Zeer groot, oud Chinees jade snijstuk met draken. 20e Eeuw. Afmeting: 24 x 33 x 1 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen celadon vazen. 1x Groen craquelé glazuur + 1x blauw craquelé glazuur. Afmeting: H 12 - 26 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen censer met oren en blauw/wit verlopen glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 10 x Ø 14 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met foo-honden decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 36,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen brushpot met rondom figuren in landschap decor, adel figuur met boer en koe + waterval. Afmeting: H 17 x Ø 20,3 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Sang de Boeuf pijpvaas met bodemmerk. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose geurverdrijver met figuren/goud/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: 10,3 x Ø 9,2 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen dekselvazen met tuin/vogel/vlinder decor. Beide vazen beschadigd. Afmeting: H 22 cm. In matige staat.
Antiek drie-delig Chinees porseleinen Wucai kaststel met dubbele bodemring en zes tekens bodemmerk. 19e Eeuw of ouder. Eén chip bovenrand dekselvaas. Afmeting: H 21,5 - 26,5 cm. In redelijk/goede staa...
Antieke Chinees porseleinen pot met figuur in landschap decor. Craquelé glazuur. Afmeting: H 26 x Ø 22 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen Familie Rose borden met floraal decor. 19e Eeuw. Afmeting: Ø 22,4 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met floraal decor. 19e Eeuw. Afmeting: H 60,5 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose capucijner kop en schotels. Floraal. Eén kopje chip. Eén kopje haarlijn. Twee schotels goed. Afmeting: 5 x Ø 10 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi vaas met lange lijs/tuin decor. Eén beschadiging bovenrand. Afmeting: H 12 cm. In redelijke staat.
Boeddhistisch bronzen figuur met vier armen en knots op lotusbloem. India. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met tekst en goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen papierrol houder met Familie Rose decor, geisha in tuin. Afmeting: 19,7 x 5,7 x 2 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met bodemmerk. Floraal decor. Eén schotel twee chips. Afmeting: 6 x Ø 11,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee delen Chinees porselein met Sang de boeuf glazuur. Pijpvaas + gemberpot. Afmeting: 15 - 17 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen maanvaas met blauw glazuur + bodemmerk. Bovenrand schades + ornament schade. Afmeting: H 26 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen celadon vaas met oren + bodemmerk. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met vleermuis/floraal decor. Afmeting: H 6 x Ø 11,1 cm. ln goede staat.
Chinees porseleinen pijpvaas met draken/floraal decor. Doucai met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen dekselvaas met Wucai figuren decor rondom. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas in balustervorm, met paars verlopen glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Grote 16e eeuwse Chinees porseleinen diepe schotel met dieren in landschap/floraal decor. Oude haarlijn + randglazuur schade. Afmeting: Ø 40 cm. In redelijk/goede staat.
Chinese celadon porseleinen vaas met lichtbruin craquelé glazuur. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Imari porseleinen rolvazen met floraal/goud decor. Eén onderrand scherf ingelijmd. Afmeting: H 46,5 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen gemberpot met Foo-hond in landschap decor. Afmeting: H 25 x Ø 21 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen Wucai vaas. Rood, floraal, met dubbele bodemring. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen schaal op drie poten met paars/blauw glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 9,5 x Ø 25,7 cm. In goede staat.
Twee Chinese bronzen censers met originele patina + bodemmerk. Afmeting: 9 - 11 cm Ø. In goede staat.
Zware Chinese wierookbrander van brons met olifanten koppen en patina. Met bodemmerk. Afmeting: H 7,5 x Ø 14,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord met blauw glazuur en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 4,5 x Ø 19 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met floraal decor. Familie Rose. Met bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 14,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon wierookbrander met oren/goudrand en tekst op bodem in goud. Afmeting: 10,5 x 22 x Ø 18 cm. In goede staat.
Zeer grote 18e eeuwse Chinees porseleinen queng lung kom met floraal decor. Haarlijn + chips. Afmeting: H 13 x Ø 31,6 cm. In redelijke staat.
Vier delen antiek Chinees porselein. 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: Grote 18e eeuwse Queng Lung schaal met landschap decor, chip rand. Een Chinese vaas met floraal/vlinder/vogel decor + vier tekens b...
Klein zes-delig 19e eeuws Chinees porseleinen kaststel met tuin/haan/vlinder decor. Beschadigingen. Afmeting: 12 - 16 cm. In redelijke staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen vazen. Beschadigd. Afmeting: H 22 - 25 cm. In matige staat.
Chinees porseleinen kom met geel glazuur aan buitenkant en groen glazuur aan binnenkant. Floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 7,8 x Ø 16,2 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bolvaas met Kylin decor + tekst. Met bodemmerk. Afmeting: H 14 x Ø 15,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen lachende boeddha met goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: 30 x 26 x 16 cm. In goede staat.
Vijf-delig Chinees Familie Rose porseleinen miniatuur kaststel. Geen deksels. Floraal decor. Restauraties. Afmeting: H 8 - 9 cm. In redelijke staat.
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decor. Enkele haarlijn en/of chips. Afmeting: Ø 22,5 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen miniatuur vazen met floraal decor. Eén voet beschadigd. Afmeting: H 4 - 7,5 cm. In goede staat.
Twee grote 18e eeuwse Chinees porseleinen kommen. Familie Rose. Haarlijnen + gelijmd. Afmeting: Ø 23 - 27 cm. In redelijke staat.
Acht antieke Chinees porseleinen Kantonese porseleinen vazen met krijger decor. Met bodemmerk. Gerestaureerd. Afmeting: H 19 - 26 cm. In redelijk/goede staat.