Chinese rituele bronzen dolk. Naar antiek voorbeeld. Afmeting: L 56 cm. In goede staat.
Chinese geisha met bloem, gemaakt van half edelsteen. 20e Eeuw. Afmeting: 24 cm. In goede staat.
Antieke Chinese tijger van tin, met half-edelsteen ogen. Afmeting: 18,6 x 16 x 8 cm. In goede staat.
Vier 19e eeuwse Chinees porseleinen miniatuur vazen. 2x Familie Verte, flacon/floraal decor. 2x Familie Rose, geisha decor. Afmeting: H 3 - 7 cm. In goede staat.
Zes 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen miniatuur vazen. Twee vazen, chips. Twee vazen, haarlijn. Drie vazen, goed. Afmeting: H 5,5 - 6 cm. In goede staat.
Twee Chinese eierschaal porseleinen kommen met floraal/draken decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 12 cm. + Ø 12,7 cm. In goede staat.
Twee decoratieve Chinees porseleinen tafellampen met messing basement. 21e Eeuw. afmeting: 45 - 46 cm. In goede staat.
Grote Chinese wierookbrander. Jade? Met tempelleeuw/olifanten koppen en floraal decor. Afmeting: 56 x 58 x Ø 38 cm. In goede staat.
Antieke Chinese hardhouten spiegel met florale parelmoer inleg. Deel inleg mist. Circa 1900. Afmeting: 39 x 26 x 14 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen Familie Verte kom met draken decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6,2 x Ø 15,7 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Meiping vaas met blauw glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.
Drie delen Chinees porselein. 1x Octagonale vaas met geisha's + bodemmerk. 1x 19e eeuwse kom met floraal/goud decor, minimale chips. 1x 18e Eeuws bord, floraal/goud decor, gelijmd. Afmeting: 19 - 23,5...
Antieke 19e eeuwse Chinese bronzen vaas met karaktertekens. Ongemerkt. Afmeting: H 15 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees porselein. Bestaande uit een Familie Verte vaas met floraal/figuren in tuin decor, met bodemmerk, haarlijn. En een Familie Rose kom met figuren in landschap/tekst decor, met zes tek...
Twee Chinees porseleinen cups met floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: 4,8 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen draken kommen met okergeel glazuur + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6,5 x Ø 15,2 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen cup met rood + groen glazuur en floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 6,7 x Ø 8 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen censer met oren en blauw/wit verlopen glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 10 x Ø 14 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen wierookstokjeshouder met draken/vissen/paarden decor. Afmeting: 22 cm. In goede staat.
Drie delen Chinees porselein. Twee Familie Rose snuffbottles met kinderen decor. Met bodemmerk. En een Familie Verte dekseldoos, chips. Afmeting: 8 - 10 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Chinees porseleinen lampenvoet met jade-achtig glazuur + Familie Verte figuren in landschap decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Vier-delige Chinese mini tafelset van hardhout. 20e Eeuw. Afmeting: 40 - 66 cm. In goede staat.
Antieke Chinese tinnen kruik met bodemmerk. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 23,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met groen glazuur en floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 6,8 x Ø 15 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose bord met zeldzaam decor van figuren bij pergola met paard + floraal. Afmeting: Ø 22,7 cm. In goede staat.
Zeven delen divers antiek Chinees porselein. Onder andere; Kanton, Imari, Kutani en Familie Rose. Eén schotel chips. Afmeting: 6 - 12 cm. In redelijk/goede staat.
Groot oud Nepalees boeddhistisch figuur. Bodhisattva op lotusbloem. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen lampenvoet met bloesemboom/zwaluw decor. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met prunus/ice crack decor. 19e Eeuw. Bovenrand restauratie. Afmeting: H 43 cm. In redelijke staat.
Grote Chinees porseleinen maanvaas met draken/Chinese godheid/floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 35,5 cm. In goede staat.
Kleine Chinees porseleinen bolvaas met draken decor + bodemmerk. Afmeting: H 5 x Ø 9 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met rood glazuur. Balustervormig. Met bodemmerk. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen republiek-stijl vaas met ganzen/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met blauw glazuur + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 34 x Ø 21,5 cm. In goede staat.
Grote dikwandige Chinees porseleinen diepe schotel met draak decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 36,8 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met groen glazuur, reliëf decor en olifanten koppen. Met bodemmerk. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom op hoge voet met rood-bruin glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 11 x Ø 16,7 cm. In goede staat.
Groot Oosters bronzen Shiva figuur met vier armen, staande op lotusbloem. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Bronzen oosterse boeddha zittende op lotusbloem. Met stenen van bloedkoraal + turkoois. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Antiek Oosters bronzen boeddha figuur met vergulding, bloedkoraal en jade?. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen wandvaas met geel glazuur + Familie Rose floraal/tekst decor. Bodemmerk. Afmeting: H 19,8 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen pijpvaas met baars decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen pot met decor van berglandschap + twee goden in de wolken. Met console. Afmeting: H 13 x Ø 17,4 cm. In goede staat.
Twee grote 18e eeuwse Chinees porseleinen kommen. Familie Rose. Haarlijnen + gelijmd. Afmeting: Ø 23 - 27 cm. In redelijke staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met 100 herten decor en olifantkoppen. Met bodemmerk. Afmeting: H 43,5 cm. In goede staat.
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kopjes met vlinder/bloemen decor. Met bodemmerk. Enkele minimale chips. Afmeting: H 3,5 x Ø 6,7 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen Ducai vaas met floraal decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.
Grote octagonale Chinees porseleinen celadon vaas. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari kop en schotels. Drie schotels goed, twee kopjes chip. Afmeting: 5 - 10 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek zeven-delig Japans Satsuma theeservies. Met figuren in landschap/goud decor. Met bodemmerk. Twee deksels beschadigd. Afmeting: 10 - 20 cm. In redelijk/goede staat.
Zeer grote Chinees porseleinen schotel met rode ijzeroxide. Floraal decor. Afmeting: Ø 44 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Verte brushpot met kraanvogel decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 16 x Ø 19,7 cm. In goede staat.
Grote acht-hoekige Chinese dikwandige porseleinen celadon vaas. Met bodemmerk. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen vazen. 1. Celadon met groen craquelé glazuur. 2. Meerkleurig glazuur. Afmeting: H 27 - 37 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen drakenvazen met okergeel glazuur en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
Antieke Japanse wierookbrander van brons met cloisonné. Floraal/foo-hond decor. Met bodemmerk. Hengsels missen. Afmeting: H 26,5 x Ø 21 cm. In goede staat.
Chinese celadon porseleinen vaas met groen craquelé glazuur. Afmeting: H 16,7 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen celadon tempelhonden. Zeer gedetailleerd, met lelies en vleermuizen decor. Afmeting: 22 x 21 x 13 cm. In goede staat.
Drie delen antiek Japans brons. Circa 1900. Bestaande uit; Twee vazen, vogel/floraal decor. En een wierookbrander in zeilboten-vorm. Afmeting: 13 - 15 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Japanse bronzen cloisonné vaas met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: H 36,5 cm. In goede staat.
Twee antieke 19e eeuwse Japanse wierookbranders van brons. Met foo-honden en vogels. Deksel mist. Afmeting: 30 - 42 cm. In redelijk/goede staat.
Drie 19e eeuwse Japanse bronzen wierookbranders met foo-honden. Afmeting: 17 - 25 cm. In goede staat.
Twee grote oude Chinees porseleinen gemberpotten met karaktertekens. Afmeting: H 27 x Ø 19 cm. In goede staat.
Twee delen Yixing China. Eén vaas met draken decor, en één trekpot met bodemmerk. Plus een Bottcher theestoof. Afmeting: 14 - 24 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met tuin/zangvogel decor + tekst. Merkteken. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen schotel met baars/peterselie decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 30,4 cm. Haarlijn. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen Ducai dekselpot met meanderend en floraal decor. Met bodemmerk. Eén oor gelijmd. Afmeting: H 20 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinese koperen schaal op drie poten . Eén poot opnieuw genageld. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: H 20,5 - Ø 39,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen celadon vaas met lotusbloemen, oren, ringen en bodemmerk. Gaatje in bodemmerk. Afmeting: H 38,5 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen celadon vazen. 1x Groen craquelé glazuur + 1x blauw craquelé glazuur. Afmeting: H 12 - 26 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen waterpot met plated/verzilverde monturen van latere datum. Afmeting: H 7 x Ø 8 cm. In redelijke staat.
Vijf delen Chinees porselein. 19e Eeuw. 1x Kom met floraal decor, haarlijn. 1x Bord, floraal/vlinder decor, goed. 3x Familie Rose schaal, floraal, één chip. Afmeting: Ø 9 - 17 cm. In redelijk/goede st...
Zes antieke Chinese prenten op zijde. Republiek. Spelende zotjes. Afmeting: H 18 x B 8 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen brushpot met fijn geschilderde vogels in landschap decor + tekst. Afmeting: 18,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen maanvaas (pelgrimvaas) met feniks/floraal decor. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Drie delen Chinees porselein. Bestaande uit; grote Sung vaas met groen glazuur en floraal decor. En een grote waterbak met grijs craquelé glazuur + tekst op bodem. Daarbij een schaal met glazuur Vietn...
Chinees porseleinen vaas met rood glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen penselenpot met rondom hoogwaardigheidsbekleders in tuin decor. Afmeting: H 17,5 x Ø 18 cm. In goede staat.
Chinese gebedsketting met turkooiskralen, ø 14,5mm., met kleine rode en blauwe kralen lengte 170 cm. In goede staat
Grote oude Chinees porseleinen celadon vaas als lampenvoet. Met bamboe decor + bodemmerk. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met rondom figuren decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 22,3 cm. In goede staat.
Antieke Chinese bronzen vaas met ringen. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: Ø 11,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met blauw floraal/golfen decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Vier delen antiek Chinees porselein. 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: Grote 18e eeuwse Queng Lung schaal met landschap decor, chip rand. Een Chinese vaas met floraal/vlinder/vogel decor + vier tekens b...
Elf stuks 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Set van vijf borden met landschap decor + een set van zes borden met floraal decor. Twee borden beschadigd, één bord haarlijn. Acht maal minimale chips...
Vierkante Chinees porseleinen vaas met geisha in landschap decor. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Grote antieke Japanse Satsuma porseleinen karper met goud decor. Eén vin gelijmd. Circa 1900. Afmeting: 36 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Verte kom met rondom diverse figuren decors. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 10,2 x Ø 20,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose vaas met kippen/floraal decor. Afmeting: H 30 x Ø 23 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose brushpot met pioenroos decor. Met dubbele blauwe bodemring. Afmeting: H 12 x Ø 10,5 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees porselein. Bestaande uit: (1) Drakenkom met blauw glazuur + bodemmerk. (2) Drakenkom met deksel, geel glazuur en feniks decor, met bodemmerk. Afmeting: 13 - 16 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen celadon schaal. Bovenrand twee chips gerestaureerd. Afmeting: 9 x Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen oorvaas met verlopen paars glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 23,5 cm. In goede staat.
Chinese bronzen wierookbrander met draken. Naar oud voorbeeld. Afmeting: H 15 x Ø 18 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen kom met mangaan-kleurig vissen decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 12 x Ø 26,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose geurverdrijver met figuren/goud/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: 10,3 x Ø 9,2 cm. In goede staat.