Chinees porseleinen kom op hoge voet met draken decor. Met craquelé glazuur. Afmeting: H 11 x Ø 12,5 cm. In goede staat.
Oud Tibetaans houtgestoken figuur met restvergulding. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.
Vier antieke Chinese houtgesneden tempelfiguren. 18e - 19e Eeuw. Deels polychromie. Beschadigingen. Afmeting: 16 - 24 cm. In redelijke staat.
Twee grote antieke Chinese tempelfiguren. Gepolychromeerd + restvergulding. Eén figuur beschadigd. Afmeting: 30 - 36 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen wierookbrander met foo-honden, draken, landschap en tekst decor. Met signatuur. Beschadigd. Afmeting: 27 x 29 x Ø 23 cm. In redelijke staat.
Zeven delen antiek Chinees porselein. Divers. Bestaande uit; zes schotels en één kopje. 18e - 19e Eeuw. Beschadigingen en/of haarlijnen. Afmeting: 6 - 13 cm. In redelijke staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari borden met floraal/goud decor. Afmeting: Ø 22,7 cm. In goede staat.