Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

53. Juliveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 juli 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Vijf Chinese trekpotten, 11 - 16 cm.
Resultaat: 110 EUR

Vijf Chinese Yixing trekpotten van aardewerk. Divers. Bodemmerken. Afmeting: 11 - 16 cm. In goede staat.

Drie 18e eeuwse Chinese borden Ø 22,5 cm.
Resultaat: 100 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden. Floraal/goed decor. Eén bord goed. Eén bord minimale chip. Eén bord haarlijn. Afmeting: Ø 22,5 cm. In redelijk/goede staat.

Vijf delen Chinees porselein
Resultaat: 100 EUR

Vijf delen Chinees porselein. Bestaande uit: Twee penselenpotten (groot) en één maal republiek, gelijmd. Kleine penselenpot, republiek, haarlijn. Koekjestrommel met papegaai/goud decor. En een Familie...

18e Eeuwse Chinese pattipan
Resultaat: 100 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen pattipan met floraal/goud decor. Minimale chips. Afmeting: 2,2 x 14,3 x 14,5 cm. In goede staat.

Twee Chinese bloemstekers
Resultaat: 100 EUR

Twee Chinees porseleinen bloemstekers voor aan de wand. Floraal decor. Afmeting: 11 x 21 x 14 cm. In goede staat.

Lot Chinees capucine porselein
Resultaat: 100 EUR

Lot 18e eeuws Chinees capucine porselein. Vier schotels, goed + één kopje. Afmeting: 6 - 11,5 Ø cm.

17e - 18e Eeuws Chinees Kang Xi bord Ø 21 cm.
Resultaat: 100 EUR

17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi bord met floraal decor. Met bodemmerk. Twee haarlijnen. Afmeting: Ø 21 cm. In redelijk/goede staat.

Oud/antiek Chinees bronzen beeld
Resultaat: 100 EUR

Oud/antiek Chinees bronzen beeld. Zonder sokkel. Krijger. Deel van arm mist. Afmeting: H 23 cm. In redelijke staat.

Tibetaanse sculptuur, H 24,5 cm.
Resultaat: 100 EUR

Oud Tibetaans houtgestoken figuur met restvergulding. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.

Chinese kom op voet Ø 12,5 cm.
Resultaat: 100 EUR

Chinees porseleinen kom op hoge voet met draken decor. Met craquelé glazuur. Afmeting: H 11 x Ø 12,5 cm. In goede staat.

Chinese kom Ø 19,8 cm.
Resultaat: 100 EUR

Grote Chinees porseleinen kom met rondom floraal decor. Eén keer randschade. Afmeting: H 10 x Ø 19,8 cm. In redelijke staat.

Drie Chinese kommen Ø 15 cm.
Resultaat: 100 EUR

Drie grote oude Chinees porseleinen kommen op hoge voet met konijnen decor. Eén kom beschadigd, andere kommen goed. Afmeting: H 12,5 x Ø 15 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese celadon censer Ø 13,6 cm.
Resultaat: 100 EUR

Chinees porseleinen celadon censer op drie poten met craquelé glazuur. Afmeting: H 5 x Ø 13,6 cm. In goede staat.

Vijf 18e eeuwse Chinese borden Ø 16 - 17 cm.
Resultaat: 100 EUR

Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen queng lung borden met tuin decor. Eén bord chips + minimale haarlijn. Afmeting: Ø 16 - 17 cm. In goede staat.

Chinese celadon vaas, H 21 cm.
Resultaat: 100 EUR

Oude octagonale Chinees porseleinen celadon vaas. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.

Lot 17e - 18e eeuws Chinees porselein (3x)
Resultaat: 100 EUR

Drie 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kopjes met floraal decor + zeemleer glazuur. Ieder kopje chip en/of haarlijn/randschade. Afmeting: 4 x Ø 6,7 cm. In redelijke staat.

Grote Chinese vaas, H 40,5 cm.
Resultaat: 100 EUR

Grote trompet-vormige Chinees porseleinen vaas met krekel/vlinder decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 40,5 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (7x)
Resultaat: 100 EUR

Zeven delen 18e eeuws Chinees porselein. Floraal/figuren/goud decor. Eén bord Ø 25 cm goed. Haarlijnen en/of chips. Afmeting: 8 - 15 cm. In redelijke staat.

18e Eeuwse Chinese Familie Rose schotel Ø 11,6 cm.
Resultaat: 100 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose schotel met tuin decor en zilveren hengsel. Chip + haarlijn. Afmeting: Ø 11,6 cm. In redelijke staat.

Twee delen China
Resultaat: 100 EUR

Twee delen China. 19e Eeuw of ouder. 1x Antieke bronzen vaas. 1x Waterkom, zonder deksel, met draken decor. Afmeting: 12 - 16 cm. In goede staat.

18e Eeuws Chinees bord Ø 26 cm.
Resultaat: 100 EUR

18e Eeuws dikwandig Chinees porseleinen bord met vogels in tuin decor. Rood/blauw. Afmeting: H 4 - Ø 26 cm. In goede staat.

Zes 18e - 19e eeuwse Chinese miniatuur vazen, H 5,5 - 6 cm.
Resultaat: 100 EUR

Zes 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen miniatuur vazen. Twee vazen, chips. Twee vazen, haarlijn. Drie vazen, goed. Afmeting: H 5,5 - 6 cm. In goede staat.

Chinese bronzen vaas, H 15 cm.
Resultaat: 100 EUR

Antieke 19e eeuwse Chinese bronzen vaas met karaktertekens. Ongemerkt. Afmeting: H 15 cm. In goede staat.

Antieke Chinese tinnen kruik
Resultaat: 100 EUR

Antieke Chinese tinnen kruik met bodemmerk. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 23,5 cm. In goede staat.

Chinese celadon vaas, H 16,7 cm.
Resultaat: 100 EUR

Chinese celadon porseleinen vaas met groen craquelé glazuur. Afmeting: H 16,7 cm. In goede staat.

Chinese celadon vaas, H 38,5 cm.
Resultaat: 100 EUR

Grote Chinees porseleinen celadon vaas met lotusbloemen, oren, ringen en bodemmerk. Gaatje in bodemmerk. Afmeting: H 38,5 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese gemberpot
Resultaat: 100 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi gemberpot met prunus decor. Afmeting: H 13 cm. In goede staat.

Vier antieke Chinese borden Ø 22 - 24,5 cm.
Resultaat: 100 EUR

Vier antieke Chinees porseleinen borden. 19e Eeuw. Drie Familie Rose Kantonees, goed. Eén Cheng Lung bord, haarlijn. Afmeting: Ø 22 - Ø 24,5 cm. In redelijk/goede staat.

Drie Chinese jade kommen
Resultaat: 100 EUR

Drie Chinese jade kommen in metalen houders + bodemmerk. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 10 - 12 cm. In goede staat.

Twee delen 18e eeuws Chinees porselein
Resultaat: 100 EUR

Twee delen 18e eeuws Chinees porselein. 1x Kang Xi kan, beschadigd. 1x Kang Xi theebus, goed. Afmeting: H 7 - 11 cm. In redelijk/goede staat.

Drie 18e eeuwse Chinese borden, Ø 4 - 7 cm.
Resultaat: 100 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Imari + Queng Lung. Met landschap/floraal/goud decor. Twee chips. Afmeting: Ø 4 - 7 cm. In redelijk/goede staat.

Twee delen 17e- 18e eeuws Chinees porselein
Resultaat: 90 EUR

Twee delen 17e - 18e eeuws Chinees Kang Xi porselein. 1x Trekpot met floraal decor, haarlijnen + deksel gelijmd en beschadigd. 1x Chinese klapmuts kom met floraal/coulissen decor. Vier tekens bodemmer...

Lot Chinees porselein (7x)
Resultaat: 90 EUR

Zeven delen antiek Chinees porselein. Divers. Bestaande uit; zes schotels en één kopje. 18e - 19e Eeuw. Beschadigingen en/of haarlijnen. Afmeting: 6 - 13 cm. In redelijke staat.

Antieke Chinese gemberpot Ø 19 cm.
Resultaat: 90 EUR

Grote antieke Chinees porseleinen gemberpot met tuin/vlinder decor. 19e Eeuw. Chip deksel. Afmeting: H 21 x Ø 19 cm. In redelijk/goede staat.

Drie Chinese diepe schotels
Resultaat: 90 EUR

Drie 19e eeuwse Chinees porseleinen octagonale diepe schotels met kraanvogel/floraal decor. Afmeting: 4 x 15 x 15 cm. In goede staat.

Antieke Chinese Swatow schotel Ø 23,2 cm.
Resultaat: 90 EUR

Antieke Chinees porseleinen Swatow schotel. Cargo vondst. Afmeting: Ø 23,2 cm. In goede staat.

Antieke Japanse Meiji bloempot Ø 18 cm.
Resultaat: 90 EUR

Antieke Japanse Meiji bloempot met feniks/draak/floraal decor. Afmeting: H 11,5 x Ø 18 cm. In goede staat.

Chinese inktpot met ratten
Resultaat: 90 EUR

Chinees porseleinen inkthouder met twee ratten, voorzien van blauw glazuur. Afmeting: 9 cm. In goede staat.

Grote Chinese Familie Verte vaas, H 33,2 cm.
Resultaat: 90 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Verte vaas met figuren/vleermuis en karaktertekens decor. Afmeting: H 33,2 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese Familie Rose kom Ø 11,3 cm.
Resultaat: 90 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose kom met tuin decor. Afmeting: H 6 x Ø 11,3 cm. In goede staat.

Twee Chinese gemberpotten Ø 19 cm.
Resultaat: 90 EUR

Twee grote oude Chinees porseleinen gemberpotten met karaktertekens. Afmeting: H 27 x Ø 19 cm. In goede staat.

Antieke Japanse of Chinese dekselpot
Resultaat: 90 EUR

Antieke Japanse of Chinees porseleinen dekselpot met floraal/vogel decor. Beschadigd. Afmeting: H 34 cm. In matige staat.

Lot Chinees porselein (3x)
Resultaat: 80 EUR

Lot 19e eeuws Chinees porselein. Drie chocolade kop + schotels. Met geisha/goud decor. Met zes tekens bodemmerk. Drie schotels goed. Eén kop minimale haarlijn. Eén kop scherf gelijmd. Eén kop twee haa...

17e - 18e Eeuws Chinees bord Ø 23,2 cm.
Resultaat: 80 EUR

17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi bord met orchidee en vlinder decor. Haarlijn/schilfers. Afmeting: Ø 23,2 cm. In redelijk/goede staat.

17e- 18e Eeuws Chinees tempelfiguur
Resultaat: 80 EUR

17e - 18e Eeuws gesigneerd Chinees Yixing tempelfiguur. Gepolychromeerd. Verso gesigneerd. Afmeting: H 14,5 cm. In goede staat.

Japanse of Chinese tafelschaal Ø 26,5 cm.
Resultaat: 80 EUR

19e Eeuwse Japanse of Chinese bronzen gepatineerde tafelschaal met reiger/kraanvogel/schildpad en baars decor. Afmeting: H 7 x Ø 26,5 cm. In goede staat.

Antieke Chinese vaas, H 11 cm.
Resultaat: 80 EUR

Antiek Chinees porseleinen vaas in baluster-vorm met draken decor. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: H 11 x Ø 11 cm. In goede staat.

Twee antieke Chinese gemberpotten Ø 16 cm.
Resultaat: 80 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen gemberpotten met landschap decor. Eén bakfout. Afmeting: H 16 x Ø 16 cm. In goede staat.