Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

53. Juliveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 juli 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Chinese waterschaal
Resultaat: 400 EUR

Chinees porseleinen waterschaal met lichtblauw glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: 4 x 12 x 9,5 cm. In goede staat.

Acht 18e eeuwse Chinese schotels Ø 10 - 12 cm.
Resultaat: 425 EUR

Acht 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels. Floraal/landschap decor. Onder andere Kang Xi, zes tekens. Eén schotel gelijmd. Eén schotel chip. Rest goed. Afmeting: Ø 10 - 12 cm.

Vijf delen antiek Chinees porselein
Resultaat: 130 EUR

Vijf delen antiek Chinees porselein. Divers. Bestaande uit: Familie Rose schotel + kopje, schotel gelijmd, kopje chips. Familie Rose pattipan, gelijmd. Dekseldoos, gelijmd. Familie Rose bord. 18e Eeuw...

Chinese kom Ø 23,5 cm.
Resultaat: 650 EUR

Grote Chinees porseleinen kom met figuren in tuin decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 11,5 - Ø 23,5 cm. In goede staat.

Drie Chinese borden Ø 22 -Ø 24 cm.
Resultaat: 375 EUR

Drie Chinees porseleinen borden. Twee queng lung borden, één haarlijn + chips. En één bord met geisha's met parasol/goud decor, verso insecten decor. Afmeting: Ø 22 - Ø 24 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Chinees porselein (6x)
Resultaat: 150 EUR

Zes delen Chinees porselein. Bestaande uit; Twee gemberpotten + vier kommen. 19e Eeuw. Afmeting: 11, 5 - 12,5 cm. In goede staat.

Antieke Japanse Kakiemon schotel Ø 15,2 cm.
Resultaat: 140 EUR

Antiek Japans porseleinen kakiemon schotel met figuren onder parasol decor. Afmeting: Ø 15,2 cm. In goede staat.

Twee 18e eeuwse Chinese kop + schotels
Resultaat: 150 EUR

Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen capucijner kop en schotels met landschap/figuur decor. Beide kopjes haarlijnen. Beide schotels, goed. Afmeting: 5,5 - Ø 10,5 cm. In redelijk/goede staat.

Twee 17e - 18e eeuwse Chinese vazen, H 11 - 12,5 cm.
Resultaat: 450 EUR

Twee 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi vazen met floraal decor. Eén bodemmerk. Minimale chips. Afmeting: H 11 - 12,5 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (8x)
Resultaat: 110 EUR

Acht delen Chinees porselein. 18e Eeuw. Bestaande uit: Zes schotels + twee kopjes. Imari + één Familie Rose. Chips en/of haarlijn. Afmeting: 7 - 14 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Japanse of Chinese dekselpot
Resultaat: 90 EUR

Antieke Japanse of Chinees porseleinen dekselpot met floraal/vogel decor. Beschadigd. Afmeting: H 34 cm. In matige staat.

Chinese kom Ø 14 cm.
Resultaat: 300 EUR

Chinees porseleinen kom met blauw glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 14 cm. In goede staat.

Drie delen Chinees porselein
Startprijs 200 EUR

Drie delen Chinees porselein. Bestaande uit; grote Sung vaas met groen glazuur en floraal decor. En een grote waterbak met grijs craquelé glazuur + tekst op bodem. Daarbij een schaal met glazuur Vietn...

Grote Chinese Familie Rose vaas, H 41 cm.
Resultaat: 60 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met tuin/zangvogel decor + tekst. Merkteken. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.

Twee Chinese vazen, H 27 - 37 cm.
Startprijs 120 EUR

Twee Chinees porseleinen vazen. 1. Celadon met groen craquelé glazuur. 2. Meerkleurig glazuur. Afmeting: H 27 - 37 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 29 cm.
Resultaat: 400 EUR

Grote Chinese vaas met ramskoppen en bodemmerk. Afmeting: H 29 x Ø 20 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese schenkkan, H 11,5 cm.
Resultaat: 190 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen schenkkan met origineel deksel. Chine de commande. Geisha bij Europese stad decor. Afmeting: H 11,5 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese Familie Rose kom Ø 11 cm.
Resultaat: 250 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose kom met tuin/vogel decor. Afmeting: H 6 x Ø 11 cm. In goede staat.

Twee delen Chinees porselein
Resultaat: 325 EUR

Twee delen Chinees porselein met Sang de boeuf glazuur. Pijpvaas + gemberpot. Afmeting: 15 - 17 cm. In goede staat.

Lot Capucijner porselein (4x)
Resultaat: 130 EUR

Drie 18e eeuwse Chinese capucijner kopjes + één schotel. Eén kopje haarlijn. Eén kopje chip. Eén kopje goed. Eén schotel goed. Tuin decor. Afmeting: 4,5 - 12 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese brushpot, H 12 x Ø 10,5 cm.
Resultaat: 400 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose brushpot met pioenroos decor. Met dubbele blauwe bodemring. Afmeting: H 12 x Ø 10,5 cm. In goede staat.

Grote Japanse Imari sierschotel Ø 45 cm.
Resultaat: 140 EUR

Grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen sierschotel met tuin/goud decor. Afmeting: Ø 45 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese Imari theepot met zilveren comfoor
Resultaat: 250 EUR

18e Eeuws Chinees Imari theepot met zilver bewerking, geplaatst op een zilveren comfoor, rond model met gecontourneerde rand met graveerwerk, geplaatst op een hardstenen basement. MT.: J.M. van Kempen...

Twee Japanse Imari vazen, H 30 cm.
Resultaat: 225 EUR

Twee grote 19e eeuwse Japans Imari porseleinen vazen met floraal/paradijsvogel/goud decor. Eén minimale haarlijn. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.

Chinese hocker
Resultaat: 110 EUR

Chinese hardhouten gestoken hocker met natuurstenen blad. 20e Eeuw. Afmeting: H 35 x Ø 28 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (9x)
Resultaat: 275 EUR

Negen stuks antiek Chinees porseleinen kopjes. 18e - 19e Eeuw. Onder andere; Familie Rose, Imari et cetera. Enkele chips en/of haarlijn + goed. Afmeting: 6 - 8 cm. In redelijk/goede staat.

Twee Chinese kop + schotels
Resultaat: 130 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met zotjes decor. Afmeting: 6,5 - 12 cm. In goede staat.

Twee Chinese vazen
Resultaat: 275 EUR

Twee Chinees porseleinen vazen. Eén met pioenroos/paradijsvogel decor. Eén met floraal/kostbaarheden/tekst decor. Afmeting: H 22 - 24 cm. In goede staat.

Chinese drakenschotel Ø 24 cm.
Resultaat: 400 EUR

Grote Chinees porseleinen drakenschotel met zes tekens bodemmerk. Met dubbele blauwe ring. Afmeting: H 5 x Ø 24 cm. In goede staat.

Chinees drakenbord Ø 22,3 cm.
Resultaat: 650 EUR

Chinees porseleinen bord met draak in hemel decor + verso wolken + zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 22,3 cm. In goede staat.

Chinese pijpvaas, H 7,5 cm.
Resultaat: 425 EUR

Chinees porseleinen pijpvaas met rood glazuur en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 7,5 cm. In goede staat.

Drie 18e eeuwse Chinese borden Ø 22,4 cm.
Resultaat: 650 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met bloemvazen/goud decor. Enkele chips. Afmeting: Ø 22,4 cm. In goede staat.

Chinees Familie Rose bord Ø 23,2 cm.
Resultaat: 850 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose bord met mandarijn eenden in vijver decor, met rondom figuren en goud decor. Verso rood glazuur. Afmeting: Ø 23,2 cm. In goede staat.

Lot 18e eeuws Chinees porselein (7x)
Resultaat: 130 EUR

Zeven delen 18e eeuws Chinees Imari porselein. Bestaande uit: grote trekpot (beschadigd), drie schotels (twee haarlijn, 1 goed), drie kopjes (goed). Afmeting: 7 - 22 cm. In redelijk/goede staat.

Twee Chinese borden Ø 23,2 cm.
Resultaat: 1.200 EUR

Twee Chinese Encre de Chine porseleinen borden met zeldzaam decor van doedelzakspelers/landschap/floraal. Eén bord haarlijn. Afmeting: Ø 23,2 cm. In goede staat.

Chinese kom Ø 16,4 cm.
Resultaat: 375 EUR

Grote Chinees porseleinen kom met foo-honden, karaktertekens en floraal decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 9 x Ø 16,4 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein ( 7x)
Resultaat: 140 EUR

Zeven delen 18e - 19e eeuws Chinees porselein. Bestaande uit: Familie Rose sauskom met floraal decor, haarlijn. Drie borden met landschap/pagode decor, goed. Familie Rose bord met floraal decor, chip....

Drie 18e eeuwse Chinese borden, Ø 4 - 7 cm.
Resultaat: 100 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Imari + Queng Lung. Met landschap/floraal/goud decor. Twee chips. Afmeting: Ø 4 - 7 cm. In redelijk/goede staat.

Twee Chinese dekselpotten, H 41 cm.
Startprijs 150 EUR

Twee grote handbeschilderde Chinees porseleinen dekselpotten met vogel/vlinder/tuin decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.

Drie Chinese dekselvazen, 17 - 30 cm.
Resultaat: 70 EUR

Drie Chinees porseleinen dekselvazen met prunus decor + dubbele blauwe bodemring. Afmeting: H 17 - 30 cm. In goede staat.

Twee Chinese borden Ø 24 cm.
Startprijs 160 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen borden fam rose . Floraal/haan/goud decor. 19e. Afmeting: Ø 24 cm. In goede staat.

Twee delen 18e eeuws Chinees porselein
Resultaat: 100 EUR

Twee delen 18e eeuws Chinees porselein. 1x Kang Xi kan, beschadigd. 1x Kang Xi theebus, goed. Afmeting: H 7 - 11 cm. In redelijk/goede staat.

Oude Chinese schotel Ø 30 cm.
Resultaat: 40 EUR

Oude Chinees porseleinen schotel met gelithografeerd decor Mao Tse Tung. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: Ø 30 cm. In goede staat.

Drie Chinese jade kommen
Resultaat: 100 EUR

Drie Chinese jade kommen in metalen houders + bodemmerk. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 10 - 12 cm. In goede staat.

Twee antieke Chinese borden Ø 16,3 cm.
Startprijs 200 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen Wanli borden met vogel in tuin decor. Beide borden chip. Afmeting: Ø 16,3 cm. In redelijk/goede staat.

18e Eeuwse Chinese gemberpot
Resultaat: 100 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi gemberpot met prunus decor. Afmeting: H 13 cm. In goede staat.

Grote Chinese vaas, H 60,5 cm.
Resultaat: 350 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met floraal decor. 19e Eeuw. Afmeting: H 60,5 cm. In goede staat.

Chinese geurverdrijver, Ø 9,2 cm.
Resultaat: 350 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose geurverdrijver met figuren/goud/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: 10,3 x Ø 9,2 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 27 cm.
Resultaat: 200 EUR

Grote octagonale Chinees porseleinen celadon vaas. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.

Grote Chinese vaas, H 43,5 cm.
Resultaat: 120 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met 100 herten decor en olifantkoppen. Met bodemmerk. Afmeting: H 43,5 cm. In goede staat.

Chinese pijpvaas, H 24,5 cm.
Resultaat: 275 EUR

Chinees porseleinen pijpvaas met baars decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.

Chinese wandvaas, H 19,8 cm.
Resultaat: 250 EUR

Chinees porseleinen wandvaas met geel glazuur + Familie Rose floraal/tekst decor. Bodemmerk. Afmeting: H 19,8 cm. In goede staat.

Chinese maanvaas, H 35,5 cm.
Resultaat: 200 EUR

Grote Chinees porseleinen maanvaas met draken/Chinese godheid/floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 35,5 cm. In goede staat.

Chinees bord Ø 22,7 cm.
Startprijs 100 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose bord met zeldzaam decor van figuren bij pergola met paard + floraal. Afmeting: Ø 22,7 cm. In goede staat.

Chinese kom Ø 15 cm.
Resultaat: 80 EUR

Chinees porseleinen kom met groen glazuur en floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 6,8 x Ø 15 cm. In goede staat.

Antieke Chinese tinnen kruik
Resultaat: 100 EUR

Antieke Chinese tinnen kruik met bodemmerk. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 23,5 cm. In goede staat.

Chinese censer Ø 14 cm.
Resultaat: 350 EUR

Chinees porseleinen censer met oren en blauw/wit verlopen glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 10 x Ø 14 cm. In goede staat.

Chinese cup, H 6,7 x Ø 8 cm.
Resultaat: 120 EUR

Chinees porseleinen cup met rood + groen glazuur en floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 6,7 x Ø 8 cm. In goede staat.

Chinese kom + vaas
Resultaat: 60 EUR

Twee delen Chinees porselein. Bestaande uit een Familie Verte vaas met floraal/figuren in tuin decor, met bodemmerk, haarlijn. En een Familie Rose kom met figuren in landschap/tekst decor, met zes tek...

Chinese kom met draken Ø 15,7 cm.
Resultaat: 180 EUR

Chinees porseleinen Familie Verte kom met draken decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6,2 x Ø 15,7 cm. In goede staat.

Chinese bolvaas, H 14 x Ø 15,5 cm.
Resultaat: 300 EUR

Chinees porseleinen bolvaas met Kylin decor + tekst. Met bodemmerk. Afmeting: H 14 x Ø 15,5 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese Familie Rose schotel Ø 11,6 cm.
Resultaat: 100 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose schotel met tuin decor en zilveren hengsel. Chip + haarlijn. Afmeting: Ø 11,6 cm. In redelijke staat.

Chinese vaas, H 26 cm.
Resultaat: 300 EUR

Chinees porseleinen vaas in balustervorm, met paars verlopen glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.

Lot Chinese porselein, 1880
Resultaat: 60 EUR

Lot Chinees porselein. Bestaande uit: twee drie-delige rijstkommen met vier tekens bodemmerk, floraal/goud decor, één kom gelijmd. En zes kommen met vier tekens bodemmerk, floraal decor, één randschad...

Chinese vaas
Resultaat: 200 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen bolvaas met spelende zotjes decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 11 x Ø 9,5 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese Familie Rose kom Ø 11,3 cm.
Resultaat: 90 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose kom met tuin decor. Afmeting: H 6 x Ø 11,3 cm. In goede staat.

16e Eeuwse Chinese schotel Ø 40 cm.
Resultaat: 300 EUR

Grote 16e eeuwse Chinees porseleinen diepe schotel met dieren in landschap/floraal decor. Oude haarlijn + randglazuur schade. Afmeting: Ø 40 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese dekselpot Ø 37 cm.
Startprijs 150 EUR

Chinees porseleinen drakenpot met floraal decor + draak + deksel. Deksel gelijmd. Afmeting: H 43 x Ø 37 cm. In redelijk/goede staat.

Twee Chinese Yixing theepotten
Resultaat: 60 EUR

Twee Chinese Yixing theepotten met bodemmerk. Kempvis/draak/feniks decor. Afmeting: 14 - 22 cm. In goede staat.

Grote Chinese tegel, 20 x 20 x 3 cm.
Resultaat: 130 EUR

Grote dikke Chinees porseleinen tegel met figuur in landschap decor. Afmeting: 20 x 20 x 3 cm. In goede staat.

Chinese Familie Noir kom Ø 15,8 cm.
Startprijs 450 EUR

Chinees porseleinen Familie Noir kom met floraal/vlinder decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 15,8 cm. In goede staat.

Twee Chinese vazen, H 25 cm.
Resultaat: 500 EUR

Twee Chinees porseleinen vazen met groen glazuur + granaatappel decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 25 x Ø 16,5 cm. In goede staat.

Chinese maan/pelgrim vaas, H 28 cm.
Resultaat: 250 EUR

Chinees porseleinen maan/pelgrim vaas met draken decor. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.

Antieke Chinese hocker
Resultaat: 200 EUR

Antieke Chinese hardhouten gesneden hocker met marmeren blad, klauwpoten en floraal decor. Afmeting: 46 x 42 x 42 cm. In goede staat.

Antieke Chinese Swatow schotel Ø 23,2 cm.
Resultaat: 90 EUR

Antieke Chinees porseleinen Swatow schotel. Cargo vondst. Afmeting: Ø 23,2 cm. In goede staat.

Twee Chinese kommen
Resultaat: 200 EUR

Twee Chinees porseleinen kommen met bodemmerk. Kraanvogel/golven decor. Beiden kommen haarlijn. Afmeting: Ø 12 - 14,5 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese vaas, H 22 cm.
Resultaat: 1.000 EUR

Chinees porseleinen pijpvaas met rode versieringen + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.

Vier antieke Japanse borden Ø 21 -22 cm.
Resultaat: 60 EUR

Vier antieke Japanse porseleinen borden. Circa 1900. Onder andere lithografie. Afmeting: Ø 21 - 22 cm. In goede staat.

Chinese wandvaas, H 17,5 cm.
Resultaat: 200 EUR

Chinees porseleinen wandvaas met floraal/vleermuis en tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 17,5 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 26 cm.
Resultaat: 200 EUR

Chinees porseleinen vaas met floraal decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.

Twee Chinese kommen met reliëf Ø 15,5 cm.
Startprijs 200 EUR

Twee Chinees porseleinen drakenkommen met reliëf. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 15,5 cm. In goede staat.

Chinese kom Ø 19,8 cm.
Resultaat: 100 EUR

Grote Chinees porseleinen kom met rondom floraal decor. Eén keer randschade. Afmeting: H 10 x Ø 19,8 cm. In redelijke staat.

Twee antieke Chinese gemberpotten Ø 16 cm.
Resultaat: 80 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen gemberpotten met landschap decor. Eén bakfout. Afmeting: H 16 x Ø 16 cm. In goede staat.

Twee antieke Imari kop + schotels
Resultaat: 60 EUR

Twee antieke Imari porseleinen kop en schotels. China. Floraal/goud decor. Eén schotel gelijmd. Eén schotel haarlijn. Eén kopje chip. Eén kopje haarlijn. Afmeting: H 5 x Ø 14 cm. In redelijke staat.

Vier Imari kopjes
Resultaat: 60 EUR

Vier 19e eeuwse Imari porseleinen kopjes met floraal decor. Afmeting: H 4 x Ø 6,5 cm. In goede staat.

Twee 18e Eeuwse Chinese Imari kop en schotels
Resultaat: 60 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari kop en schotels. Eén kopje goed. Eén kopje beschadigd. Schotels enkele chips. Tuin/goud decor. Afmeting: 5 x Ø 11 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese chocoladebeker
Resultaat: 200 EUR

Chinees porseleinen chocolade-beker met Familie Verte figuren decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 11 cm. In goede staat.

Antieke Chinese Wucai vaas, H 26 cm.
Resultaat: 300 EUR

Antieke Chinees porseleinen Wucai vaas. Rood, floraal, met dubbele bodemring. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.

Lot Chinese Kanton vazen (8x)
Resultaat: 300 EUR

Acht antieke Chinees porseleinen Kantonese porseleinen vazen met krijger decor. Met bodemmerk. Gerestaureerd. Afmeting: H 19 - 26 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese brushpot Ø 20,3 cm.
Resultaat: 350 EUR

Grote Chinees porseleinen brushpot met rondom figuren in landschap decor, adel figuur met boer en koe + waterval. Afmeting: H 17 x Ø 20,3 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose tegel in lijst
Resultaat: 1.900 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Rose tegel met figuren in tuin/goud decor. In hardhouten lijst. Afmeting: H 36 x B 24 cm. In goede staat.

18e Eeuws Chinees Familie Rose bord Ø 22,8 cm.
Resultaat: 60 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose bord met floraal/goud decor. Eén minimale schilfer. Afmeting: Ø 22,8 cm. In goede staat.

Vier Chinese schotels Ø 12 cm.
Resultaat: 130 EUR

Vier 19e eeuwse Chinees porseleinen schotels met vissers decor + vier tekens bodemmerk. Eén chip. Afmeting: Ø 12 cm. In goede staat.

Twee delen Chinees celadon
Resultaat: 200 EUR

Twee delen Chinees celadon porselein. Eén wierookbrander. Eén pijpvaas, bodemmerk. Afmeting: 14 - 18 cm. In goede staat.

17e Eeuwse Chinese schotel Ø 29,6 cm.
Resultaat: 120 EUR

17e Eeuwse Swatow schotel van dik porselein met floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 29,6 cm. In goede staat.

Drie Chinese diepe schotels
Resultaat: 90 EUR

Drie 19e eeuwse Chinees porseleinen octagonale diepe schotels met kraanvogel/floraal decor. Afmeting: 4 x 15 x 15 cm. In goede staat.