Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

53. Juliveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 juli 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Antieke Chinese vaas, H 12 cm.
Resultaat: 650 EUR

Antieke Chinees porseleinen bolvaas met vissen/waterlelie decor. 16e - 17e Eeuw. Afmeting: H 12 x Ø 10 cm. In goede staat.

Chinese knobbelvaas, H 19,5 cm.
Resultaat: 650 EUR

Chinees porseleinen knobbelvaas met granaatappel decor. Met bodemmerk + zegel. Afmeting: H 19,5 cm. In goede staat.

Chinese bolvaas, H 12,5 cm.
Startprijs 60 EUR

Oude Chinees porseleinen bolvaas met floraal decor. Afmeting: H 12,5 x Ø 9 cm. In goede staat.

Antieke Chinese vaas, H 11 cm.
Resultaat: 80 EUR

Antiek Chinees porseleinen vaas in baluster-vorm met draken decor. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: H 11 x Ø 11 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 30 cm.
Resultaat: 40 EUR

Chinees porseleinen vaas met blauw glazuur en opgewerkte draken. Twee beschadigingen drakenkop. Afmeting: H 30 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese vaas H 13 cm x Ø 13,5 cm.
Startprijs 400 EUR

Chinees porseleinen bolvaas met floraal decor en zes tekens bodemmerk. Ingekort. Afmeting: H 13 x Ø 13,5 cm. In redelijk/goede staat.

Twee kleine Chinese of Japanse cloisonné vazen, H 13 cm.
Startprijs 250 EUR

Twee oude/antieke kleine Chinese of Japanse cloisonné vazen. Kraanvogel decor. Afmeting: H 13 cm. In goede staat.

Twee Chinese Familie Rose cups Ø 6,5 cm.
Startprijs 1.000 EUR

Twee Chinees porseleinen Familie Rose cups met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 6,5 cm. In goede staat.

Chinese wierookbrander Ø 16 cm.
Resultaat: 250 EUR

Zware Chinese wierookbrander van brons. Met bodemmerk. Patina. Afmeting: H 8 x Ø 16 cm. In goede staat.

Zeven antieke Chinese kopjes
Resultaat: 250 EUR

Zeven antieke Chinees porseleinen kopjes met peterselie decor. Divers. 18e - 19e Eeuw. Paar minimale chips. Afmeting: 7 - 9 cm. In goede staat.

Twee Chinese censers
Startprijs 250 EUR

Twee Chinese bronzen censers. 1x met draken en oren, ongemerkt. 1x met draak + bodemmerk. Afmeting: 13 - 20 cm. In goede staat.

18e Eeuws Chinees bord Ø 22,3 cm.
Resultaat: 120 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose bord met tuin en goud decor. Afmeting: Ø 22,3 cm. In goede staat.

Twee 18e eeuwse Chinese borden Ø 22 - 23 cm.
Startprijs 60 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Floraal/tuin decor. Beide borden haarlijn. Afmeting: Ø 22 - 23 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese Familie Rose vaas , H 23 cm.
Startprijs 400 EUR

18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose vaas met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.

Chinese bronzen vis met drakenkop
Startprijs 750 EUR

Chinees vergulde bronzen vis met drakenkop. Met bodemmerk. Slijtage/patina. Afmeting: 8 x 8,5 x 7 cm. In goede staat.

Antieke Japans Satsuma servies
Startprijs 300 EUR

Elf-delig antiek Japans porseleinen Satsuma servies met figuren in landschap/goud decor. Met bodemmerk. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 10 - 15 cm. In goede staat.

Chinese penselenpot
Startprijs 800 EUR

Chinees porseleinen penselenpot met rondom figuren in landschap decor. Afmeting: 19,8 cm. In goede staat.

Chinese kom Ø 11 cm.
Resultaat: 300 EUR

Chinees porseleinen kom met vleermuis/floraal decor. Afmeting: H 6 x Ø 11,1 cm. ln goede staat.

Vier 17e - 18e eeuwse Chinese borden Ø 26 - 27 cm.
Resultaat: 250 EUR

Vier 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden met tuin decor. Haarlijnen en/of chips. Afmeting: Ø 26 - 27 cm. In redelijke staat.

Chinese vaas, H 46 cm.
Startprijs 500 EUR

18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen Familie Verte vaas met Chinese hoogwaardigheidsbekleder decor. Gerestaureerd. Afmeting: H 46 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese vaas, H 28 cm.
Resultaat: 500 EUR

Chinees porseleinen vaas met groen glazuur + goudrand bewerkt. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose vaas, H 28,5 cm.
Startprijs 300 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose vaas met geisha's in tuin/spelende zotjes decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 28,5 cm. In goede staat.

Chinese Familie Verte bolvaas Ø 14 cm.
Startprijs 80 EUR

Chinees porseleinen Familie Verte bolvaas met fabeldieren decor. Afmeting: H 11,5 x Ø 14 cm. In goede staat.

Oude Chinese Yixing trekpot
Startprijs 150 EUR

Oude Chinese Yixing trekpot met druivenranken decor + bodemmerk. Afmeting: 10 x 18,5 x 8,5 cm. In goede staat.