en goud decor. Afmeting: 167 x 378 x 2 cm. In goede staat.

Drie Japanse Imari vazen, H 19 - 25 cm.
Startprijs 60 EUR

Drie 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen kraag vazen. Afmeting: H 19 - 25 cm. In goede staat.

Twee antieke Japanse kakiemon borden Ø 18,3 cm.
Startprijs 100 EUR

Twee antieke Japans porseleinen kakiemon borden met granaatappel decor. Beiden één chip. Afmeting: Ø 18,3 cm. In redelijk/goede staat.

18e Eeuws Chinees Imari bord Ø 21,3 cm.
Resultaat: 200 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Imari bord met figuren in tuin/2x koekoek decor. Afmeting: Ø 21,3 cm. In goede staat.

Grote Chinese Familie Verte lampenvoet, H 58 cm.
Startprijs 800 EUR

Zeer grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte lampenvoet met landschap/figuren/coulissen + goud decor. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.

Lot 18e eeuws Chinees porselein
Resultaat: 275 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen capucijner Familie Rose kop en schotels. Floraal. Afmeting: 5 x Ø 10,5 cm. In goede staat.

Chinese celadon censer Ø 13,6 cm.
Resultaat: 100 EUR

Chinees porseleinen celadon censer op drie poten met craquelé glazuur. Afmeting: H 5 x Ø 13,6 cm. In goede staat.

Antieke Chinese trekpot Ø 6 cm.
Startprijs 70 EUR

Kleine antieke Chinese Yixing trekpot met emaille beschildering. Floraal + vlinder. Afmeting: 4,5 x 9 x Ø 6 cm. In goede staat.

Chinese celadon vaas, H 22 cm.
Resultaat: 300 EUR

Chinese celadon porseleinen vaas met lichtbruin craquelé glazuur. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.

Vier 17e - 18e eeuwse Chinese borden Ø 12,5 - 17 cm.
Startprijs 100 EUR

Vier 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden. Divers. Floraal/tuin met koekoek decor. Twee delen chips en/of haarlijn. Afmeting: Ø 12,5 - 17 cm. In redelijk/goede staat.

Twee Chinese kommen Ø 11,6 cm.
Startprijs 50 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen kommen met landschap/pagode decor. Beide haarlijn. Eén kom chip. Bodemmerk. Afmeting: H 5,5 x Ø 11,6 cm. In goede staat.

Twee grote Chinese kommen Ø 16 cm.
Startprijs 50 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen kommen met feniks/draak decor. Beide kommen haarlijn. Eén kom chip. Afmeting: H 8 x Ø 16 cm. In redelijke staat.

Antieke Chinese censer
Resultaat: 60 EUR

Kleine antieke Chinese censer van brons. Met bodemmerk. Afmeting: 4 x 8,5 x 7 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese vaas, H 20 cm.
Resultaat: 200 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi vaas met landschap decor + vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.

Lot 18e eeuws Chinees porselein (4x)
Resultaat: 170 EUR

Vier delen 18e eeuws Chinees Familie Rose porselein. Floraal decor. 1. Theekan, handvat gelijmd. 2. Vier verdeel schalen. Afmeting: 12 - 25 cm. In redelijk/goede staat.

18e Eeuwse Chinese mosterdpot Ø 6,5 cm.
Startprijs 150 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose mosterdpot met floraal decor. Haarlijn vrucht deksel + haarlijn handvat. Afmeting: H 10,5 x Ø 6,5 cm. In redelijk/goede staat.

5x China (divers)
Startprijs 250 EUR

Vijf delen China. Divers. 1x Bronzen stempel. 2x Muntgeld. 2x Opiumgewichten. Afmeting: 4 - 6 cm. In goede staat.

4x Capucijner kopjes
Resultaat: 160 EUR

Vier antieke Chinees porseleinen capucijner kopjes met floraal/landschap decor. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 3,5 - 6,5 cm. In goede staat.

Twee 18e eeuwse Chinese Familie Rose borden Ø 22 - 23 cm.
Startprijs 140 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met floraal decor. Eén bord gaaf. Eén bord haarlijn. Afmeting: Ø 22 - 23 cm. In redelijk/goede staat.

17e -18e Eeuws Chinees bord + zilveren hengsel Ø 27,5 cm.
Startprijs 80 EUR

17e - 18e Eeuws chinees porseleinen Kang Xi bord met zilveren hengsel. Beschadigd/gelijmd. Afmeting: Ø 27,5 cm. In matige staat.

Antieke Chinese lampenvoet, H 34 cm.
Startprijs 100 EUR

Antieke Chinees porseleinen lampenvoet. Floraal/draken decor. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.