Lot van acht stuks 18e eeuwse Chinees porseleinen schalen met landschap/floraal decor. Minimale chips. Afmeting: 6,5 - 8,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Japans porseleinen Kutani knobbelvazen. Floraal/goud decor. Bodemmerk. Eén bovenrand heeft schade. Afmeting: H 23,5 cm. In redelijk/goede staat.
18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose pot met floraal decor. Haarlijnen. Afmeting: H 15,5 x 18,5 cm. In redelijke staat.
Zeer grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose kom met floraal/kostbaarheden en vlinder decor. Gelijmd. Afmeting: H 12 x Ø 28,5 cm. In redelijke staat.
Drie delen Chinees porselein. 1x Octagonale vaas met geisha's + bodemmerk. 1x 19e eeuwse kom met floraal/goud decor, minimale chips. 1x 18e Eeuws bord, floraal/goud decor, gelijmd. Afmeting: 19 - 23,5...
Drie delen Chinees porselein. Twee Familie Rose snuffbottles met kinderen decor. Met bodemmerk. En een Familie Verte dekseldoos, chips. Afmeting: 8 - 10 cm. In redelijk/goede staat.
Drie antieke Japanse borden. Circa 1900. Ganzen/schildpad decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 18 - 18,5 cm. In goede staat.
Vier oude en antieke Chinese + Oosterse bronzen schalen met bewerking. Afmeting: 12 - 24 cm. In goede staat.
Elf antieke Chinese Familie Rose schotels. Floraal/goud decor. Afmeting: Ø 10,5 cm. In goede staat.
Vijf Chinees porseleinen Familie Rose kopjes met floraal decor. Twee gemerkt. Afmeting: 5,3 x 7,5 cm. In goede staat.
Vijf stuks 19e eeuwse Chinees porseleinen borden in Kang Xi-stijl. Met vier tekens bodemmerk. Floraal/figuren decor. Twee keer floraal, chips + haarlijn. Drie keer figuren, waarvan twee met chips, één...
Twee Chinees porseleinen Familie Rose kommen met floraal/haan decor. Eierschaal porselein. Afmeting: 6,5 x Ø 12,8 cm. In goede staat.
Lot met zes delen oud/antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Bord, republiek, landschap decor, bodemmerk, circa 1920, goed. Schotel met bodemmerk, floraal decor, goed. Blauwe pot, floraal, beschadig...
Vijf antieke Chinees porseleinen schotels. Onder andere; Kang Xi/geisha met zotje, één chip + Queng Lung, et cetera. 18e Eeuw. Afmeting: Ø 10,3 - Ø 16,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. 1. Tuin/vogel/goud decor. 2. Floraal decor. Eén chip. Afmeting: Ø 21 - 22 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen celadon wierookbrander met bodemmerk. 17e - 18e Eeuw. Oren gelijmd. Eén poot gelijmd. Deksel mist. Afmeting: H 21 x Ø 17 cm. In redelijke staat.
Twee antieke Chinees porseleinen vazen. 1). Blauw/wit, met landschap/figuren en tekst decor, ingekort. 2). Familie Rose, met geisha en zotje te paard + tekst decor, goed. Afmeting: 28 - 34 cm. In mati...
Oude Chinese snuffbottle van agaat. Afmeting: H 6 cm. In goede staat.
Drie Chinees porseleinen borden. Divers. Onder andere; twee keer Kantonees, Familie Rose, figuren/goud decor, haarlijn + chip. En Familie Rose floraal/paradijsvogels + bodemmerk, chips. Afmeting: Ø 20...
Vijf oude/antieke Chinees porseleinen Kantonese vazen met krijger decor. Met bodemmerk. Twee vazen bovenrand gerestaureerd, rest goed. Afmeting: H 30 - 45 cm. In redelijk/goede staat.
Vier Chinese kopjes. Familie Rose + republiek et cetera diverse afbeeldingen on figuren decor.. Afmeting: 6 - 10 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen schenkpot met bruin glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Oude Chinese bronzen vaas met symbolen/tempelleeuwen/vogels en ringen decor. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom op hoge voet met oker glazuur + draken decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 9,5 x Ø 12,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Japanse bronzen vaas met salamander/floraal/paradijsvogel decor. Signatuur op bodemplaat. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Twee antieke Japans porseleinen kakiemon borden met granaatappel decor. Beiden één chip. Afmeting: Ø 18,3 cm. In redelijk/goede staat.
Vier 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden. Divers. Floraal/tuin met koekoek decor. Twee delen chips en/of haarlijn. Afmeting: Ø 12,5 - 17 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Chinees porseleinen lampenvoet. Floraal/draken decor. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Japanse Kutani porseleinen vazen met figuren in landschap/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 29,5 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinees porseleinen kom met floraal/kalebas en karaktertekens decor. Met bodemmerk. Twee restauraties rand. Afmeting: 7,8 x Ø 17,5 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Chinese zalf of pillen doos van gegraveerd messing. Krijger/geisha in tuin decor. Afmeting: 2,2 x 5,5 x 5,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose figuur. Chinese godheid. Met fijn geschilderde decoraties. Mist één vinger. Afmeting; H 21,3 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees gesigneerd Yixing figuur. Jongen aan water koken. Circa 1900. Chip tuit. In goede staat.
Vier 19e eeuwse Chinees porseleinen miniatuur vazen. 2x Familie Verte, flacon/floraal decor. 2x Familie Rose, geisha decor. Afmeting: H 3 - 7 cm. In goede staat.
Antieke Chinese hardhouten spiegel met florale parelmoer inleg. Deel inleg mist. Circa 1900. Afmeting: 39 x 26 x 14 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose bord met zeldzaam decor van figuren bij pergola met paard + floraal. Afmeting: Ø 22,7 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen lampenvoet met bloesemboom/zwaluw decor. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Drie delen antiek Japans brons. Circa 1900. Bestaande uit; Twee vazen, vogel/floraal decor. En een wierookbrander in zeilboten-vorm. Afmeting: 13 - 15 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinese koperen schaal op drie poten . Eén poot opnieuw genageld. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: H 20,5 - Ø 39,5 cm. In goede staat.
Grote antieke Japanse Satsuma porseleinen karper met goud decor. Eén vin gelijmd. Circa 1900. Afmeting: 36 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose vaas met kippen/floraal decor. Afmeting: H 30 x Ø 23 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees porselein. Bestaande uit: Knobbelvaas met blauw glazuur + bodemmerk. En een zalfdoosje met draken decor + bodemmerk. Afmeting: 7 - 18 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees Yixing aardewerk. 1x Trekpot met floraal decor + bodemmerk. 1x Drakenvaas, twee chips. Afmeting: 19 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf delen divers Chinees porselein. Onder andere; Kandelaar, gemberpot, twee voorraadpotten en een Yixing vaas. Bodemmerken. Familie Rose, Kanton. 20e Eeuw. Afmeting: 14 - 20 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen kop en schotels. Floraal/goud decor. Eén kopje haarlijn. Eén kopje goed. Eén schotel minimale schilfers. Eén kopje goed. Afmeting: 5 - 12 cm. In redelijk/goed...
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Divers. Haarlijnen en/of chips. Afmeting: Ø 23 - 24 cm. In redelijke staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met landschap decor + verso floraal/vogel decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 10,7 cm. Eén chip. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen brushpot met floraal/vogel en insecten decor. Afmeting: H 20 x Ø 20 cm. In redelijke staat.