Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

53. Juliveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 juli 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Chinese maan/pelgrim vaas, H 28 cm.
Resultaat: 250 EUR

Chinees porseleinen maan/pelgrim vaas met draken decor. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.

Antieke Chinese hocker
Resultaat: 200 EUR

Antieke Chinese hardhouten gesneden hocker met marmeren blad, klauwpoten en floraal decor. Afmeting: 46 x 42 x 42 cm. In goede staat.

Antieke Chinese Swatow schotel Ø 23,2 cm.
Resultaat: 90 EUR

Antieke Chinees porseleinen Swatow schotel. Cargo vondst. Afmeting: Ø 23,2 cm. In goede staat.

Twee Chinese kommen
Resultaat: 200 EUR

Twee Chinees porseleinen kommen met bodemmerk. Kraanvogel/golven decor. Beiden kommen haarlijn. Afmeting: Ø 12 - 14,5 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese vaas, H 22 cm.
Resultaat: 1.000 EUR

Chinees porseleinen pijpvaas met rode versieringen + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.

Vier antieke Japanse borden Ø 21 -22 cm.
Resultaat: 60 EUR

Vier antieke Japanse porseleinen borden. Circa 1900. Onder andere lithografie. Afmeting: Ø 21 - 22 cm. In goede staat.

Chinese wandvaas, H 17,5 cm.
Resultaat: 200 EUR

Chinees porseleinen wandvaas met floraal/vleermuis en tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 17,5 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 26 cm.
Resultaat: 200 EUR

Chinees porseleinen vaas met floraal decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.

Twee Chinese kommen met reliëf Ø 15,5 cm.
Startprijs 200 EUR

Twee Chinees porseleinen drakenkommen met reliëf. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 15,5 cm. In goede staat.

Chinese kom Ø 19,8 cm.
Resultaat: 100 EUR

Grote Chinees porseleinen kom met rondom floraal decor. Eén keer randschade. Afmeting: H 10 x Ø 19,8 cm. In redelijke staat.

Twee antieke Chinese gemberpotten Ø 16 cm.
Resultaat: 80 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen gemberpotten met landschap decor. Eén bakfout. Afmeting: H 16 x Ø 16 cm. In goede staat.

Twee antieke Imari kop + schotels
Resultaat: 60 EUR

Twee antieke Imari porseleinen kop en schotels. China. Floraal/goud decor. Eén schotel gelijmd. Eén schotel haarlijn. Eén kopje chip. Eén kopje haarlijn. Afmeting: H 5 x Ø 14 cm. In redelijke staat.

Vier Imari kopjes
Resultaat: 60 EUR

Vier 19e eeuwse Imari porseleinen kopjes met floraal decor. Afmeting: H 4 x Ø 6,5 cm. In goede staat.

Twee 18e Eeuwse Chinese Imari kop en schotels
Resultaat: 60 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari kop en schotels. Eén kopje goed. Eén kopje beschadigd. Schotels enkele chips. Tuin/goud decor. Afmeting: 5 x Ø 11 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese chocoladebeker
Resultaat: 200 EUR

Chinees porseleinen chocolade-beker met Familie Verte figuren decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 11 cm. In goede staat.

Antieke Chinese Wucai vaas, H 26 cm.
Resultaat: 300 EUR

Antieke Chinees porseleinen Wucai vaas. Rood, floraal, met dubbele bodemring. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.

Lot Chinese Kanton vazen (8x)
Resultaat: 300 EUR

Acht antieke Chinees porseleinen Kantonese porseleinen vazen met krijger decor. Met bodemmerk. Gerestaureerd. Afmeting: H 19 - 26 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese brushpot Ø 20,3 cm.
Resultaat: 350 EUR

Grote Chinees porseleinen brushpot met rondom figuren in landschap decor, adel figuur met boer en koe + waterval. Afmeting: H 17 x Ø 20,3 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose tegel in lijst
Resultaat: 1.900 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Rose tegel met figuren in tuin/goud decor. In hardhouten lijst. Afmeting: H 36 x B 24 cm. In goede staat.

18e Eeuws Chinees Familie Rose bord Ø 22,8 cm.
Resultaat: 60 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose bord met floraal/goud decor. Eén minimale schilfer. Afmeting: Ø 22,8 cm. In goede staat.

Vier Chinese schotels Ø 12 cm.
Resultaat: 130 EUR

Vier 19e eeuwse Chinees porseleinen schotels met vissers decor + vier tekens bodemmerk. Eén chip. Afmeting: Ø 12 cm. In goede staat.

Twee delen Chinees celadon
Resultaat: 200 EUR

Twee delen Chinees celadon porselein. Eén wierookbrander. Eén pijpvaas, bodemmerk. Afmeting: 14 - 18 cm. In goede staat.

17e Eeuwse Chinese schotel Ø 29,6 cm.
Resultaat: 120 EUR

17e Eeuwse Swatow schotel van dik porselein met floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 29,6 cm. In goede staat.

Drie Chinese diepe schotels
Resultaat: 90 EUR

Drie 19e eeuwse Chinees porseleinen octagonale diepe schotels met kraanvogel/floraal decor. Afmeting: 4 x 15 x 15 cm. In goede staat.