Antieke Japanse cloisonné trekpot. Meiji periode. Floraal decor. Circa 1880. En een cloisonné theebus, achtkantig, 20e eeuw. Afmeting: 6,5 x 9,5 x Ø 5,5 cm. / H 13 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen vazen. 1. Celadon met groen craquelé glazuur. 2. Meerkleurig glazuur. Afmeting: H 27 - 37 cm. In goede staat.
Twee delen Yixing China. Eén vaas met draken decor, en één trekpot met bodemmerk. Plus een Bottcher theestoof. Afmeting: 14 - 24 cm. In goede staat.
Chinees bronzen goudgelakt figuur. Keizer met draak en noot. Bijgeschilderd. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.
Twee antieke Japanse cloisonné vazen met florale koper-inleg. Circa 1900. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
Twee antieke 19e eeuwse Japanse wierookbranders van brons. Met foo-honden en vogels. Deksel mist. Afmeting: 30 - 42 cm. In redelijk/goede staat.
Japanse Ando cloisonné vaas met floraal motief en verzilverde/plated rand. Kleur: Groen. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met floraal decor. Eén bord gaaf. Eén bord haarlijn. Afmeting: Ø 22 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 19e eeuwse Japanse bronzen cloisonné vaas met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: H 36,5 cm. In goede staat.
Kleine Chinese Yixing trekpot met bodemmerk. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 7 x 12 x Ø 7,5 cm. In goede staat.
Oude Chinese Yixing trekpot met boeddha. Met bodemmerk. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 8 x 14,5 x 8 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose bord. Perkament/floraal decor. Minimale chips. Afmeting: Ø 23,2 cm. In goede staat.
19e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose Kantonese lampenvoet met messing montuur. Figuren/goud/floraal decor. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen fluitje in de vorm van een vogel. Afmeting: 6 cm. In goede staat.
Antieke Chinese of Japanse dekseldoos met veersysteem en karaktertekens. 19e Eeuw. Afmeting: H 6 x Ø 2,5 cm. In goede staat.
Oude Chinese Yixing trekpot met druivenranken decor + bodemmerk. Afmeting: 10 x 18,5 x 8,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met rood glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Vier antieke Chinees porseleinen borden met celadon glazuur. Vogels in bosschage decor. Twee borden randschade. Twee borden goed. Afmeting: Ø 21,5 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose mosterdpot met floraal decor. Haarlijn vrucht deksel + haarlijn handvat. Afmeting: H 10,5 x Ø 6,5 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen bord met okergeel glazuur + draak/feniks decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 4,5 x Ø 22,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen drakenbord met draak/feniks decor en oker kleurig glazuur. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 5 x Ø 22,7 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinese tinnen schenkkannen met bodemmerk. Met glaskogel op deksel. Circa 1900. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen drakenpot met floraal decor + draak + deksel. Deksel gelijmd. Afmeting: H 43 x Ø 37 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen celadon kom met onderzetter, in lotusbloem vorm. Afmeting: 9 x Ø 12 cm. In goede staat.
Chinese geisha met bloem, gemaakt van half edelsteen. 20e Eeuw. Afmeting: 24 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen cups met floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: 4,8 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen lampenvoet met jade-achtig glazuur + Familie Verte figuren in landschap decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Antieke Japanse wierookbrander van brons met cloisonné. Floraal/foo-hond decor. Met bodemmerk. Hengsels missen. Afmeting: H 26,5 x Ø 21 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met rondom figuren decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 22,3 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen rijstwijn kan met floraal/vleermuis decor. Tuit gerestaureerd. Afmeting: H 13 cm. In goede staat.
Twee grote handbeschilderde Chinees porseleinen dekselpotten met vogel/vlinder/tuin decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.
Antiek Oosters bronzen figuur, zittende op een lotusbloem. 19e Eeuw. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose bord met tuin decor. Haarlijn + schilfer. Afmeting: Ø 22,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen borden fam rose . Floraal/haan/goud decor. 19e. Afmeting: Ø 24 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen Familie Rose borden. Floraal/goud decor. 19e. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen Familie Rose borden. Floraal/goud decor. 19e. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.
Lot 18e eeuws Chinees Imari porseleinen kop en schotels. Floraal/goud decor. Drie kopjes goed, twee kopjes haarlijn. Drie schotels haarlijn, één goed. Afmeting: 5 - 10 cm.
Drie 19e eeuwse Japans Imari porseleinen dekselvazen. Floraal decor. Restauraties. Afmeting: H 31 cm. In redelijke staat.
Acht oude Chinese muntstukken. Divers. Afmeting: circa Ø 3 - 4 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schenk-klepkan, echter klep mist. Floraal decor. Eén minimale haarlijn. Afmeting: H 13 cm. In goede staat.
Drie delen divers Chinees porselein. 1. Creme-kleurige waterpot. 2. Knobbelvaas, paars/blauw glazuur. 3. Kom, bruin glazuur. Afmeting: 6 - 13 cm. In goede staat.
Kleine 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi nap met floraal decor. Met bodemmerk. Haarscheur. Afmeting: 5,5 x Ø 6,4 cm. In redelijke staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen vaas met landschap decor. Gerestaureerd. Afmeting: H 18 cm. In redelijke staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen queng lung kwispedoor met tuin decor. Haarscheur. Afmeting: H 10 x Ø 13,2 cm. In redelijke staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose vaas als lampenvoet met vergulde messing monturen. Met tuin en goud decor. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees porselein met groen glazuur. 1. Wierookbrander. 2. Schaal. Afmeting: Ø 21 - 16 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen celadon vaas met groen/grijs craquelé glazuur. Gaatje in bodem, verder in goede staat. Afmeting: H 18,5 cm.
Chinees porseleinen cup met geel glazuur + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 5 x Ø 7,5 cm. In goede staat.